Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy hiányzik, hogy 'belepusztulok'! Éreztél már Te is így? fórum

Úgy hiányzik, hogy 'belepusztulok'! Éreztél már Te is így? (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. engel17 (válaszként erre: 57. - Panka78)
2011. febr. 27. 14:08
Panka, pont ezt érzi az én párom velem is. Hogy senki nem engedte még eddig neki úgy szeretnie, ahogy most velem ezt megéli.
57. Panka78 (válaszként erre: 55. - Dokianya)
2011. febr. 27. 14:06

Most azt érzem, hogy nagyon akarom Őt!!!


Tudod olyan furcsa, mert kimondottan férfias férfi(külsőre), mégis annyi gyengédség van benne, hogy teljesen elérzékenyülök, ha a közelében vagyok, meg akkor is, ha nem:)


Ő azt mondta, hogy az előző barátnők nem engedték, hogy ennyire szeresse őket..

Jó nagy bolondok voltak:D Én imádom, hogy ilyen!:))))))))

2011. febr. 27. 14:04

Sziasztok, nekem is hiányzik a párom, csak a helyzetünk még bonyolultabb. :S Nem egyedülálló, hanem gyerekei vannak, és 1200 km a távolság, amit januárban kocsival simán megtett miattam, mikor otthon bevallott mindent, és azóta minden csodás volt a múlt hétig, mikor elővette a gyerekek hiánya, és azóta teljesen magába roskadt, visszament most a szülőhazájába és elmondása szerint kettészakadva érzi magát. Nagyon szeret, de a gyerekeit is nagyon szereti és azt mondja, hiányzik neki a gyerekzsivaj maga körül, hiányzik a "családi élet". Ezt én nem tudom neki megadni, és iszonyúan fáj a szívem, mert időt kért, hogy végiggondolja, mi legyen. Most itt ülök, és azon kattogok, tudok-e tenni valamit azon kívül, hogy pozitívan és bizalommal közelítek felé, vagy sem. Tudtok erre vmi tanácsot adni?

Köszi, engel

55. dokianya (válaszként erre: 54. - Panka78)
2011. febr. 27. 14:01
Pedig akkor már nem is az a felelőtlen fiatal pasi..Ő volt már házas? Bár nem hiszem, ha rövid kapcsolatai voltak.Lehet, hogy azok a nők,akiket kifogott, nyálasnak találták a viselkedését, mert macsóra vágytak és nem babusgatásra, kényeztetésre. Ezt sajna sosem fogod megtudni,hogy az előző kapcsolataiban mi volt a baj,de ezen kár is rágódni.Ismerd meg minél jobban, és úgy fogsz tudni dönteni. :)
54. Panka78 (válaszként erre: 53. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:58

Mindkettem 32 évesek vagyunk:)


Azt mondja, hogy 3-4 hónap után, egyik percről a másikra "lelépnek" mellőle a nők.

Ez engem egy kicsit elbizonytalanít:)))

Mi 3 hónapja vagyunk együtt, de még nem tapasztaltam semmi olyat, ami miatt le kellene lépnem..

53. dokianya (válaszként erre: 52. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:55
Nem emlékszem, hogy írtad-e hogy hány éves. Egyébként sok függ szerintem attól is, hogy ki milyen családi légkörben nőtt fel. Az is segít a döntésben, hogy pozitív vagy negatív dolgot látott-e otthon az együttélés illetően.
52. Panka78 (válaszként erre: 51. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:42

Ez így van:) Én sem lennék ilyen férfi mellett:)


Egyébként arra is gondoltam, hogy arra is meg kell érni, hogy az ember ennyi törődést, és szeretetet el tudjon fogadni.

Ez nem mindenkinek megy:)


Pár éve, még nekem sem ment volna, egészen máshogy álltam az ilyen érzelmes férfiakhoz:)

51. dokianya (válaszként erre: 50. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:36
Jól gondolod! Meg kell érni egy ilyen kapcsolatra, hisz ő nem csak egy nőt, egy társat fog kapni ezzel a kapcsolattal, hanem egy gyereket is. És ez nagy felelősség. Sajna van egy ismerősöm, aki 4 éve együtt van egy pasival, a pasi odáig van érte, de rendszeresen kijelenti, hogy nem tudja elfogadni a gyerekeit és mennyivel jobb lenne, ha nem lennének. Tehát nem mindenki képes elfogadni egy gyereket, ha nem az övé. Mellesleg én hasonló esetben páros lábbal rúgtam volna ki a pasast. :)
50. Panka78 (válaszként erre: 49. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:28

Egy dolog miatt vagyok bizonytalan..

Nem voltam hosszú kapcsolatai, és ez nekem furcsa.

Azért furcsa, mert a kedvessége, szeretete, türelme, és törődése határtalan.

Bár tény, hogy ez sok nőnek nem kell, illetve kell, csak nem tudnak mit kezdeni vele.

Azt hiszem, hogy az ilyen fajta kapcsolatra meg kell érni:)

Vagy ez rosszul gondolom?

49. dokianya (válaszként erre: 48. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:25
Ez természetes, hisz senki sem szeret szenvedni a csalódástól, a kudarctól. Úgyis közösen fogjátok meghozni a döntést.
48. Panka78 (válaszként erre: 47. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:21

:)

Mi sem bírjuk, de szerintem Ő még nálam is jobban "fél" ettől az egésztől..:)

47. dokianya (válaszként erre: 46. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:18
Igen, este 10-kor végzett a munkahelyén, bepattant a kocsiba és jött. Reggel 6-kor meg vissza. Szóval nekünk mérlegelni kellett. Annyira nem bírtuk ki egymás nélkül, hogy meghoztuk a döntést, nem egész 3 hónap után. Jan.25-én jöttünk össze, március 30-án költözött.
46. Panka78 (válaszként erre: 45. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:14

Nap mint nap 100km?:))))

Komolyan mondom, hogy olyan jó ilyet olvasni.

:)))

45. dokianya (válaszként erre: 43. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:13
Nnnna, ez a normális! Ez, hogy így érzed! Nagyobb baj lenne, ha a kapcsolat elején nem így éreznél. Köztünk is 70 km volt, de mindennap munka után 100 km-ről jött, hajnalban ment, ha nem jött a telefonon lógtunk...szóval rám ment a gatyája...ezért hoztuk meg a döntést.
44. Panka78 (válaszként erre: 42. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:06

Mi 70km-re élünk egymástól.. nem tudom, hogy ez soknak számít-e?:)))


Volt olyan kapcsolatom, ahol a távolság 250km volt:D

43. Panka78 (válaszként erre: 40. - Dokianya)
2011. febr. 27. 13:04

Csak úgy érzem, hogy ez már nem normális.

Ha rám néz elolvadok, ha hozzám ér szintén..:)

Ha nincs velem, megbolondulok!

Utálom, hogy a hétköznapokat nem tudom "normálisan" élni, hogy állandóan a napokat számlálom, hogy csak pénteken- és szombaton "élek":)

Persze ez jóóóó, csak... nem tudom, nehéz..! :)

42. dokianya (válaszként erre: 33. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:04
Nálunk a távolság miatt jött gyorsan az összeköltözés, ha köztetek nem nagy a távolság, akkor fokozatosan majd kialakul. Mi is féltünk, hisz mindketten elváltunk előtte. Nem nagyon bíztunk abban, hogy működni fog és tátátám....működik!
2011. febr. 27. 13:03
Persze,bár nem mondogatja minden perceb,mint Neki én,Tudod Ő tipikusan az az erős katonás férfi aki nem mutogatja úgy az érzelmeit,de persze van mikor kiszedem belőle,és elmondja,hogy egy nap többször is olyan szeretethiány jön rá,és akkor megörül nélkülem..:) Nehéz eset a Kincsem,de ismerem Őt..:)
40. dokianya (válaszként erre: 32. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:02
Tudnod kell, hogy teljesen normális érzés. A férjem külföldön dolgozik, naponta bőgök és szenvedek, mert úgy hiányzik! Még most is...Te meg a szerelem elején tartasz, amitől még erősebb ez az érzés.
39. Panka78 (válaszként erre: 38. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:01
nem elhet, hanem lehet:D
38. Panka78 (válaszként erre: 36. - C6766641b8)
2011. febr. 27. 13:01

:)

Akkor ez tényleg szerelem:))


Ő is így érez? Mármint szenved, ha nem elhet Veled?:)

37. c6766641b8 (válaszként erre: 35. - Panka78)
2011. febr. 27. 13:00

Az volt az első szerelmes film amit együtt néztünk meg,azóta az a "filmünk":D

Na,azt most meg nem merném nézni:O :(

36. c6766641b8 (válaszként erre: 33. - Panka78)
2011. febr. 27. 12:59

Fú,ezt meg mintha én írtam volna..:)Belőlem sem a rózsaszín köd beszél..hanem a józan ész..:)

És jó,hogy így is ezt látom benne...

Mi már 2 évesek vagyunk,de még mindig szenvedek ha nincs velem..:(

35. Panka78 (válaszként erre: 34. - C6766641b8)
2011. febr. 27. 12:59

Tegnap este még megnéztem az Angyalok városát..

Én tényleg nem vagyok normális..

Azóta tiszta "dilis" vagyok:D

34. c6766641b8 (válaszként erre: 32. - Panka78)
2011. febr. 27. 12:58

Nem bolondultál meg..:)

Én nem is merek hallgatni szerelmesebb zenéket mert bedepizek.....

Mikor Vele vagyok elrepül az idő....bezzeg mikor itthon Nélküle,akkor meg borzalmasan lassan telnek a napok..:(

33. Panka78 (válaszként erre: 31. - Dokianya)
2011. febr. 27. 12:57

Ő egy csodálatom ember, de tényleg. És nem a lila, meg rózsaszín köd miatt mondom ezt.

Olyan férfi, akivel még soha nem találkoztam.

Annyi szeretet, gondoskodás, törődés van benne, amit még soha nem éreztem. (ne nevessetek, de ez egyedül, ennyire nagyon, Anyukámtól kaptam meg)

Elájulok Tőle, de tényeleg.:)))

2011. febr. 27. 12:55

Bevallom, hogy én még nem gondolkodtam az összeköltözésen, és szerintem Ő sem.


A kérdés onnan jött, (mármint a tudatbázis) hogy itt szenvedek magamban, és azon tűnődtem, hogy megbolondultam, vagy normális dolog-e amit érzek?:)

31. dokianya (válaszként erre: 25. - Panka78)
2011. febr. 27. 12:54
Remélem,hogy Nektek is összejön. Nekünk azóta van egy 6 és egy 5 évesünk is és még mindig működik. Persze kellett hozzá az, hogy felmértem, ő olyan ember,akit bátran a gyerekem közelébe engedtem. Vér szerinti apja egy percig sem nevelte, a párom 9 éve neveli...így a bizonyítványban is az ő neve szerepel,amit apuci eléggé sérelmezett, de eldönthető kit illet meg az a státusz, hogy apa vagy gondviselő. Szurkolok,hogy összejöjjön nektek is.
30. Sopianae (válaszként erre: 27. - Panka78)
2011. febr. 27. 12:53
Az jó dolog, de semmit ne akarj ráerőltetni. Mond azt, hogy azt álmodtad, hogy összeköltöztetek.... valamit csak mond rá. :)
29. Steveke (válaszként erre: 25. - Panka78)
2011. febr. 27. 12:52
Probáljátok meg. Persze csak ha a párod is akarja. S kiderül. Ha nem megy attól még nem kell szétmenni. De legalább megprobáltátok. S tudjátok hogy megy-e már most vagy még idö kell.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook