Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra gőzerővel hajrázunk! Ki tart velem? Egy új csinos, szép alakért és szeretni való önmagunkért! fórum

Újra gőzerővel hajrázunk! Ki tart velem? Egy új csinos, szép alakért és szeretni való önmagunkért! (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - 2f1a582432)
2010. nov. 28. 20:11

Egy hónap alatt -5? Az nagyon szupi eredmény! Csak így tovább :-)

ÉN is tervezem újra a mozgást.

Most nem tudom egyből elkezdeni mert a menzeszem a napokba megjön és előtte nagyon szenvedek hasfájással... :-S és nem vagyok rá képes sajna. :-S

2010. nov. 28. 20:10

Szió! Szívesen csatlakozom hozzád :)


Én 3 éve elég sokat fogytam a WW-vel és most egy hónappal ezelőtt ismét nekivágtam, mert szépen lassan visszacsúsztak a kilók.

Régen szerettem tae-bozni és néha kocogtam is.


Decemberben úgy tervezem ismét elkezdek sportolni :))


Jah... és egy hónap alatt lassan meglesz a -5 kg, de még sokat kell fogynom, hogy igazán jól érezzem magam :o)

5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - *tusi*)
2010. nov. 28. 20:09

Köszike, hogy csatlakoztál :-)

És te? Hogyan? Merre? Miért?

2010. nov. 28. 20:09
Szia! Dehogy maradsz egyedül! :) Én itt vagyok és szívesen csatlakozom!
2010. nov. 28. 20:07

Nahát...

Egyelőre egyedül is maradok :-S

2010. nov. 28. 20:05

Rólam annyit, hogy nagyon sokszor vágtam már neki!

Most azért indítottam egy fórumot is mert talán úgy, hogy nem vagyok egyedül könnyebb lesz. Remélem sokan csatlakoztok.

Nyáron nagyon rajta voltam, fogytam is 6kg-ot. Szerencsére nem híztam vissza de nem is fogytam. Bár nem híztam mégis zsírosabb lettem, egyszerűen torna nélkül olyan semmilyen a testem, zsírosabb.

A zumbára esküszöm bár elég rég zumbáztam már de igyekszem rátalálni a régi önmagamra.

2010. nov. 28. 20:04
Ha úgy gondolod itt az ideje változtatni akkor gyere. Ha sokadig újrakezdés akkor is gyere :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook