Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utálok postára járni fórum

Utálok postára járni (beszélgetős fórum)


1 2
10. LBO (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 09:59
Tisztára olyan vagy mint a kolléganőm... előre hergelitek magatokat. Ennél nagyobb bajod soha ne legyen az életben. 😉
9. timycat (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 09:52

Nincs vele problémám. Zárás előtt szoktam beesni, akkor nálunk már nincs ott senki. Gyerekkönyvet nem egyszer vettem már postán, vagy kirakót, naptárat, mert aranyos volt, megtetszett, miért ne? Sorsjegyet rendszeresen ott veszek, azért külön nem mennék lottózóba.

Van számodra egy jó hírem, állítólag megszüntetik a szatócsboltot a postán.

8. globus (válaszként erre: 5. - TamThor)
2023. máj. 14. 09:45
Max. 5-10 perc, még ha sorbanállás is van. Én a fali tacepaókat szoktam nézegetni.
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 09:41
Ha néhány havonta, akkor biztos meg tudod oldani hogy nagyobb településre utazás alkalmával add fel a leveledet. Sorszám, ablak, kijelented nem kérsz semmit, kész.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - TamThor)
2023. máj. 14. 09:38
Ha ekkora stressz ez neked, csak meg tudsz kérni valakit, hogy végezze el helyetted ezt a nagy feladatot.
5. TamThor (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. máj. 14. 09:23
Nagyon sok év alatt jutottam ide, sok negatív benyomás, élmény, sorbanállás a büdösben, nyugdíjasok civakodása, mogorva kiszolgálás, problémázás, folyamatos tukmálás. Sok minden. Nem értem, miért nincs még rendes postaautomata, olyan, mint a csomag, csak mindent meg lehetne vele oldani, amit a postáskisasszonyokkal.
4. globus (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 08:48
Számomra éppen olyan hivatal, mint a többi. Ha pénzt kell felvennem, még élvezem is.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 08:43
Miért hergeled magad? Teljesen értelmetlen. Nincs ebben ennyi.
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - TamThor)
2023. máj. 14. 07:57
Alapvetően igen, de én ennyire nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Csak összeszorított foggal túlesek rajta. :D Plusz a csomagokat az itteni kis postára kapom, ott szuper cukik és segítőkészek az alkalmazottak. Pont valamelyik nap kellett levelet feladnom kb 10-15 év óta először, de még vettem bélyeget is (válaszborítékra) és nem tudtam mit kell vele csinálni :DD ezért még rá is ragasztotta nekem. De a nagyobb posták elég szörnyűek, főleg a sorbanállás miatt, meg mert nem mindig egyértelmű, melyik ablakhoz kellene menni, ahol nincs sorszámhívó.
2023. máj. 14. 07:43
Holnap mennem kell, de már előre herótom van. Gyűlölöm a postákat, a légkört, a sorbanállást, az ügyintézést, úgy mindent, ami ott van. Hogy lassúak, hogy nem vesznek észre, ha az ablakhoz állok, hogy mindenfélét el akarnak nekem adni, pedig csak egy levelet szeretnék minél gyorsabban feladni. Nagyon kevés posta volt, ahol nem éreztem ezt. Szerencsére már csak néhány havonta kell mennem, mindent kiszerveztem már onnan, de az ajánlott levélfeladást még nem tudtam megoldani. Más is van így ezzel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook