Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan féltékeny és bizalmatlan vagyok... fórum

Túlságosan féltékeny és bizalmatlan vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2
18. Nikkancs :) (válaszként erre: 17. - Cippora)
2015. ápr. 9. 16:49

Próbáltam már azt is, de látta rajtam, aztán meg mindig elsírtam magam


Arra is rájöttem közbe ,hogy túl érzékeny vagyok és szeretethiányos , nincsenek velem a szeretteim , és mindenki annyira hiányzik nekem

17. Cippora (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:46
Ha féltékeny vagy,legyél,de tartsd magadban,mert mindent elronthatsz vele!
2015. ápr. 9. 16:45
Amúgy természetesen neki is vannak hibái, úgy mint mindenkinek, de én mindig megértem őt, és elnézem neki azt is,ha például tiszta ideges valami miatt és mivel én vagyok kéznél rajtam vezeti le, én ekkor megmondom neki ,hogy ennek nem így kellett volna lennie, de akkor is megbocsájtom neki
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - De Luca)
2015. ápr. 9. 16:44
nekem tetszik:D
14. Nikkancs :) (válaszként erre: 13. - De Luca)
2015. ápr. 9. 16:43
gazdag nagybátyám??!!! Úristen :D ez hülyeség...
2015. ápr. 9. 16:41
Jól bírja. Én az első ilyen jelenetnél tipliznék. Nyilván szeret. Vagy van egy gazdag nagybátyád, és csak az örökségedre hajt.
12. Nikkancs :) (válaszként erre: 10. - Lolka)
2015. ápr. 9. 16:41

Számomra ő a leghelyesebb! : )


Az egészben a legdurvább:


Mindig is olyan fiúról álmodtam, akivel órákon át tudok beszélgetni, tehát megvan a közös hang, akivel el tudok hülyülni ha kell ,aki romantikus, hűséges, jólelkű és szereti a gyerekeket

illetve....ez csak ráadás: aki tud énekelni és gitározni

Na ő pont ilyen, sőt még zongorázni is tud, és úgy hódított meg ,hogy verseket írt nekem , és dalt is írt nekem

Tehát úgy érzem nekem ő az igazi, ő is pont ezt mondja, hogy bennem megtalált mindent amire szüksége van, csak hagyjam már abba ezt az örökös féltékenykedést, mert ettől már megőrül


Néha eszembe jut, hogy mi lenne velem nélküle? Mi lenne ha megelégelné a féltékenységemet és tovább állna?! Na akkor nekem végem lenne, én ezt nem akarom


Arra gondoltam, hogy elkezdek meditálni és jógázni, hátha segít rajtam, meg majd szeretnék neki kedveskedni egy két meglepetéssel, hogy megmutassam, hogy szeretem és szeretném tényleg abba hagyni végre azt ,h féltékeny vagyok


Remélem segít nekem az is ,hogy ide fórumra kiírom magamból ezt az egészet


És tudom ,hogy biztos sokan hülyének vagy nyafogósnak tudnátok gondolni ezek miatt, de tudom, hogy mindenkinek vannak problémái, én csak mertem segítséget kérni :)

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:39

Teljesen biztos, hogy önbizalom hiányból ered.

Tartok tőle, hogy még nem igazán vagy érett személyiség, nem vagy tisztában az erősségeiddel, értékeiddel, és így nem is értélkeled őket. Mindenképp ismerd meg magad, szeresd magad, lásd meg magadban az értéket.

Biztos, hogy vannak nagyon jó tulajdonságaid, ismerd fel őket.

Az meg ne legyen baj, ha beszél más lányokkal/lányokról. Nem zárhatod be, nem sajátíthatod ki. Ezekkel csak megölöd a szerelmet, a Szerelem csak szabadon tud létezni. A hűségünk mindig a saját döntésünk, nem a párunk béklyója, követelése.


Nagyon jó, hogy változtatni akarsz, látod ez is egy jó tulajdonság, hogy felismered a hibát és javítani akarsz rajta.

10. lolka (válaszként erre: 8. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:35

Mindenkinél mindig van szebb és jobb. :) Ő is találna szebb lányt, te is találnál egy helyesebb fiút. De azért van veled, mert összességében, a külsőd és az egyéniséged tesz vonzóvá, mint őt is neked. Olyan lányt még egyet, mint te, nem fog találni, ha neki másmilyen kellene, akkor neked is másmilyen fiú, tehát jól járnál te is a szakítással.

Így állj hozzá. Ha ő egy helyes fiú, akkor egyértelmű, hogy a helyes fiúknak jössz be, és nem ő az egyetlen a világon. :)


A legrosszabb, ami történhet, hogy egyszer szakítani fogtok, és mindketten találtok mást, akit megszerettek.

9. Nikkancs :) (válaszként erre: 7. - Ca43169457)
2015. ápr. 9. 16:31
Igen teljesen igazad van :) Most épp azon vagyok ,hogy valahogy elfogadjam magam, és elhiggyem neki ,hogy jó vagyok neki és szeret engem
8. Nikkancs :) (válaszként erre: 6. - Lolka)
2015. ápr. 9. 16:30

Mindig érdekel kivel van és mit csinál, van e ott lány vagy nincs, vagy beszél e lányokkal....mindenre féltékeny vagyok : ( és igen tudom ,hogy ez már beteges, még régebben jártam pszichológushoz önbizalomhiány miatt(szerintem tuti ebből adódik a féltékenységem), folyton önismereti teszteket kellett csinálnom, de nem igazán segített,maximum egy picit

Az a baj ,hogy nem tudom elképzelni, h miért lennék én jó neki, mit lát bennem, hogy hogy pont én kellek neki...

Testvéreim meg szüleim mindig rám szólnak ,hogy hagyjam már szegény fiút, és igazából már sajnálom is őt, hogy néha csúnyán viselkedem a féltékenység miatt


de elhatároztam ,hogy ezen változtatni fogok, hisz nem akarom ,hogy ez a ronda féltékenység elvegye a kedvem, és emiatt elveszítsem azt akit szeretek

7. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:20
Tanuld meg szeretni, tisztelni elfogadni önmagad, akkor nem leszel féltékeny. A másik ember nem a tulajdonod. Ha magabiztos lábakon állsz és kölcsönösen fel tudtok nézni egymásra, akkor nincs baj.
6. lolka (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:19
Miben nyilvánul meg az, hogy nagyon féltékeny vagy?
5. Nikkancs :) (válaszként erre: 4. - Misaki Itó)
2015. ápr. 9. 16:18

én próbálok nem féltékeny lenni, de mindig előbújik belőlem.

Ja és amikor vele vagyok, akkor viszont nem vagyok az, csak amikor nem vagyunk együtt, akkor kattan be nekem valami...: S

4. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:15

Ne legyél!

A barátod nem(csak)fog megőrülni,hanem gyorsan odébb is áll.


Ezt neked kell helyrebillenteni a fejedben.

3. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:12
és a legjobb út hogy elveszd őt, ki akar egy csupa rinya embert maga mellett, menj kineziologushoz vagy más szakemberhez...legyen szép életed!
2015. ápr. 9. 16:12
Jóvan akkor.
2015. ápr. 9. 16:08

Sziasztok !

Úgy gondoltam kiírom magamból a problémámat, hátha tud esetleg segíteni nekem.

Van egy kapcsolatom, több mint 1 éve együtt vagyunk, de az a baj ,hogy nagyon féltékeny vagyok, és úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó. Ő mondja, hogy szeret, és tökéletes vagyok neki, de én nem tudom ezt elhinni.

Valahogy arra tudok gondolni, hogy minden az önbizalomhiányomhoz vezethető vissza?!

15 éves koromban összejöttem egy fiúval, akivel 5 évig voltunk együtt, amikor vele voltam, akkor is nagyon féltékeny voltam( nem emiatt lett vége)

És most is nagyon az vagyok, és úgy érzem ettől megőrülök, és barátom is megfog, és ezt nem szeretném :( De nem tudom leállítani magam, folyton jár az agyam.....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook