Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan szexcentrikus a mai világ fórum

Túlságosan szexcentrikus a mai világ (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
195. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 156. - -Bigyóné-)
2011. aug. 16. 09:15
Én csak is ezzel a hozzászólással tudok egyetérteni, itt lassan már feminista klubb alakul és eléggé gáz...a fiatalok gondolkodását meg nem a média, hanem a lesz*rom szülök alakítják, úgy nem is lesz tudása és normális felfogása arról, hogyan kell talpra esetten megbírkózni a nagy betűssel és együtt lenni és normális szexuális életet élni egy partnerrel, ha a szülő iszik, nincs otthon vagy éppen pont hidegen hagyja hova kolbászol a gyerek, akit anno annyira akart...ezekkel az eltaposni való szülökkel és kölykeikkel van teli a világ, a média és a közszereplők ezt csak kihasználják...valamiből nekik is élni kell és miért ne pont ebből ha nincs normális társadalom nevelve...
194. a56fa55821 (válaszként erre: 192. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 09:09

Én azt, hogy megnézi egyik nem a másikat nem tartom égbe kiáltó bűnnek . Ez természetes dolog. Én is megnézem a csinos lányokat. Persze nem feltűnően és nem forgolódom utánuk. Valamint nem próbálom mindenképpen magamra felhívni a figyelmet. /fütyülés, beszólogatások stb.../


De a másik nem iránti érdeklődés alapjáraton benne van mindenkiben.


Persze van olyan aki eljátssza, hogy nem érdekli egy csinos nő vagy egy jóképű srác , de ez a viselkedés meglátásom szerint nem őszinte.

193. 00a194caf9 (válaszként erre: 192. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 09:05

Hát igen. Tudom, csak erősíteni akartalak. :)

Egyet értek teljesen.

De egy szerintem egy normális és egészséges kapcsolatban egyszerűen fel sem merül a kérdése annak, hogy ki néz, kit néz, és hogyan néz. Egyszerűen nem téma. Mert senki nincsen megsértve, soha.

Azért én kíváncsi lennék, hogy a szóban forgó pasi hogyan venné, ha a nője kezdené el ugyan azt csinálni látványosan? Persze, az már nem esne jól... :)

Én tuti, hogy vissza adnám neki. Aztán meg elhagynám...

192. csgybzs (válaszként erre: 190. - 00a194caf9)
2011. aug. 16. 09:03
Valahol én is ezt mondtam nem? Hogy nem veszi semmibe se. Engem legalábbis nem vigasztal a tudat, hogy csak akkor nézné (hála istennek nem teszi), ha nem vagyok ott. Az ráadásul egy aljas húzás is pluszban. Nem hiszem, hogy egy ilyen dologban rugalmasnak kell lenni. Ha nem vagyok neki elég jó, akkor hajtsa azt, aki után forog. Ha pedig nem jobb mint én, akkor minek nézi???
191. 00a194caf9 (válaszként erre: 188. - A56fa55821)
2011. aug. 16. 09:00
Hát igen, ez összetartó erő tud lenni, vagy széthúzó akár. Semmi kétség...
190. 00a194caf9 (válaszként erre: 186. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 08:59

Hááát, tudod, az, hogy nincs rá igénye, az szerintem nem feltétlenül intelligencia kérdése. Nem? Ha otthon mindent megkap, és elégedett, stb. ami kell, akkor persze, nincsen rá igénye. De ezt viszont már valóban embere válogatja...

De az, hogy a párja mellett bárki is ezt teszi, az nem nemiség függő, nem érzelem függő, egyszerűen, szerintem is, az ilyen semmibe veszi azt, aki mellette van. Erre én nem látok mentséget.


Szlovákiába kimentünk kajálni, az ottani pincér olyan szinten kikezdett a párommal, hogy azt hittem elájulok... Nem szokott zavarni, ha megnézik, egészségükre, még büszke is vagyok. Nem szoktam feltűnősködni sem, de az már engem is zavarni kezdett, ugyanis senkihez nem volt hajlandó szólni a pincér, vagy ránézni, csak az én páromra, az asztaltársaságunkból. Úgyhogy, kénytelen voltam összetartozásunkat egyértelműbben kifejezni, de a pasit még ez sem érdekelte, sőt!!! Nagyon kiakadtam rá. Amikor szemmel kezdtem verni, akkor vett csak vissza! :D

És eleve, ő egy személyzet volt, akár távozhattuk volna emiatt, mert kellemetlenné vált... Senki nem tartotta őt jópofának...

189. 9242a6388c (válaszként erre: 186. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 08:57
Egyetértek. :)
2011. aug. 16. 08:54

Túlságosan szex centrikus a világ méghozzá azért mert sok helyen a kapcsolatot nem a szeretet, hanem a szex tartja össze.


Lehet az a két személy nem szereti egymást, de ha jó a szex akkor azzal együtt, hogy két naponként repkednek a vázák mégis együtt élnek a végtelenségig.

187. 00a194caf9 (válaszként erre: 183. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 08:52

Szerintem igazad van... :)

Amúgy nem tudom, hol rontottuk el! Mert erről valahol mi nők is tehetünk. Látod, amíg ezt a nők nagy része elfogadja, és elviseli, amíg van könnyű préda addig persze, hogy az egyszerűbb utat választják. Mert megtehetik.


Persze, van önbizalmad, de szerintem ilyen viselkedéssel bármelyik nő önbizalmát hipp-hopp elveszi a pasija... A különbség csak az, hogy te nem hagynád, hogy odáig eljusson a dolog, míg más meg igen, és próbál "rugalmasabbá" válni.

186. csgybzs (válaszként erre: 184. - 00a194caf9)
2011. aug. 16. 08:52
Ha kellően intelligens, akkor a párja nélkül sem teszi ezt, mert egyszerűen nincs rá igénye.... Engem is sokszor megnéznek, és igazából nem büszkeséget érzek, hanem azt, hogy mekkora tapló a pasi, mert ott sétál mellette a nője.. ő vajon mit érezhet... Ilyenkor szokott a párom elég csúnyán a pasira nézni. És sajnos a nők sem sokkal különbek, szóval úgy nekem egészében az emberiséggel van gondom :D
185. 9242a6388c (válaszként erre: 184. - 00a194caf9)
2011. aug. 16. 08:52
Ez egy rossz magyarázat, van egy elméletem kik és miért találták ki:DDD
2011. aug. 16. 08:49

Miért mindig magyarázat az, hogy a férfiak így vannak összerakva? Miért, a nők hogy vannak összerakva? Ugyan már...

Én is szeretek nézelődni, flörtölni, méregetni az embereket, megfigyelni, megbámulni.

Meg is teszem, ha nincsen senkim.


De ha van valakim, akit szeretek és TISZTELEK akkor ezt nem teszem meg, hiszen nem érdekel más. Én így vagyok összerakva...


És ha egy pasi másként van összerakva, attól még lehet annyi esze, és érzelmi intelligenciája, már ha szereti és nézi valami a nőjét, hogy nem a társaságában műveli ezt...

183. csgybzs (válaszként erre: 181. - Zizisicc)
2011. aug. 16. 08:49

A negyedik ponttal egyet értek...


Azokat a nőket, akiket ez kiborít (pucér csajok), mint pl. én is... az ok nem az, hogy nem érezzük magunkat jó nőnek. Én is tisztában vagyok az adottságaimmal és elégedett vagyok magammal amikor a tükörbe nézek. A kettőnek nincs köze egymáshoz szerintem. Az zavar (legalábbis engem), hogy erről szól a világ. Ez lett az ideál a férfiaknak, ebbe a felfogásba nőnek bele a tinédzserek, ezért lesz ennyi bulímiás vagy anorexiás kislány, és ennyi tapló pasi, aki azt hiszi úgy kell du.gni, mint a por.nófilmekben. Egy totális erkölcsi deformálódást okoz globálisan. És egy nő, aki majd szül egy gyereket, és esetleg már nem úgy fog kinézni mint előtte, tele lesz gátlásokkal és komplexusokkal, hiszen rajta lesz a nyomás, hogy "csak akkor vagy jó nő, ha így nézel ki". A férfiak elé pedig tesznek egy nem reális képet a nőkről, más képet mutatnak róluk, mint amilyenek valójában.

Míg az fordítva nincs így. A férfiak elhízhatnak, növeszthetnek sörhasat, senki nem fogja megszólni őket, hogy igénytelenek. Míg egy nem anorexiás nő már undorítónak számít.


Tehát az én párom legyen egy olyan ember, akinek hasonlóak az értékei, és ugyanúgy elítéli ezt a fajta "életstílust" - mert ez már az - , mint én.


Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.

182. 00a194caf9 (válaszként erre: 181. - Zizisicc)
2011. aug. 16. 08:46

Egy dolgot viszont nem tudunk!

Mióta nincsen önbizalma? Mindig is zavarták a fél pucér csajok? Vagy csak amióta a pasija műveli ezt?


Szerintem ez nagyon nem mindegy. Szerintem ha a párja vele foglalkozna, akkor eleve ő sem foglalkozna ezekkel a dolgokkal, mert tudná, hogy elégedett vele, szereti, és nem nézne másfelé.

181. Zizisicc (válaszként erre: 178. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 08:39

Ha elégedett lesz önmagával


1. Nem fogják kiborítani a jó testű félpucér csajok, sem az életben, sem az újságokban, sem a tv-ben...

2. Reálisabban látja önmagát, a pasiját, annak viselkedését, és nem csinál az esetleges bolhából elefántot

3. A pasija is észrefogja venni, hogy derűsebb, nyugodtabb, energikusabb, magabiztosabb lett, és ez jó hatással lehet a kapcsolatukra

4. Ha a pasi viselkedését ezután is bunkónak és gusztustalannak tartja, bátran és nyugodt szívvel adja ki az útját, mert biztos lesz abban, hogy talál magának sokkal megfelelőbb társat.


Hát, így hirtelen ennyi...

2011. aug. 16. 08:33
szituáció-jav..:)
179. 9242a6388c (válaszként erre: 178. - Csgybzs)
2011. aug. 16. 08:25

Ha elégedett lesz önmagával mi fog változni? Ő maga fog változni, mármint a fóruminditó, persze, hogy pasi nem fog változni(persze, ha csak nem akar, de ez most nem is kérdés:D)....

Ha elégedett lesz önmagával, ha több önbizalma lesz, akkor esetleg meglátja, hogy a barátja milyen pasi. 1,Elhagyja, és talál egy olyan pasit aki nem ilyen, mint a barátja. 2,Vagy a barátjával marad, de felülemelkedik a barátja enyhén szólva is unintelligens viselkedésén, és lazán kezeli majd a dolgot: hiszen magában tudja, mennyivel jobb nő külső és belső tulajdonságokban, mint azok a nők akiket a barátja megnéz...

Tehát ha ő változik, változni fog a helyzethez való hozzáállása-igy vagy úgy, de megoldja a szitúációt.

178. csgybzs (válaszként erre: 159. - Zizisicc)
2011. aug. 16. 08:13
És ha elégedett lesz önmagával, akkor mi fog változni? Őt nem az zavarja, hogy Ő nem néz ki jól, hanem, hogy a pasi csorog.... ha szebbnek látja magát a mostani állapotnál, akkor is ez lesz... a pasi forogni fog. És szerintem ez őt akkor is érdekelni fogja... még sokkal jobban, hiszen azt mondja majd: " A fenébe, tök jó nő vagyok, mégis mindenféle riba.cra csorog a nyála"..... szerintem ez borzalmas.... Az ilyen pasi (már bocs Black), de nagyon primitív....
177. 18e55ba98f (válaszként erre: 160. - Féknyom)
2011. aug. 16. 07:40
Kösz!
176. EsztyMorgan (válaszként erre: 175. - 03e8385f6c)
2011. aug. 16. 06:54
És milyen igaz :D!!
175. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. aug. 16. 06:35
A szexben nincs semmi mocskos -csak ha nagyon jól csináljuk! ( by Mick Jagger)
174. EsztyMorgan (válaszként erre: 171. - Volpertinger)
2011. aug. 16. 06:24
Most hogy így mondod.. tényleg >DDD
2011. aug. 15. 22:02
Igen az.
172. jstefan
2011. aug. 15. 21:54
A szex a legnagyobb élvezet a világon,van rá kereslet-kínálat.Elmúlt a prűdség ,és a média részéről a legjobban eladható, legnagyobb a nézettsége.
171. Volpertinger (válaszként erre: 167. - EsztyMorgan)
2011. aug. 15. 19:23

60/90/60 egy eléggé gnóm testalkat.

szerintem te a klasszikus 90/60/90-re gondoltál, nem? :)

170. spinneli (válaszként erre: 7. - 9536810fa1)
2011. aug. 15. 17:57
Egyetértek.
169. Re87 (válaszként erre: 161. - 53dfddad18)
2011. aug. 15. 17:55
Hát nem éppen....:))
168. Zizisicc (válaszként erre: 164. - 53dfddad18)
2011. aug. 15. 17:08
Azt én is hordok ..... :o))
167. EsztyMorgan (válaszként erre: 166. - Volpertinger)
2011. aug. 15. 17:06

Én is, nyugi :):):)

de az más tészta ;D

166. Volpertinger (válaszként erre: 162. - EsztyMorgan)
2011. aug. 15. 17:05

60/90/60 :)))))))))

azt én is megbámulnám :))))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook