Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új iPhone-t kapnak a gyerekek Húsvétra. Még ha túlzás is.... fórum

Új iPhone-t kapnak a gyerekek Húsvétra. Még ha túlzás is.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
márc. 5. 11:29

Én se szoktam díjazni, ha könnyen megkapnak mindent a gyerekek, tényleg fontos, hogy megtanulják az értékét a dolgoknak, de ez a vallomás egyszerűen annyira aranyos ❤️ Érezni, hogy mennyire örülsz már előre az örömüknek 😊


Néha kell ilyen is, és pont az a jó benne, hogy nem számítanak rá. Lesz nagy boldogság 😁

márc. 5. 11:28

Nem tudhatjuk, hogy milyen korú gyerekeid vannak. Az is lehet, hogy már szinte felnőttek. Pont ezért egyáltalán nem vagyok ítélkező. Ha megteheted, hát vedd meg nekik. Én is szeretek ajándékozni, örömet szerezni. Gyakran túlzásokba is esem. Na és? Nem más pénzét költöm, nem siránkozom, hogy két hét múlva nem lesz mit ennünk, nem marad pénz kinőtt cipő vásárlására, új pólók is kellenének, de jaj, hát nincs miből, elvitte a mobil ára.


Használják a gyerekeid örömmel a telefont!

Te meg osztozhatsz az örömükben. Duplán jó érzés. 💝

13. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Pasionella)
márc. 5. 11:20
én meg azt sem tudom mi az
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 5. - Egy lány 789900)
márc. 5. 10:51
Elvileg Iphonet nem nagyon lopnak, mert szinte lehetetlen feltörni. Nekem a táskám mélyén hever a telefonom, mert útközben többnyire elég az órája.
11. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 10:50

Szuper! Ballagásra Ferrari?

Új èpìtèsű villa a tengerparton?

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Pasionella)
márc. 5. 10:49
Ezek szerint a mai tinik szüleinek többsége elég jól él. Jó ezt hallani.
9. simple (válaszként erre: 6. - Bichi)
márc. 5. 10:45
Èn csak azt veszek, a gèpem is macbook. Tartòsak, biztonsàgosak. Sosem volt velük gond. Csalàdban is mindenkinek az van.
8. Pasionella (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 10:21
Igen, presztízs. A felnőttek között bizonyára a tudása fontos de a mai tinik csak villogni akarnak vele, mondjuk a többségnek fogalma sincs a pénz értékéről mert kapja...ha spórolni kellene rá már egyből nem lenne annyira fontos
márc. 5. 10:14
Én nem szeretem az Iphont, sokan mondták hogy jó, de sokan azt is hogy nem. Én nem tartom többre egy telefonnál. Számomra a Xiaomi teljesen tökéletes.
6. Bichi (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 10:10
Senkit nem ismerek, aki azért vette mert megbízható, sőt a legtöbbnem fogalmam sincs mit tud, csak azt, hogy iphone. Nem állítom, hogy nekem nem volt, akkor is ajándékba kaptam, de se megbízhatóbb, se tartósabb nem volt, mint bármelyik más...
5. Egy lány 789900 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
márc. 5. 10:03
Én is úgy "hordom" de eddig még (lekopogom) nem láttam kárát. Előnyösebb mint elő kotorászni a hátizsákból, séta vagy sietés közben aztán meg a fél tartalom meg kipotyog.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 09:56
Valóban túlzás.
3. simple (válaszként erre: 2. - Pasionella)
márc. 5. 09:35
Presztízs? :D A legdrágább is fél millió ft. Szerintem a többség nem azért veszi, hogy mutogassa, hanem mert nagyon jó, és megbízható telefon.
márc. 5. 09:29
Túlzás igen de te tudod. Az iphone csak presztizs kérdés már manapság és szerintem a legtöbb fiatal nem is értékeli. Konkrétan én attól vagyok rosszul, hogy annyira sem vigyáznak az új drága telefonokra, hogy ne lógjon ki a fele a zsebükből és bármikor észrevétlenül elvehetik tőlük.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook