Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újévi fogadalmam egy jogsi. Szükségem lenne rá, de nagyon... fórum

Újévi fogadalmam egy jogsi. Szükségem lenne rá, de nagyon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 24. 05:41
igy nem szabad neki indulni!fog sikerulni-ezt kell a buksidban tartani!ne add fel hisz tudjuk,hogy minden kezdet nehez!
jan. 23. 17:04
"Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, mindenképp igazad lesz."
jan. 22. 17:07
Kitartást és sok sikert!
7. Myra
jan. 22. 09:16
Ne félj, van célod, valósítsd meg
6. tien (válaszként erre: 5. - Papája)
jan. 21. 21:31

Az én oktatóm dettó.

A házuk előtt ültem az autóban, mialatt ő a villanyt szerelte.


Volt ,hogy a megyeszékhelyen kiszálltam az autóból a forgalom kellős közepén és rácsesztem az ajtót.


Másik oktatónál vizsgáztam le , elsőnek sikerült.

Viszont nem szeretek és nem is tudok vezetni.


Sok múlik az oktatón!

5. papája (válaszként erre: 3. - Timycat)
jan. 21. 18:03

"A megfelelő oktatót kell megtalálni."

Ez a lényeg. Megtalálni viszont lehet, hogy nehéz.


Csak rosszat tudok mondani az oktatómra. Nem magyarázott megfelelően. Hiba esetén viszont annyi üveg sört kellett vinnünk a következő órára, ahányszor hibáztunk. Ezt az oktatás alatt a kocsiban mind meg is itta. Volt, hogy ügyeit intézte a kifizetett időnk alatt. Vizsga előtt közölte, hogy ugyan egyszer sem voltunk országúton, de attól ne féljek. Meg azt is, hogy elfelejtette megtanítani a lejtőn való indulást, megállást. Azt szóban elmondta, persze egy szót sem fogtam fel.

40 óra tanulással az első vizsgám sikerült. Szerencsém volt. Nem kellett országúton és lejtőn vezetnem. Ez a 70-es években történt.

Sok vezetés után éreztem csak, hogy uralni tudom a kocsit.

4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 21. 17:09
Vágj bele, sikerülni fog.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 21. 17:04

Húgom félt az autóban még utasként is, de be kellett látnia itt nálunk, akinek nincs autója, nem vezet az nem jut el sehova.


Nagyon jó oktatóhoz ment és elsőre sikerült a vizsga, szeret vezetni és jól is vezet.


Ne félj! A megfelelő oktatót kell megtalálni. Talán ez az egészben a legnehezebb 😕

jan. 21. 16:18
Nagyon régóta van jogosítványom, én szó szerint féltem az autóba, mint utas. A bátyám kinevetett, de azt mondta menjek el, és legyen jogsim, majd akkor megkérdezi félek-e. Megszereztem, és az első utamra elkisért, megkérdezte na félsz, 10 centis hó volt, neeeem, mert irányítok egy autót, hatalmas élmény volt, most is! Ne félj, figyelj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook