Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Unom ezt a sokféle betegséget, javában élveznem kéne az... fórum

Unom ezt a sokféle betegséget, javában élveznem kéne az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 08:51

Ha ezek a betegségeid gyermekkorodtól kisérnek, akkor nem szóltam semmit.

Felnőtt embernek viszont tennie kell nap, mint nap az egészsége megőrzéséért. Te mindent megtettél ennek érdekében?

Erről az oldalról is végig kéne gondolnod az életed.


"Kegyetlen gyermekkor, a lelki gyötrelmek,"

Szerintem ezt sokan elmondhatják itt magukról. Sokan nem egy ideális családba születnek. Felnőttként viszont ezt is illik feldolgozni.

A lelki gyötrelmeket pedig mindenki magában, magának teremti. (Bár fogalmam sincs mit értesz a lelki gyötrelmek alatt. Bánkódás, aggodalom, gyakori elutasítás, társtalanság, magány?)

A gondolatoknak nagy ereje van. Ha ezen tudnál változtatni és ezen keresztül az érzelmeidet irányítani nagy lépést tennél a tudatos élet felé és talán boldog is lehetnél. És egy idő után nem kéne ilyen keserű vallomásokkal élned.

9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 08:57

Pont mintha én írtam volna. Csak nálam ehhez sok verés is társult gyerekkorban. A felnőtt kori megpróbáltatásokat nem sorolnám mert tudom senkit nem érdekel és csak lehúznám vele azt aki olvassa. Ezért kihagyom.


Hidd el, nem késő még a te korodban se elkezdeni komolyan foglalkozni az egészségi állapotod javításával. Én elmúltam 50 mikor az internet segítségével kitárult előtte a világ. Tudatosult bennem hogy az orvosnak nem az az érdeke hogy meggyógyuljak, csak az hogy maradjak minél tovább életben. Elég ha van annyi egészségem hogy el tudjak menni a gyógyszertárig, ugyanis ő a gyógyszeripar elhivatottja és a saját érdeke csak fontosabb az enyémnél.


Tenni kell magunkért, mert helyettünk nem teszi meg senki. Keresd az alternatív megoldásokat. Sok van. Köztük sok ingyenes, csak meg kell mozdulni.


Itt van pl. a youtubeon a Zhen Gongfu videósorozat, keress rá, ahol Mu Yuchun mester nagyon hasznos masszázspontokat mutat be, amelyeket a hagyományos kínai orvoslás az emberi egészség javítására használ. Kezdésnek ez tökéletes lehet, de keressél mást is, és ne keseregj! Meg tudod oldani az életedet.


Nagy hasi műtét után, mellkasi műtét után, rák után gerincproblémákkal, itt vagyok 68 évesen, és egyre jobban érzem magam. Sőt! Jól vagyok. Tiszták az ereim, jó a laborom, és a csontsűrűségemet is én egyedül hoztam rendbe. Majdnem kész.😀


Nem mondom hogy minden betegből képesek vagyunk kijönni, de nagyon sokat tudsz javítani ha akarsz. Én is csak egy olyan vagyok mint bárki más. Ha nekem megy, neked is menni fog!!

De hangsúlyozom, a mai napig napi szinten teszek azért hogy jól legyek. Az egészég nem jár alanyi jogon. Még nekem se!😀

2023. jún. 16. 08:12

Nem tudom, hogy milyen betegségeid vannak, de mozogj sokat!

Ne hagyd, hogy az önsajnálatod teljesen beszippantson!


Mindenkinek vannak gondjai/betegségei, ha mindenki hagyná, hogy ez irányítsa az életét, akkor mindenki depressziós lenne.


Menj el egy kórházba önkéntesnek és meglátod, hogy a te problémád semmi, hozzájuk képest!


Legalább is, bízok benne, hogy csak kiszínezed az állapotodat!

7. Myra
2023. jún. 15. 21:25
Engedd el a negatív gondolatokat, ha bajod van , akkor ne sopánkodj, hanem keresd meg az okot és és az alternatív megoldásokat amivel gyógyítani lehet vagy legalább jobb életminőséget eredményez. És erre koncentrálj, mindjárt jobb lesz még a közérzeted is.
6. Soufflet (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2023. jún. 15. 20:29

Pacsi, mint mindig.

Nem semmi, csak mutott servem gaj meg az elet.

2023. jún. 15. 20:01
Egyszerűen csak fogadd el, hogy vannak nyűgjeid és ne ez foglalkoztasson állandóan. Biztos van jó is az életedben, arra koncentrálj. Ha néha rád tör az önsajnálat, akkor sírd ki magad, majd gondolj valami jóra. Nem könnyű, de tanulható.
2023. jún. 15. 19:51
Sajnos ez ügyben nekem sem kell a szomszédba menni :-( ....
2023. jún. 15. 19:32
Nekem is mindig nehezen ment az élet élvezése, lelki gyötrelmek miatt.
2023. jún. 15. 18:50

Most jött ki rajtad. Tudom miről beszélsz. Minden összefügg mindennel. Hidd el! De tudod mit szoktak mondani? Ha reggel úgy ébredsz, hogy nem fáj semmid, akkor halott vagy! 😊

Bocsika. Nem sértésnek szántam. Én is így ébredek. 🤣

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook