Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Túl Súlyos" ez a fórum (vagyis minden, ami fogyókúrával kapcsolatos) fórum

"Túl Súlyos" ez a fórum (vagyis minden, ami fogyókúrával kapcsolatos) (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 28. 08:42
A legtöbb kalóriát égető sportok egyike az ugráló kötelezés. Próbáljátok ki, tényleg hatásos. A műtét előtt kezdtem bele, és igen gyorsan leizzasztott és igen becsületes mértékben. :)
28. VictoryS (válaszként erre: 23. - 0e9d6cd002)
2011. máj. 28. 08:41
Én most örülök, ha pihi nélkül fel tudok mászni a második (!) emeletre. Na jó, nem a tunyaságom miatt, hanem még nem kaptam akkora erőre a műtét óta. Pedig de szívesen futnék már, meg hulla hoppoznék, meg ugráló köteleznék...
2011. máj. 28. 08:39
Sziasztok! Én az utolsó 5 kilómtól válnék meg szívesen, de egyelőre nem akar menni... De nem adom fel, muszáj lesz mennie, mert útilaput kötök a talpára és kész! ;)
2011. máj. 27. 23:46
Zupikám, itt nyílvánosan letetűzöl? Ráadásul ló? Na lólvan...... :D
25. zupo
2011. máj. 27. 23:36

Bolhám van egy kérdésem lótetű-ügyben, amire Te, mint kertészistennő biztosan tudod a választ.

Most akkor melyik fórumon tehetem fel? Már teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudlak követni...

24. zupo
2011. máj. 27. 23:33
megvagy Bogárkám...
2011. máj. 27. 23:04

Ahogy írjátok, mozgás nélkül sajna nincs fogyás.

Pedig sokáig azt hittem...

De sajnos nem...


Én a rengeteg itthoni teendő miatt egyszerűen képtelen vagyok még sportolni is.

De mindenhová gyalog megyek.

(Ahová még a király is...)

Napi 1-2 km. gyors séta megteszi a hatását-

Akinek kertje van, az kész fitnes guru.

Ott van pl. az öntöző kanna cipelés (persze nem műanyag hanem bádog)! (Jó messze legyen a veteményes az esővizes hordótól!)

A kapálásról, gyomlálásról nem is beszélve.

Ehez már csak napi 3 l. víz kell.

És kész is a szuper turbó extra diet!

Ja a beépített csokicsöves szoláriumról nem is beszélve!

22. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - Skittles)
2011. máj. 27. 22:04
Hajrá! Drukkolok!:) Egy kis sikerélmény nekem is jól jönne, mert az új mérleg még nem mutatott kevesebbet:)))
21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 11. - Mandella)
2011. máj. 27. 21:58

Aranyos vagy, gratulálok és további sikereket kívánok!!


Sehol nem találom, hogy hány éves vagy, de nyilván nem annyi mint Én, mert sajnos minél idősebb valaki, annál nehezebben megy:((

Ezért jó, ha valaki még 5 kilót sem hízik fiatal korában, mert idősen maguktól is jönnek a +kilók!!

20. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 16. - Skittles)
2011. máj. 27. 21:41

Köszi!


Mi is (látogassatok át, ha van kedvetek a Békés Bogyósok c. fórumra) túl vagyunk már mindenen. Kiábrándult matrónák vagyunk...(ezé most meg fognak ölni:) Fogyibogyók: ki többet, ki kevesebbet fogyott tőlük. Én kevesebbet táborba tartozom. Szóval ez se gyütt be! (valakik viszont tényleg szép erdményeket értek el, úgyhogy ne szóljuk le:)

De legalább sokba került és rengeteg élménnyel gazdagodtam mellékhatások területén }:-)

19. Skittles (válaszként erre: 18. - 6b006fc769)
2011. máj. 27. 21:39
Nem foglak utálni, dehogyis:) van igazad, de kellett vmi, ami elindít, egy kis sikerélmény,meg hogy pici rendszeresség legyen. Tudom, hogy sok mozgással és egészséges életmóddal lehet fogyni. erre fogok átállni
18. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Skittles)
2011. máj. 27. 21:29
Most utálni fogsz... villámdiétával nem zsírt vesztettél, hanem izmot és vizet.
17. Csipkerózsika (válaszként erre: 16. - Skittles)
2011. máj. 27. 21:10
Jaja, szerintem is.
2011. máj. 27. 21:07

Sziasztok!

Én is már sokadjára ugrok neki. Megvolt újra az a bizonyos kattanás, egy villámdiétával indítottam, ma telik le a 13 nap. közel 5 kg-t fogytam. és nem vagyok éhes, ami a legjobb az egészben.


Jaaa és nagyon ötletes a fórum címe

15. Csipkerózsika (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. máj. 27. 21:05

Hát én másképp gondoltam.

Úgy látszik nekem TÚLNEHÉZ a nyelvtan...

14. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. máj. 27. 20:47

Kedves Zsóka!


Köszönöm a nyelvtani útbaigazítást! :D

A "súlyos" kifejezés egy szleng szó.

Azt jelenti pl.: Hűha! A kutya fáját! Hát ez nagyon durva! Elképesztő! Mik vannak? stb.


Nem mindenki ismeri...

De már a reklámokban is alkalmazzák. (Kinder tej szelet: Hú de súlyos!)

13. mandella (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2011. máj. 27. 17:50

igen, és én eddig mindig így csináltam, és totál fölösleges, sőt káros volt


de most már okosan csinálom, és ennek nagyon örülök

12. mandella (válaszként erre: 6. - Lucalilli)
2011. máj. 27. 17:41

így van!

bár én nem naponta tornázok, csak kétnaponta, de akkor kimerülésig :)

és így is jó, egy nap szünetet állítólag kell tartani, persze van, hogy kicsit ráedzek, olyankor is jó, a lényeg, hogy mozgásban legyünk!

11. mandella (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2011. máj. 27. 17:39
tényleg nem szabad feladni, és erre például én vagyok az élő példa!
2011. máj. 27. 17:28

Sziasztok!

Mindent lehet enni, csak mértékkel! Nem kell telezabálni magunkat, és este már csak fehérjét.

Mozogni mellette, és máris mennek a kilók. Lassan, de biztosan! Nekem ez jött be!

2011. máj. 27. 17:16

Egy a lényeg, nem szabad koplalásos, mozgás nélküli fogyókúrába kezdeni, mert az roppant módon lelassítja az anyagcserét, a szervezet elkezdni az izmot bontani, szinte csak vizet veszít, zsírt viszont nem. Ekkor a fogyózó enervált lesz, feladja az elhatározást, ekkor a szervezet megörülve az ételnek azonnal elkezdi zsír formájában a raktározást, szóval az ember egyre jobban elzsírosodik, még ha a mérleg nem is mutat többet. De többet fog...


Tornázzatok és egyetek zsírégető ételeket, azaz fehérjét, gyümölcsöt, friss zöldséget, alacsony GI-s szénhidrátokat, kerüljétek a magas GI-s CH-kat, azaz többek között a fehér lisztet és cukrot, valamint a telített zsírokat, ill. a telítetleneket sem szabad nyakló nélkül fogyasztani.


Na milyen okos is vagyok... már csak be kellene (MINDIG) tartani:)))))

2011. máj. 27. 17:01
Sziasztok!! nos én amíg itthon élek, addig marad a túlsúly, ugyanis anyukámmal nagyon jókat szoktunk főzni, és mindig mikor eszünk belőle, hát vacsikor. :( sajnos a munkánk miatt nem tehetjük meg hogy ebédeljünk normális főtt kaját, így marad a vacsora. próbáltam már hogy tornázok, és akkor le is adtam pár kg-t, de amint abbahagytam, mert hát sajnos nem vagyok valami kitartó, így visszaugrott a felesleg. Sajnos az egész családom hajlamos a hízásra, azt tudom hogy vékony sosem leszek, de ez a fogyókúra örök életemben az ellenségem lesz :(
2011. máj. 27. 16:38

Utálom az új mérlegemet... Az aljas disznó nem manipulálható, megmutatja a testzsírszázalékot és NEM MOZDUL:))))

Tényleg lehet fogyni mozgással és zsírszegény, alacsony glikémiás indexű CH-ok fogyasztásával. Csak sajnos nem mindig hajlandó az ember betartani a szabályokat:)))

2011. máj. 27. 14:16
szerintem ne adjátok fel,gondoljátok végig mennyi szörnyű tragédia van a világban,és nektek csak le kell fogyni,az mégis jobb mintha valami szörnyű bánat érne.igen is minden fejben dől el!!!!!!!!!!napi 1óra sporttal LE LEHET FOGYNI!!!!csak akarni kell,és nem kell halálra enni magaát az embernek.cukor,liszt,tészta,NINCS,zöldség húsi sütőzacskóban,hal,gyümölcs fogyasztható,és saláta bármennyi ,de csak a majonéz mentes.napi 1liter tea:2kiskanál körömvirág 1 cickafark,1zsurló leöntve 1 liter felforralt vízzel.minden nap meg kell inni,este meg nincsen evés csak citromos víz 5után.
2011. máj. 27. 14:12

Milyen súlyos? Túlsúlyos.

Ha a jelző a jelzett szó előtt áll - nem írjuk külön. Minden, ami fogyókúrával ...

2011. máj. 27. 14:11

Nekem már csak 6 kg van hátra...de ha 15 év múlva is tartani tudom ezt a súlyt majd mondhatom, hogy sikerült.

:)

2011. máj. 27. 14:07

Jaj neee!

Nem szabad feladni!

Amikor feladom, mindig hízok 5 kg./hét.

Ha nem adom fel, legalább stagnál a hájam.

2011. máj. 27. 14:02

Nem, sajnos nekem se sikerült:(

Marad a túlsúly :((


Mostmár megpróbálok ezzel együtt élni :)))


Nektek sok sikert, kitartást kívánok!!

2011. máj. 27. 13:59

Megcsináltad? Nem sikerült? Eleged van? Ki vagy? Be vagy?

Oszd meg velünk bánatod, vagy ha van egy tuti módszered, ami emberi fogyasztásra alkalmas!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook