Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UPC modemről internetezek mit kell tennem ha még 1 gépet rá szeretnék csatlakoztatni a modemre? fórum

UPC modemről internetezek mit kell tennem ha még 1 gépet rá szeretnék csatlakoztatni a modemre? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 20. 07:32

Jó régen volt, hogy írtunk ide. 2 gép kábelesen ráköthető. " konent boxunk van ) Illetve a ruter amire csatlakoztatható több gép.


( most is azért írtam, mert kerestem egy konkrét témát, és ezt viszont megtaláltam )


Még mindig itt vagyunk ennél a szolgáltatónál. Nem akarok most se változtatni.

Azért se mert a d... - is autót gyakran látom erre mifelénk. Hibaelhárítás, sokszor.

Volt munkatársaim közül szokták írni páran : nem volt internetük. Szakadozik. ( és nem a jupiszire panaszkodtak. Ha mégis, akkor szinte sehol nem volt )

Valamelyik erre a szolgáltatóra mondta : gyenge a wifi jel.. Nincs a konyhába...

Nem veszik figyelembe az esetleges vastag beton falat... ( több panaszt nem hallottam rájuk )

Téglaházak középső fala biza elég vastag. Azért gyengébb a jel. A konyhába nem akarok netezni, így nem izgat a wifi jelerőssége ).

19. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Töprengő)
2019. szept. 3. 12:40

néha itt is van amikor megkergül,

de nem mennék vissza a másikhoz az biztos,

ha valamit visszaakarok nézni,megnézem kényelmesen,áttekerek a reklámokon,

csak sajna,nem minden csatornát lehet visszanézni,

2019. szept. 3. 10:34

Drágám " hisztizik " még olykor. ( sajna tegnap is. 😟 )

Nem tudja megnézni milyen film megy aktuálisan. 😯 micsodi tragédia!!

Ha lejár megyünk máshova.. Nem akarok.. Meg kell tanuljuk ezt a táviránytót. Valahogy tologatom hogy alaposabban megtekintsem.

De tudtok róla hogy a vod... társult a upc - vel?

Én már kaptam is 20 percet díjmentesen. 5 napra. Nem sok, tudom.

Nagyon keveset kell használnom. És most le is fogom beszélni...


Remélem a " veterán " vodnak / upc- eknek találnak ki valami csábítót.

Hogy ne pattanjunk meg, másik szolgáltatóhoz.

( vod kb 12 éve, mióta létezik upc, azt hiszem azóta ).

17. töprengő (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2019. jún. 30. 09:31

Azt hittem csak nekem ilyen bonyi. ( bonyi = bonyolult, akartam írni )

Rászántam valamennyi időt, és a infós csatornán eljutottam oda : Leszedtem azt az "akármit ", hogy ne kapcsolja ki magát. 😉

Talán a műsor újság is megvan. Kilépni valószínű a " nyíllal " fogok...

16. Bözsi néni (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2019. jún. 24. 19:31

De be lehet állitani a kedvenceket és akkor csak azokat hozza.

Én szeretem, mert meg lehet állítani, ha jön egy telefon vagy valaki. A hosszabb filmeket meg felveszem mert úgy a reklámokat át tudom pörgetni, és fele annyi idő úgy a film.

2019. jún. 24. 13:26

Két éve kipróbáltam a médiabox-ot, de nem tetszett - visszaadtam. Médiakártyát használok.

A csatornahelyeket nem engedi változtatni. Én pedig szeretem a nézettebbeket előre pakolni.

Felvenni nincs mit a mai műsor kínálatban. Amúgy is mindent ismételnek.l

14. Piroska52 (válaszként erre: 13. - Töprengő)
2019. jún. 24. 13:18
én is most váltottam UPC-re még tanulom a távirányitót,
2019. jún. 24. 12:41

Köszönöm.

Van egy csatorna hely ahol klasszul elmondják. Azt hiszem itt az ideje, hogy ezt megnéznem...

csak valamiért állandóan átlépek, tovább lépek.

Igazándiból a páromat zavarja ez a dolog. Én vissza kapcsolom simán.

Csatornák váltásánál mindig a pluszt / minuszt, illetve a csatorna számossal kapcsolok tovább.

előző szolgáltatónál kb 8 ropi volt az ára.

A vezetékes telora felszámoltak 1 ropit. a hívás is többe fájt.

Ha felvettünk valamilyen műsort, azért is 1 ropi. Aztán mégse maradt idő megnézni.

Én nem bánom a váltást. Kb felébe van, ez a havi díj.

És " csak " 1 év a hűségidő

12. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - Töprengő)
2019. jún. 24. 12:24
A menüben a beállításokban át lehet állítani a kikapcsolás idejét, amennyire akarod.
2019. jún. 24. 12:16
Az a fránya távirányító másképp működik. Nem ártana megtanulni.... 😏Pár óránként kikapcsol " magától " az egység. Ha épp nem vagyok a tv-előtt. Ha látom akkor az ok megnyomva nem kapcsol ki. Net nem.
2019. febr. 27. 11:27
Wifi power pack...
9. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 7. - B582d3c5d9)
2013. jan. 4. 14:55
Nekünk is ez van,tökéletes!
2013. jan. 4. 13:54
köszönöm!
7. b582d3c5d9 (válaszként erre: 4. - 4ef9451d27)
2013. jan. 4. 13:49
Nekünk TP-LINK TL-WR841N routerünk van, kb. 4 éve, és jól működik. TP-LINk routernek több fajtája is van(3000 Ft-tól a csillagos ég...)
6. sasmadar2 (válaszként erre: 4. - 4ef9451d27)
2013. jan. 4. 13:18

Mezei felhasználásra elég egy alap pár ezer forintos is.

Ha csak arra kell, hogy több eszköz csatlakozzon kábelen, akkor még wifi sem kell.

Akár használtan is bőven megfelel. Mi is használtan vettünk egyet már több, mint öt éve és a mai napig tökéletesen működik. Igaz már nem mi használjuk.

5. Csenge2005 (válaszként erre: 3. - 4ef9451d27)
2013. jan. 4. 13:12
Az pont elég a routernek,azon van vagy 5
2013. jan. 4. 13:05
És ha igen milyet érdemes venni???
2013. jan. 4. 13:04
A modemen csak 1 PC csatlakozó van. Mindenképpen routert kell vennem???
2013. jan. 4. 13:04
routert vásárolni
2013. jan. 4. 13:03
UPC modemről internetezek mit kell tennem ha még 1 gépet rá szeretnék csatlakoztatni a modemre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook