Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl szép hogy igaz legyen. :S fórum

Túl szép hogy igaz legyen. :S (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
298. Pahet a vadász (válaszként erre: 297. - Briell14)
2013. ápr. 26. 10:59
igen.
297. Briell14 (válaszként erre: 296. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 26. 09:11
Te igen?
296. Pahet a vadász (válaszként erre: 290. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 26. 08:42
A szürke 50 árnyalata :) ez jutott eszembe. Csak nem olvasta??? :D
295. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 294. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 25. 23:43

Én is kíváncsi vagyok hogy hová fogunk kilyukadni ebben a kapcsolatban.

Bár ha nem akar igazán, akkor megmondhatná őszintén, és még most könyebb lenne nekem is hogy túl tegyem magam rajta.

Könnyen és hamar bele tudom magam élni egy tartósnak ígérkező kapcsolatban.

Dehát annyi ígérteket gyárt, annyi sok szép szavakkal kedveskedik, teljesen megbabonázott már.

294. 569a7df0cf (válaszként erre: 293. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 25. 23:31

Ha nincs bizalom,akkor ne hulyitsen csaladalapitassal.

Baromi kivancsi vagyok mi sul ki ebbol, legyen szerencsed, de ne ragaszkodj mindenaron hozza!

293. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 292. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 25. 23:26

Igen, szerintem is elég ellentmondásos néha az ilyen megnyilvánulásaival.


Tudod, engem nem az azavar hogy nem vitt el magához még.

Hanem amikor azt mondta hogy először még meg kell erősödni a bizalomnak felém, és majd utána.

Na ez nem esett jól.

Mert részemről már beleszerettem, és ha nekem lenne kéróm, már beengedtem volna abba a szférámba is.

Lehet hogy csak én gondolom rosszu, és talán neki több idő kell ahhoz, ami bennem már megérett mint érzés.


Teljesen összekavart.Már azt sem tudom hogy mit akar.

292. 569a7df0cf (válaszként erre: 291. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 25. 23:18

A lakasaba nem enged be, de csaladot alapitana veled...?

Önnön faroksagat sikerult jol megideologizalni a pasasnak, legyel ovatos, a nyulcipot tartsd keszenletben!

Meg nincs is igazi kapcsolat, de a jatszmazas mar nagyban megy, szerint em teljesen a befolyasa ala akar vonni, teszteli mennyi mindent nyomhat le a torkodon, en fejvesztve menekulnek a helyedben.

291. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 289. - Jctjct)
2013. ápr. 25. 23:10

Nem tudom hogy miért ilyen bizalmatlan velem.

Nyílván megvan az oka, lehet hogy egy exe miatt, ki tudja? Nem látok a szívébe meg az eszébe sem.


Hogy "szarrágó", ahogy írtad, az relatív. Nem anyagisa, ami tetszik. Ritka az ilyen a mai világban.

Viszont az biztos hogy semmi felesleges apróságot, semmi pici valami kis figyelmességet sem ad, nem éreztet anyagiakban.


Szavakkal viszont nagyon jól tud bánni.Már családot is alapítana velem. :O

Ez eléggé meglepett.


Néha nagyon tudjas érzezteti a közelsgével hogy akar engem, de néha meg olyan rideg és megközelíthetetlennek tűnik, hogy szinte még én harcolok a kegyeiért, annyira akarom Őt magamnak, mert amúgy nagyon okosan gondolkodik, és nem sznob.

Nekem eddig csak sznob és önimádó pasijaim voltak.

Ő meg ennek az ellentétje, és ez nagyon vonzó benne.

290. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 287. - Ittmost)
2013. ápr. 25. 23:02

Csak hagyom sodródni a dolgokat.

Alakul ahogy alakul....


Pedig beleszerettem, de nem tudom megmagyarázni hogy miért. Ez az érzés csak jött.

Hitet adott nekem, és én meg futok a szívem után.


Már beszéltünk azóta, és lemondta végre hogy a bizalom az, aminek még erősödni kell irányomba, és majd utána elvihet magához.

Hát nem tudom hogy mi lehet a lakásán olyan valami csoda, hogy nem enged még oda.

De már nem is izgatom ezen magam.

Majd ha úgy érzei, elvisz oda. Ha meg nem, akkor nem kár ezért.

Volt már pár kapcsolatom, de még ilyen bizalmatlan emberrel nem nagyon találkoztam.


Egy fárfi ha nagyon akar egy nőt magának, ha odavan érte, akkor nem filozofálgat hetekig hogy elvigyen magához.

Azt gondolom, hogy az otthonunk az egy privi szféránk, amibe igenis tudatosan válasszuk meg h kit engedünk be oda.

Nem is ezzel van a bajom.

Csakhogy eltelt egy kis idő ahhoz hogy szerintem én már kiérdemeltem azt hogy bekukkanthassak a birodalmába.

Na mindegy, hát ez van, mint írtam, nem vagyunk egyformák.

Nekem még nincs önálló lakásom.

Ezt nagyon sajnálta amúgy. Mondta h de kár, mert akkor lehetnénk nálam is.

Nade ha nekem lenne lakásom, akkor én már beengedtem volna magahoz, ez tuti.

Nem vagyok naív, nem bízom meg vakon emberekben, de hát bizalmatlanul sem lehet élni....az nagyon roszz és idegtépő egy érzés lehet.

289. jctjct (válaszként erre: 285. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 25. 06:05

Olvasom egy ideje a küzdelmedet.Nem akartam hozzászólni ,de most már eléggé gáz a szitu.

41 vagyok , tehát kb annyi mint az embered. Én is eleg sok ilyen -olyan kapcsolaton vagyok túl. Lehetnek szereotípiáim a nőkkel kapcsolatban (talán vannak is) de ezt nem vetítem ki egy új ismeretségre, mivel tényleg, mint emberekek vagyunk különbözőek nem ,mint ferfi -nő.

Tehát a bizalom megjár neked, nem kell kiérdemelned.Miaz ,hogy nem kapod meg alapból? Mit tettél Te ennek az embernek (vagy mit nem) amiért ezt nem kapod meg???

Ha mar most ilyen "szarrago" akkor mi lesz kesöbb. Sőt tutyimutyi is lehet ,total más habitussal ,mint te. Ezt irtad is az elejen és ez annyira nem fasza ám.

Hidd el találsz még normális pasit aki megadja a bizslmat neked az elején.

Az Ő részérol ez az egész megtervezett,talán nem tudatos játék, taktikázás stb...

288. ittmost (válaszként erre: 280. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 25. 06:04
Ja,még egy kérdés,már csak a tisztábban látásért:nálad nem voltatok?Ő nem akart elmenni hozzád,vagy nem mondott olyat,h nálatok is lehetne együtt lenni?(az oké,ha mondjuk te ezt nem akartad,de ő nem firtatta?nem próbált finoman rábeszélni?mert ha nem, akkor tényleg..valami nagyon nem 100.
287. ittmost (válaszként erre: 282. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 25. 06:00

....utoljára kérdezted?mi a további terved?


Egyébként igen,ez gáz.Még ha családja lenne,akik nagyon cikisek,akkor kicsit megérteném,ha nem akar odavinni.Ez esetben viszont egy normális ffi nekiáll panzióra gyűjteni,már a kapcsolat elejétől!


Azt meg nyugodtan megmondhatod neki,hogy a lakása az nem ugyanaz,mintha a fél veséjét kérnéd,az csak egy lakás,ne dimenzionálja túl,mert ez beteges.

A bizalom az nem erről szól:ha már a lakása is ennyire"hozzá van kötve"akkor lehet,h megjátssza azt,h levetkőzni sem akar,mert az is bizalom,h pucéran lásd..vagy hogy"használatba vedd"a szerszámát..

És amúgy ez volt az a nagy jóság,amire érdemes volt várnod,amit a múlt hétre ígért,hogy majd megtudod?

Áááh,sajnálom,hülye egy figura ez.

De mivel már úgyis rendesen túlhúzta nálad a rugót,én a helyedben mindent-vagy semmit alapon átvenném a kormányt,és még szakítás előtt rászorítanám,hogy vigyen el magához-mivel már úgysem érdekel,h erőszakosnak tartana ezért,hisz befejeztem vele..

2013. ápr. 25. 00:08
hhmm milyen jól elbeszélgetek én itt magamban, mi? :XDDDDDDDDDDDDDDDD
285. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 284. - Cbe6ba1fa9)
2013. ápr. 25. 00:06

Hát nem vagyok most könnyű helyzetben, mert Neked is igazad lehet.


Én csak próbálok reálisan látni, de szerelmesen nem lehet.

Nem vagyok elvakultan szerelmes, de azt sem akarom hogy pont azzal szűrjam el az egésezt, hogy az előző elb...ott kapcsolataimat, a sok önimádó pasi viselkedése miatti csalódottságaimat vetítsem rá.


Sajnos nincs az emberre ráírva hogy miféle kiféle.

Idő kell mindenhez hogy megismerjük egymást.

284. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 12. - Virag32)
2013. ápr. 24. 23:31
Ezt a véleményt osztom.
283. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 281. - Acuko)
2013. ápr. 24. 23:18

Jahhh, és nincs pénze semmi ilyesmire hogy motel- hotel meg egyebek.

Szóval azért nem tud elvinni ilyen helyekre.

De az biztos hogy én tehetném hogy egy ilyen helyre elmenjünk, nade azért már csak nem fogom saját maagm lejáratni hogy még én fizessek egy iylen helyért, olyan mintha én vinném Őt szobára, vagy nem is tudom hogy hogy fogalmazzam meg ezt hogy értsétek.

Olyan lenne, mintha én akarnám Őt, és még ezt az áldozatot is meghozom, és én fizessek egy ilyenért mint helyért.

Semmi bajom a hotelekkel, jó az is ha nincs más.

Viszont amikor egy kapcsolatban az első szexuális kontakt érlődik, azért a férfi dolga legyen már ezt úgymond kivitelezhetővé tenni, nem?


vagy talán én nem jól gondolkodok e téren? :S

282. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 281. - Acuko)
2013. ápr. 24. 23:14

Nem veszek én be semmit sem. :)


Tudom hogy van valami más ok is, szerintem....


Addig nagyon is tetszik a helzyet, hogy nem olyan fajta pasi, aki csak a szexre megy.

Nade azért ennyi ideig húzni az agyam, és amikor ma reggel megkérdeztem megint és utoljára erről, akkor annyit mondott hogy ahhoz hogy a magánszférájába beengedjen, még jobban meg kell ismernie, hogy bízzon bennem. :O


Hogy én mindig kifogom a legjavát...komolyan! :S ::(((((

281. acuko (válaszként erre: 280. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 24. 23:04
Na, ez szerintem kamu. Ilyen nincs!!!! Akkor menjetek hotelbe, szállodába, vagy panzióba. Ez az egész egy nagy kamu. Már ne is haragudj. Te meg mindent beveszel.. :(
280. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 279. - Edina_91)
2013. ápr. 24. 22:47

Nem stresszelem, de végre valahára elárulta hogy miért nem visz el magához még...


Egszerű: a bizalom...a bizalmat kell megerősíteni még felém, ezt mondta.

Szóval majd csak akkor nyerhetek betekintést a kuckójába, amikor már nagyon bízni fog bennem. :S :DDD


hhmmmmm

279. Edina_91 (válaszként erre: 276. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 24. 08:59
ez nagyon jól hangzik, de azért ne stresszeld szegénykét... olyan érzékenyek tudnak néha lenni a pasik... :-) de ha adott a lehetőség, ragadd meg és ki ne engedd a kezedből amíg nem lesz csúcsszupi... :-))
278. acuko (válaszként erre: 276. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 23. 08:48
Izgatottan várjuk a fejleményeket! :) :)
277. ittmost (válaszként erre: 276. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 23. 06:35
:D :D hajrá:)
276. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 274. - Ittmost)
2013. ápr. 22. 23:47

még 1 hetet adok Neki hogy bizonyítson...


Már voltunk sétálni is, meg mindig mondja hogy majd bemutat minden barátjának, meghogy ide meg-oda tervez velem utazást, stb...


Semmilyen végtagja nem hiányzik hálIstennek, mert azt észrevettem volna már. :)


A legutóbbi beszélgetésünkkor megígérte h legközelebb el visz magához.


hallelujjahhhhhh :XD


Talán még a szexig is el fogunk jutni. :D


De az tuti h nem fogom kímélni az ágyban,amiért ennyit váratott magára...mint egy szűz. :D

Adok majd neki olyat, hogy nem fogja elfelejteni az biztos! :D

275. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 273. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 22. 23:39

A szülei külföldön élnek, fotókat mutatott Róluk. Van 2 fiú testvére.


Egyedülálló,volt egy sok évig tartó komoly kapcsolata, már menyasszonya volt. Annak vége lett, és majd x év múlva jöttem be én a képbe.


Mondtam Neki hogy nem kell szégyellnie ha szerényebb körülmények közt is él, mert engem nem zavar.

Azt mondja hogy majd ha elmegyek Hozzá mindent meg fogok érteni, hogy miért akarja nagyon, hogy a szex megérjen köztünk, és hogy nem akarja elcsépelni időben.


Olyan ritka az ilyen férfi, aki nem azonnal akar megdönteni.

Mondta is hogy tudja jól, hogy én azt gondolom róla, hogy niztos valami impotens pasi lehet, meg egy béna, amiért nem nyomul rám, és nem az az elsődleges számára hogy lefektessen.


Ok..ok...de azért nem vagyunk már 16 évesek...na!

274. ittmost
2013. ápr. 22. 14:51

szia Délia!

A másik topikban olvastam,hogy más is..necces a férfival(csak kocsiban találkozni,és beszélgetni,se séta,se bulizás,se vacsora:( gázos..).Sajnálom:(

Vki írta,h lehet,h végtaghiányos..valahogy nekem is az ugrott be.Bocs,nem megijeszteni akarlak,de halottam már ilyen történetet első kézből.


Én most azt tenném,hogy a legközelebbi találkozáskor megmondnám neki,hogy :akkor most menjünk el hozzád.AKAROM tudni a valóságot,amilyen most.Nem baj,ha nincs kiporszívózva.

Ennyi idő után már ez JÁR neked.Mond meg neki nyugodtan,hogy az ismerősök már teljesen beijesztettek mindenféle borzasztósággal,meg perverzióval,hogy mit takargathat,és te látni akarod a saját szemeddel,hogy nem ez van.Ha nem mutatja meg most,akkor továbbra is ezt a "rémet" fogod látni,ami valószínűleg a kapcsolatotok rovására megy.

Ezt,így megmondhatod neki.

273. Pahet a vadász (válaszként erre: 269. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 17. 10:44

Mi van a családjával? anyja, apja, van testvére?


Ez csak a viselkedése miatt fontos, hogy mit látott otthon.

272. Edina_91 (válaszként erre: 271. - Krisz42)
2013. ápr. 15. 19:34
teljesen egyetértek Krisszel, ha a pasi tényleg és fülig szerelmes lenne beléd, folyton veled foglalkozna és az apró kis hülyeségeidet is levenné, szeretné. és ehhez hozzátartoznak a kedveskedések.
271. Krisz42 (válaszként erre: 269. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 15. 11:39
Bocs,de szerintem hagyd az egészet.Ha magátòl,a lényéből nem jón a kedvesség,akkor nem hiszem,h ő komolyan gondolja vagy ha igen,akkor se ő lesz az,akivel jó lesz.Mikor valaki igazán szeret valakit vagy igazán érdekli a másik,akkor a gesztusaival,lényével,figyelmességével is felé fordul,de egyébként is,szerintem egy ffitől ezek alap dolgok.Nekem furcsa,h ő így viselkedik,te pedig még vele vagy.Lehet,ha nem èrnêl rá mindig,ha nem járnâl a kedvébenjobban összekapná magát,bár ha ezeket a dolgokat ki kell kényszeríteni,akkor az már nem lesz soha az igazi,mert egyébként eszébe se jut.
270. acuko (válaszként erre: 267. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 15. 09:45

Na, jól van akkor, csak elindult valami.

Ettől függetlenül korai lenne még karba tett kézzel üldögélni a fotelban. :)

Az apró figyelmességekről..

Valószínű ez neki nincs bekódolva. nem érzi szükségességét. Ha megemlítenéd neki, fogalma sem lenne arról, miről beszélsz. Lehet ő ilyen és igy kell elfogadnod. Bár tudom, hiszen én is nő vagyok, hogy mennyire jól esik egy nőnek pár apro kis figyelmesség. :)

Nem volt még szex.. Hm... Ez lehet jó, de nem biztos. A múltkor azt írtad, hogy már nagyon fokozódik a vágy, pedig az már több hete volt. nem volt rá még alkalom?? Hááát.. ha mindketten nagyon akartátok volna, akkor lett volna lehetőség szerintem. Itt valami hibát érzek..

Mindenesetre sok sikert kívánok neked, nektek. :)

269. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 268. - Ittmost)
2013. ápr. 13. 08:43

:) ok, figyelem...figyelem...Őt, a reakcióit, az önzetlenségét.



Köszi a tanácsot. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook