Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új diéta a Slim Integra fórum

Új diéta a Slim Integra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. vildiko.1 (válaszként erre: 68. - Fannyyy)
2011. febr. 1. 18:43

Olvasdd el amit az elöbb kiírtam! Amennyiben Te is úgy jársz mint én, segítek a Fogyasztóvédelmis intézésben, hogy legalább a pénzt vissza kapjad. Nekem sokat segített a Salvus víz (gyógyszertárban kapható). Sajnos két napig csak tejjel kikevert kekszdarát tudtam enni, egésznap egy pici pudingos tállal. Olyan erős görcseim voltak, hogy szabályosan szenvedés volt az evés, pláne az utána lévő kb 1 óra.

Mindenkinek elmondom, akinek csak lehet:(:(:(

2011. febr. 1. 18:38

Visszatértem,meret kell. Nem tudom ki vásárolt már Slim Integrát. Már leírtam mi lett a vége, annak, hogy szedtem, három hétig. (ez fontos 21 nap).

3-án kell mennem laborba, kikészült a gyomrom, az idegeim. Szinte mindennaposak a gyomor görcsök még most is. Illetve, mostmár csak az evés után:(.

Visszaküldtem az üres dobozokat, és itt fontos a 21 nap.

Szűk három hétig szedtem, 8 napi adag megmaradt. Mivel nem kellett, így nem küldtem vissza. Most is meg van. Nincs kizárva, hogy bevizsgálják, attól függ mit hoz ki a laborvizsgálat. A másik amiért nem küldtem vissza, miért fizetnék még több postaköltséget, ha nem szükséges?

A lényeg, kb 24-25. ,napon visszaküldtem, de a pénz nem jött. Nosza, írtam egy e-mailt. Elhajtottak, mert állítólag mindenki dícséri, de utána néznek és küldik a pénzt. Pénz azóta sem jött, csak ez:

Kedves Ildikó,

reklamálni a hirdetésben feltüntetettek alapján lehet, az Ön reklamációja 4 nappal a határidőn után érkezett, sajnos nem tudjuk elismerni.

Üdvözlettel.

Megírtam, hogy a Fogyasztóvédelemhez fordultam. Ez igaz, mert nem adom fel, és kérem a vizsgálatot, remélem más is így látja, aki csalódott.

A Fogyasztóvédelemet érdekli az eset, engem meg a pénzem. Ha az egészségem odalett, legalább a pénzem legyen meg. Mellesleg, nem szeretném, ha más is igy járna.

SOHA TÖBBÉ NEM HISZEK AZ ILYEN VACKOKBAN!!!!!

Akkor inkább a diéta.

2011. jan. 30. 14:08
A címet hogy hova lehetne visszaküldeni valaki letudná nekem írni üzenetbe? Nekem nem vállt be, görcseim is vannak azóta, nem ajánlom. Persze lehet hogy valakine beválik, de már lehet találni olcsóbb zsírégető tablettákat is. Mondjuk akármilyen gyógyszer szedése mellett elengedhetetlen a rendszeres egészséges tápláálkozás és a mozgás...
67. b826951849 (válaszként erre: 64. - 67bd94b41e)
2011. jan. 27. 10:47

Szia!

Pajzsmirigy jóddal kezelhető. Jodis vizet szoktak ajánlani, ha nem gyógyszert akarsz szedni. Nem olcsó, de hatékony.

66. laknernekormendy (válaszként erre: 50. - Szolnoki88)
2011. jan. 26. 10:19
Szia! Na mennyit fogytál??Én most szeretném megrendelni de ezen az oldalon jónéhány negatív kritika van.Köszi!hajni
65. Lisy50 (válaszként erre: 64. - 67bd94b41e)
2011. jan. 20. 17:14
Nem is szedsz a pm betegségre gyógyszert? A körzeti is felírja, nekem először ő adta.
64. 67bd94b41e (válaszként erre: 60. - Lisy50)
2011. jan. 14. 20:14

Megértelek:( Nekem is ez a problémám, csak a mi dokink (helyettes, mert nekünk nincs saját orvosunk). nem ad ki beutalót, pedig Pesten fogadna egy belgyógyász, mert már fontos lenne. Állítólag ha meggyógyítanák a pajzsmizigy alúl működésemet, akkor ezzel a mennyiségű, és minőségű kajával nem lenne szükség diétára.

Talán egyszer meggyógyítanak, és nem kell feleslegesen összezabálni egy csomó "csodaszert".

A pajzsmirigy alúl működés, egy daganatos betegség után alakult ki, állítólag egyszerű a gyógyítása, csak lenne aki végre ad egy beutalót a belgyógyászhoz.

2011. jan. 14. 20:08
Visszaküldtam, ma a Slim Integra "csodaszert", aminek mi vagyunk a gyanútlan önkéntes próbababái. Így lehet ingyenesen, legálisan önkénteseket szerezni egy egy gyógyszer tesztre:(:(:( Kíváncsi vagyok mikor kapom vissza a pénzemet.
2011. jan. 14. 20:04
Kipróbáltam a SLIM INTEGRA nevű csodaszert. Nem ettem többet, sőt diétáztam mellette, ehez képst: híztam 2 kg, abbahagytam a szedést (fél doboz megmaradt), folyamatosan megy a hasam, és nagyon erős hasgörcsim vannak. Orvoshoz kell mennemm. A kezeim dfagadnak, tehát igaz a hír, hogy kikészíti a vesét.
61. vivida
2011. jan. 5. 23:16
sziasztok. én ma kaptam meg a csomagot, de a tégelyen nem az van irva hogy slim integra, hanem valami AHA tropic slim. Ez nálatok is igy volt? vagy valami másik gyógyszert kaptam ?:S előre is köszi .
60. Lisy50 (válaszként erre: 59. - 67bd94b41e)
2011. jan. 1. 14:47
Nagyon ügyes vagy hogy ennyit tudtál fogyni! Van amikor stagnál és utána még megindul!Én 90-ről indultam okt.végén,nagyon nehezen adtam le 4,5kg-ot, nekem a szénhidrátmentes diéta vált be,mellé de. zöld teát iszok.Sajnos nekem pajzsmirigy alul működésem van,az is befolyásol:(
59. 67bd94b41e (válaszként erre: 56. - Wirgi)
2011. jan. 1. 13:00

Igazad van! Nem hiszek abban, hogy 24 Kg-ot leadok 8 hét alatt, de a kb 10-15-ben bíztam. Meglehetősen keveset ettem, és vigyáztam arra is, hogy mit eszem, a Slim Integra segítségnek kellett volna. Sok mindent kipróbáltam, nem segített:( Egy valami volt ami nagy sikerrel járt, az akarat, és a saját, előre összeállított étrend. Igaz, hogy az orvos megkövetelte, hogy kéthetente labort csinál, de áldását adta. Eredmény: 44,5Kg 9 hónap alatt.

Megkérdezném a SlimIntegra reklám hölgyét hova tette a bőrt, ami alól kifogyott a zsír????

Nekem 3 évembe került, amíg visszahúzodott a bőröm, hosszú, és nehéz idő volt. Rosszabb mint a diéta. Természetesen a kezdő súlyom, és az eredmény szerepel az orvosi kartonomon. Egy hónapos diéta után mért meg az orvos, ekkor voltam 114,5Kg, 9 hónap mulva 74Kg. Itt megálltam. Most sajnos 84-86 között mozog a súlyom. Tudom, hogy nincsenek csodák, és bevallom, nem tudom miben bíztam, elkeseredtem:(

Úgy tűnik, marad a jól bevált saját diéta.

2011. jan. 1. 12:19

Nem akarok senkit megbántani, de aki még hisz ezekben a csodaszerekben és kiad értük pénzt, az meg is érdemli, hogy utána csak pislogjon, mint az a bizonyos hal a szatyorban.

A csodaszer bennetek van, nem ezekben a kapszulákban. Akaraterő, mozgás, egészséges táplálkozás.


Sosem szednék be semmit, amiről még azt sem tudom, hogy pontosan mit tartalmaz egyáltalán. :(

57. Lisy50
2011. jan. 1. 12:17

Sziasztok!

Én már rengeteg féle csodabogyót kipróbáltam/ NAIVAN!/

Már nem veszek semmit, mert felfigyeltem egy mondatra, ami mindegyik mellé oda van írva, Mellette megfelelő diétát kell tartani! Akkor minek a csodabogyó nekünk? Csak pénz lehúzás! Az árából megveheted a diétás kajához a hozzávalókat, és biztos fogysz!

56. wirgi (válaszként erre: 55. - 67bd94b41e)
2011. jan. 1. 12:09

Te hiszel abban, hogy 8 hét alatt lehet fogyni 24-25 kg-ot //egészséges ///körülmények között.


Végül is le lehet, betegség által, úgy, hogy felborul a szervezet immunrendszere, - sajnos volt benne részem - de ezt senkinek nem kívánnám.

2011. jan. 1. 11:52

Sziasztok! Nem értettem miért nincs megadva a Slim Integra fdorgalmazójáról semmi, telefonszám, cím, e-mail, stb. Kíváncsi lennék rá, hogy a nő aki állítólag 8 hét alatt 24 Km-ot fogyott. Én beértem volna -15Kg-al is:( Készítettünk képet 15 nappal ezelött, a súlyomat minden nap mérem. Kiadtam közel 11.000Ft-ot a semmiért:( Az első doboz tablettát beszedtem, a súlyom ugyan annyi, az alakom változatlan, pedig nem fogyasztottam süteményeket, és nem "zabáltam" Karácsonykor sem!

Nos egy biztos a pénzem lefogyott közel 11.000Ft-al, én maradtam ahogy voltam:(

Még kivárom a másik doboz elfogyását, ez 15 nap. Utána visszaküldöm, de továbbra is gyanús, hogy olyan ez a cég mintha egy fantom lenne! Eddig úgy tudtam, aki sikeres kezdetben mindent megad magáról, és hírdet. Egy idő után már hírdatni sem kell, mert a jó az hamar repül a világban. Nem ártana ha tudná a forgalmazó, hogy a rossz, az kétszer olyan gyorsan terjed. Szerintem mi, akik kipróbáljuk ezt a "csodaszert", egy nem legalizálható kísérlet alanyai vagyunk. Mostmár végig kell csinálni, de nem tudom mi lesz a vége. Az biztos, hogy valami hatása biztosan van a vesére. Bár ajánlott, soha nem ittam napi 2L vizet, most igen. Ez az egyetlen változás ami tapasztalható, illetve van még valami. Amióta szedem a Slim Integrát, feszültebb, és sírósabb vagyok:(:( Fogyás az nincs egy deka sem:(

Kíváncsi vagyok, a pénzt visszakapjuk-e? Igaz akkor is buktunk 2 drága postaköltséget, kb 4000FT:(

54. mini68 (válaszként erre: 50. - Szolnoki88)
2010. dec. 30. 10:01
Szia, van már valami eredmény, nagyon kíváncsi vagyok...
2010. dec. 12. 10:45
Ha valaki kipróbálta meséljen a hatásáról,én most rendeltem meg Köszönöm előre is!!!
52. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 50. - Szolnoki88)
2010. dec. 3. 14:30
Persze, hogy érdekel! Kíváncsian várjuk az eredményt (veled együtt)
2010. dec. 3. 12:04
Szia! Engem érdekelne a véleményed és a tapasztalataid. köszönöm előre is.
2010. dec. 3. 11:29
Sziasztok.Én megrendeltem ezt a gyógyszert dec1 óta szedem.ha valakit érdekel majd írhatok hogy mi lett az eredmény!!!
49. április29 (válaszként erre: 48. - Joker86)
2010. nov. 28. 11:14
Szia Joker. Szeded már? Tapasztalat?
2010. nov. 24. 22:15
Sziasztok,én kipróbálom. Majd megírom az eredményeket...
47. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 46. - Lulu1953)
2010. okt. 31. 14:31
Jó, de ettől még a termék a szokásos csodaszerek egyike :)
2010. okt. 31. 13:45

Sziasztok, élő létező cég. 2010 januárjában jegyezték be, ha kiváncsiak vagytok az ingyenes e cegjegyzekbe meg lehet nézni.

www.onlineado.hu innen baloldalt hasznos linkek, e cegjegyzek........ Itt a címük, onnan:)

Luxemburgi 1 személyes társaság

DIREKT MARKET Korlátolt Felelősségű Társaság (9200 Mosonmagyaróvár, Károly u 16.)

45. elle12
2010. okt. 25. 20:27
a cikkhez: ennyi idő alatt a leányzó bőre sem regenerálódhatott volna ilyen szépen, én fél év alatt fogytam 17 kilót és bár szerencsém volt, de azért látszanak az "elmúlt" kilók; a photoshop csodákra képes
44. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 43. - Violetv)
2010. okt. 18. 22:29
Kösz, Sherlock! :))
2010. okt. 18. 22:20

Aki szeretné elolvasni a hirdetést: tvr-hét 43. (Október 25-31) 6. oldalán. Oldalas cikk, fényképekkel. A cikk szerint főleg enzimeket tartalmaz, melyek erős zsírégető hatással bírnak.

Én megtaláltam a francia Ineldea laboratórium honlapját(a cikk szerint az ő termékük), de ilyen termék nem szerepel náluk. Annyi igaz, hogy táplálékkiegészítőket forgalmaznak, de ilyen nevű termékük nincs. Írtam nekik egy üzenetet, melyben rákérdeztem....ha lesz válasz, megírom, de mivel tényleg sehol nincs róla semmi hír (angolul sem), szerintem az eredete bizonytalan (vagyis kínai:-)

42. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 41. - Eike82)
2010. okt. 13. 22:31
Nincs is értelme, heti 5 kilós fogyás :D
41. eike82 (válaszként erre: 40. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 13. 22:26
Pénzért nem fogom megnézni. Reklámozhatnak, de sok mindent nem árultak el.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook