Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újszülött babának a pelenkatortán kívül mit lehet ajándékozni? fórum

Újszülött babának a pelenkatortán kívül mit lehet ajándékozni? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 25. 18:18

Szerintem a "hasznos" ajándék az a kategória, amit a szülők már (rég) beszereztek.

A fotózás is jó ötlet - akár a pár napos újszülöttről, vagy amikor már nagyobb. Nagyon jó babafotósok vannak - hozzájuk szóló utalvány pl...

14. rinike (válaszként erre: 12. - Papp Szilvia)
2013. okt. 25. 18:07
Ugyanattól, akitől az előzőleg írt ajándékot kaptam, az hozott kéz-láblenyomat készítő szettet is, annak is nagyon örültem.
13. rinike
2013. okt. 25. 18:06
Az én ksilányom egy olyan könyvet kapott, hogy "Első vendégkönyvem", és mindenki, aki jött hozzánk babalátogatóba, írt egy kis üzenetet a "babának", abban a tudatban, hogy azt majd 10-13 éves korában fogja értékelni. Nekem nagyon tetszik, fotóknak, és a szülők üzenetének is van benne hely, mondjuk szerintem is csak kislánynak való ajándék, mert a fiúk életében nincs olyan életkor, amikor ez érdekelné őket.
2013. okt. 25. 18:04

Bocsánat de sztem se ruha,se ápolócucc,se pléd,se játék,rágóka stb...

Ez mind mind olyan amit már beszerzett az anyuka!


Nagyon egyedi,különlegesre gondolj!

Pl amit irt lejjebb vki,a kéz,láb lenyomat keszítő szett,vagy egy fotózás,hisz tudod merrw lakii,ami közel van neki,hat.ideig bevaltható,az örök emlék neki! Csak olyat ami emlékkén meg tud maradni,ha már a pelus téma nem aktuális;-)

2013. okt. 25. 17:51
Babaköny is szuper ajándék
2013. okt. 25. 17:50

Összerakhattok valóban ti is egy kosarat, legyen benne popsitörlő, csörgő, rágóka, felhúzhatós zenélő játék, textil pelus. Fürdető, popsikrém ne legyen benne!!

Egy jó könyv esetleg a babatáplálásról.

Szerintem ezek azok, amiknek hasznát veszi az anyuka!

2013. okt. 25. 17:45
Egyedileg készített horgolt színes mintás babasapit! ;)
2013. okt. 25. 17:40
Szép takarót, későbbre való ruhákat. 74-től felfelé....Babajátékot (nagyon sok szép van)
2013. okt. 25. 17:39
Szoptatós párna, pelenkatáska..
2013. okt. 25. 17:24

Nagyon jó ötlet szerintem a kéz/láblenyomat készítő szett is.

Ill. a bambinoprint-es cuccok, én olyannak nagyon örültem volna.:)

2013. okt. 25. 17:24
Szines étkészletet, kis kanakat, előkéket,
2013. okt. 25. 17:22
Babaruhát 68-nál kisebbet ne, mert két hét alatt kinövi. Illatszereket ne, mert először lehet, hogy gyógyszertárit használnak. Játékot ne, mert mindenki azt ad. Mondanám, hogy bababolti vásárlási utalványt, de nem túl látványos, és nagyon pénz-szaga van, de azért tuti örülne neki. Úgyhogy szerintem marad a pelenkatorta. ;) Csak ne 1-es méretből!
2013. okt. 25. 17:20

Hát, lehet, hogy nem vagyok fantáziadús, de én tudnék örülni mondjuk Brendon utalványnak, összehajthatós mesekönyvnek. Múltkor a sparújságban láttam egy olyan lámpát, ami csillagokat vetít sötétben a falra és a plafonra. Kb. 2000 Ft volt. Anno szerettem volna ilyet a picimnek, de ez a vonat elment.:)

Babaágyra zenélő forgó játék.... ennyi jutott eszembe épp.

2013. okt. 25. 17:20
Csináltassatok babakosarat!Babafürdetőkkel,popsitörlőkkel esetleg krémekkel,babafésűkészlettel,anyukának lehet benne tejtermelő tea stb.
2013. okt. 25. 17:15

Sziasztok !

Egy osztályon belül két kismama is van, vagyis már az egyik kolléganő meg is szült, számára pelenkatortát készítettünk. Most a jövő hónapba fog szülni a másik kolléganő. Hogy ne ugyan azt kapja mint az előző kismama van e valami jó ötletetek.

Szeretnénk egy szép ajándékkal kedveskedni számára.

Köszönettel várok minden hozzászólást.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook