Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem, hogy a páromnak az anyja sokkal fontosabb, mint én fórum

Úgy érzem, hogy a páromnak az anyja sokkal fontosabb, mint én (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. aug. 31. 09:39

Látom, régi a fórum, viszont ide passzol a szitu. Adott egy pasi, 46 éves, van barátnője, akivel nem él együtt és külön él az anyjától is, mégis a munkahelyére az anyja viszi be neki a kaját (ebédet, főtt ételt), amikor éhes. Nem minden nap viszi be, de beszélnek telefonon és amikor a pasi úgy kívánja, anyuka megy a kajával.


Egyébként az anyja főz neki naponta. Ez nagyon gáz szerintetek?

2013. márc. 29. 13:01
A fiam rák csillagjegyben született,én is. gondoljatok bele milyen anyás. Reggel 4-kor jőn át hozzánk aludni és úgy hozzám bújik hogy megfulladok szinte tőle. 3,5éves. Minden nap elmondja, oviból hazafele jövet: Anya,úgy hiányozál!!! Miért mentél dolgozni? Az ilyen kötődést soha semmi nem bonthatja meg végleg,szerintem. Nekem tudatosan le kell választanom magamról...
2013. márc. 29. 11:39
van ilyen kulonosen ha a pasi rak csillagjegyu.
2012. ápr. 5. 10:57
Szia! Kb. Szept-ben külön mentünk,két hétre, de kibékültünk! Okt-ben kiderült, hogy daganatos beteg! Megműtötték, már a kezeléseken is túl van! Azóta alig veszekszünk, mintha jobban értékelne! Együtt még nem lakunk, bár ő most nagyon költözne, de én még nem akarok! Egyelőre minden olyan bizonytalan!
59. gardenia77 (válaszként erre: 55. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 3. 10:34

Kedves Fórumnyitó!

Eltelt már jó pár hónap, de érdekelne, mi lett a sorsod, hogyan lettél túl rajta, megtetted-e egyáltalán a lépést?

2011. okt. 28. 13:00
Ajánlom a Pszicho című filmet! :)
2011. okt. 28. 12:56
sajnos sok ilyenrol hallottam,nem sok mindent tudsz ez ellen tenni.parom szulei meghaltak igy nincs ilyen problemam.
56. anyucika3 (válaszként erre: 55. - 008b8a4af2)
2011. szept. 21. 13:49
Sajnálom,hogy ide jutottatok,de hidd el az ilyen férfiak sosem változnak.Nem lehetnél felhőtlenül boldog vele,mert a mama még a nászágyban is köztetek lenne.Amelyik férfi nem képes önálló felnőtt életre,az vegye el a kedves mamáját.Jobb lesz neked hidd el,meg ne gondold magad.Vagy adj neki ultimátumot(de gondolom ezt már megtetted mégsem volt változás),hogy költözzetek a mamájától legalább 300 km-re.
2011. szept. 21. 11:26
Úgy határoztam, hogy inkább az egyedüllétet választom az örök 2. hely helyett. Bár még kimondani nem mertem/merem, mert kicsit félek a magánytól, + attól, hogy miután kimondom meggondolom magam.
2011. aug. 29. 12:19

Annyit azert hozzaszolnek, hogy egy felnott ember hosszu evek alatt valik felnotte, tehat hosszu evekig el ugy, ahogyan otthon nevelik. Az, hogy anyuka igy nevelte, ide vezetett: az anya serthetetlen es hibatlan, a 'nagyfonok' az eleteben.

Az meg nem jelenti azt, hogy nem szereti elegge a parjat, egyszeruen az o szemleleteben mas az anya-gyerek viszony. Nekem is volt szerencsem ilyen anyukahoz, el sem hinnetek, mennyire nem szamitott neki, hogy atgazol a gyerekein, csak mindenki ot istenitse. Total hulyenek nezte, ugraltatta szegenyt. Miutan osszejottunk es lett egy kis privat elete a fianak, akkor kezdett szepen raebredni, mennyire elnyomottan elt. Elkoltoztunk egy messzi varosba, es elkezdett kiallni az igazaert. De az irantam erzett szeretetevel nem nagyon volt osszefuggesben.

Egyebkent mibol gondolod, hogy az anyja fontosabb, miket csinal?

(amugy szakitas utan par evvel az exanyuka hatalmasat valtozott, probalt kozeledni hozzam, szinte mar-mar baratilag, es belatta mekkora tusko volt - mellesleg... akarmennyit sirtam is akkor, tanultam tole egy csomo dolgot, amit akkor meg nem lattam)

53. Serry (válaszként erre: 46. - E705905164)
2011. aug. 29. 10:43

Itt nem arról van szó,hogy a pasinak választania kéne a szerelme és az anyja közt. Inkább azt kéne tudnia eldönteni, hogy a szerelmét szereti-e annyira, hogy külön életet kezdjen vele. vagy olyan kényelmes pasi, hogy jó ez így ahogy van és nem veszi észre, hogy a két nő akiket szeret nem jön ki jól egymással és ez mind hármuk kapcsolatát megrontja????


Ehhez a feladathoz kéne felnőnie a pasinak, hogy képes legyen elhagyni anyját apáját és végre új családot alapítson ahogy a biblia is írja. De egyelőre úgy látszik erre képtelen. S mondom még egyszer itt nem arról szól a kérdés kit választ mert elvileg már választott.

52. anyucika3 (válaszként erre: 49. - 5e48d37001)
2011. aug. 29. 09:25

100%-ban egyetértek,pedig nekem is van fiam is,menyjelöltem is.De soha nem telepednék így rá egyik gyerekemre sem semmilyen módon,nem zsarolnám érzelmileg,nem keseríteném az életét,mérgezném önzőséggel a boldogságát.Mert amit ezek a mamik tesznek,az nem szeretet,hanem csupa önzés.Szeretik a gyereküket,de saját magukat mindenkinél jobban,ezért nem önállóságra nevelték,azt akarják,hogy érzelmileg függjenek tőle,zsarolják,nem akarják,hogy megtörténjen az anyáról való leválás természetes folyamata.

Pedig teljes életet csakis így élhetne a "szeretett gyermek".

Ez tényleg őszinte szeretet lenne?

51. 9536810fa1 (válaszként erre: 50. - 9536810fa1)
2011. aug. 29. 08:11
...hja.... én is fiús anyuka (is) vagyok :))
50. 9536810fa1 (válaszként erre: 49. - 5e48d37001)
2011. aug. 29. 07:44

Neeeeeeeeeeeeeem! :)

Egyszer belefutottam egy ilyen pasiba, 1,5 évig nem mert bemutatni az anyukájának, mert jobb, ha nem ismerem, minden nőt elüldözött mellőle, lequrvázta őket... és blabla... 1,5 év után, megadtuk magunkat... legyen aminek lenni kell (hátráltató tényező volt még a két gyerekem is). Féltem? Hja, nem kicsit! Anyuka rendesen fenntartással... kb. 1 hónap kellett (nem több) ... bármit megadott volna, a két gyerekemet saját unokájaként szerette... tiszteltük és szerettük egymást. A kapcsolatnak azóta vége, de ma is kellemes érzésekkel gondolok a családra....


Az anyák érzik, hogy ki mellett van biztonságban a gyerekük... ösztönből... szerintem...


(a tévedés jogát mindig, minden körülmények közt feltartom... az írásaim mindig tapasztalaton és nem átlagszámítással történnek. :))

49. 5e48d37001 (válaszként erre: 12. - 008b8a4af2)
2011. aug. 29. 07:00

SAjnos ennek a kapcsolatnak semmi jövője nincs.

Az anyuka fogja uralni az egész életeteket.Már megmérgezte az egész kapcsolatot azzal,hogy egyáltalán ő a főnök,és senkinek nem lehet egyéni véleménye,döntése.

Nem mertek szembeszállni,mindenben igaza van.

Nem is fogtok összeköltözni,én már előre látom. Csakis őhozzá mehettek lakni,vagyis neked kell majd hozzá költöznöd.

Ez a nő nem bírja elviselni,hogy a fia felnőtt lett.

Vannak ilyen anyák akik képtelenek elvágni a képzeletbeli köldökzsinort.

Szerintem,jobb az egyedüllét,mint egy ilyen anya-fia kapcsoltban élni.Előbb utóbb úgyis megtalálod az igazit,most lépj le,ne akkor mikor már gyerekek vannak és az anyós miatt csak sanaxal tudsz elaludni.

48. Beautykiss (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 23:51
Ne haragudj kiábrándító lesz a válaszom de nálunk is ez volt a család volt mindig az első ez nem fog megváltozni!
47. e705905164 (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2011. aug. 28. 22:28
teljesen egyetértek!
2011. aug. 28. 22:27
sose lennék olyannal aki választás elé állítana...kényes helyzet az...mind a kettőt szeretem akkor meg pláne...kell egy aranyközépút :D
2011. aug. 28. 22:26

de kérem egy anya anya....persze ő az első és másképp szeretjük a párunkat is...


vannak olyan dolgok amikor jobban húzunk a szüleink felé inkább...ez egyértelmű..nem lehet előtérbe helyezni mást megvan a helye mindennek a szerelemnek is meg a szülőknek is!

44. Ami.
2011. aug. 28. 21:28

Nem hiszem,szerintem ráébredne,hogy nem ez a természetes..és senkinek nem az anyóssal vannak problémái,hanem az együttéléssel,és a beleszólással.

Én anyukám soha semmibe nem szól bele,csak véleményt mond,és nem kötelező elfogadni...após okoskodik,és elvárja h mindent úgy csináljunk,nem tesszük..megsértődik..nekem erre nincs szükségem,kiiktattam az életemből..párom meghallgatja,és közli,hogy mi tudjuk,mi a jó nekünk..egy idő megunja,és belátja,h ezzel a viselkedéssel,csak eltaszít minket,de főleg a saját fiát.

43. anyucika3 (válaszként erre: 42. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 21:26

Akkor meg veszett fejsze....

Minek kínlódsz vele?Miért nem keresel valakit,akivel boldog is lehetsz?

42. 008b8a4af2 (válaszként erre: 40. - Ami.)
2011. aug. 28. 21:25
Ezen én is gondolkoztam, hogy végig olvastatom vele, de félek, hogy csak azokat a hozzászólásokat pártolná, amiben az anyóst dicsérik.
41. anyucika3 (válaszként erre: 40. - Ami.)
2011. aug. 28. 21:24
Igen,kb ez lenne a megoldás.
40. Ami.
2011. aug. 28. 21:22
Akkor még nem olvastam végig az összes hozzászólást,és abból derült ki h együtt laknak,és nem akar menni a pasi.Vajon mi az ok?Erről beszélgetnék vele egy kicsit..és h elég idős ahhoz,plussz 3éve együtt vannak,h elkezdjék a saját külön életüket.Én a helyébe leültetném most ide,elolvastatnám vele a hozzászólásokat,közölném,hogy gondolkodjon el,és elmennék valahova éjszakára:) És holnap megbeszélnénk,ki mit szeretne,együtt maradni,és költözni..vagy meddig van tervbe anyával élni.
39. anyucika3 (válaszként erre: 38. - Ami.)
2011. aug. 28. 21:17

Már,hogy lennének ők ketten egy család,amikor összeköltözni sem akar vele a fiúja?Ahhoz,hogy egy család legyenek,az Ő akarata szerelme is kellene,és a sarkára állnia,kiállni kettőjükért bárkivel bármivel szemben.Milyen férfi az olyan aki erre képtelen,az anyja szoknyája alól nem akar kibújni?

Nem valószínű,hogy komolyan veszi a kapcsolatukat,ha így áll hozzá.

38. Ami. (válaszként erre: 12. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 21:12
Ez mekkora butaság...miért ne szólhatnál...én az esküvő napján vesztem össze az apósommal,azon h az ő asztalához kiket ültetek,mert ő akarta megmondani,közöltem,h ez az én esküvőm,hetekig szenvedtem az ülésrenddel,mindenki oda fog ülni,ahova kitettem a névtáblát.Viszonyunk utána csak romlott..már abszolút nem beszélünk,a férjem megy látogatja,én nem kívánok elmenni,és ezt mindenki tiszteletbe tartja.Állj ki magadért..mindig elnyomás alatt fogsz élni?Miért kéne meghunyászkodnod?Valaki jól írta,a Biblia is azt írja,hogy a fiú elhagyja anyja,apját,és ketten lesznek egy test(nem idéztem,de valahogy így)Már ti ketten vagytok egy család,és ebbe semmi beleszólása anyucinak..én ezeket a dolgokat hamar kenterbe vágtam,nem is szól bele senki az életünkbe,mi alakítjuk.Kívánom,hogy neked is mihamarabb te,és a párod legyetek az életetek kovácsai.
37. 008b8a4af2 (válaszként erre: 36. - 5e67f791bc)
2011. aug. 28. 21:09
Ritka kivétel!
36. 5e67f791bc (válaszként erre: 30. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 21:01
Ne adj az előítéletekre, mert félrevezetnek! Az én drágámnak van egy bátyja, és tündéri az anyukájuk. Szinte ő boronált össze minket! :)
35. 5e67f791bc (válaszként erre: 31. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 21:00
Bocsánat de sovány vigasz, ha ő nem osztja ezt!
34. 59491e8f67 (válaszként erre: 31. - 008b8a4af2)
2011. aug. 28. 21:00

hiába ,ha Ő nem szeret teljes szívéből!!!!


hát ha már ennyi ideje együtt vagytok csak ideje lenne az összeköltözésnek,nem?

az amikor a nő erőltet valamit abból soha semmi jó nem sül ki...annak nincs jó vége.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook