Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? fórum

Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
222. fe20557d00 (válaszként erre: 219. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 20. 09:34

Ahhoz képest hogy még nem csaltak meg és te sem csaltál elég mélyen foglalkoztat a téma!

Félsz?Vagy miért?


Szerintem az okokat már végig tárgyaltuk ezer oka lehet és ezer oka nem lehet!Figyelj nekem van egy nagyon jó barátom akinek igen hiányzik valami....,de azt a valmit esze ágába sincs a kedvesével véghez vinni,így van egy szeretője vele csinálja...érted már?Amihez a szerelemnek és az érzéseknek semmi köze sincs!Sokszor egy férfi a kedvesét bizonyos szerepekben nem igazán akarná látni így megoldja más úton...

Az életbe van egy társad akit szeretsz és megpróbálod boldoggá tenni DE az ő erkölcsi mivoltját,sexuális hajlamait...a legnagyobb odafigyeléssel sem tudod megváltoztatni.Azt kell elfogadni,hogy egy szuverén egyén...hiába a te párod és a döntései ha úgy hozza a sors függetlenül tőled fogja meghozni!Mi törekedhetünk arra,hogy mindent megadjunk(ami tőlünk telik),aztán majd az élet eldönti mire volt elég;)

221. 0260f21e84 (válaszként erre: 219. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 19. 22:42
szerintem ez egy f@szsag, a valtozatossag. Nem szeretem, amikor valaki ideologiat gyart a felrekaccsingatasra. Ez eretlen gondolkodas. Amikor valaki mastol varjuk, hogy engem elszorakoztasson. Mert en nem vagyok eleg szorakoztato magamnak, semmit nem talalok a vilagban, ami uj, szuksegem van arra, hogy a masik nem hodolatat elvezzem. Csak ez nyujt kielegulest. Az az ember pedig, akivel hosszu evekig megosztottam mindent, egyszeruen felredobhato. Annak remenyeben, hogy az a masik majd jobb lesz. De ot is megunja majd, utana jon a kovetkezo, s igy tovabb. Persze van olyan, amikor 2 ember eljut odaig, hogy jobb kulon, de az tisztesseges, jarhato, na de a masik hata mogott....ide-oda tarskeresozni....elhazudni ezt-azt...szerencsetlenkedni, hogy nem tudom eldonteni, hogy most kivel akarok valamit, kivel nem...nem szembenezni a sajat erzeseinkkel, felelmeinkkel.. Nekem nem is tetszik az ilyen pasi. Jobb, ha veszi a kalapjat, ha mar egyszer ilyen bena volt..
220. 7f5468eb7c (válaszként erre: 205. - Ary27)
2007. nov. 19. 22:13
A fórum címe amit említettem: Értsd meg szeretlek,de nem tudok hűséges lenni.Sok igzságot olvashatsz itt is.
219. 7f5468eb7c (válaszként erre: 218. - 0260f21e84)
2007. nov. 19. 22:09
Valószínű igazad van.De én akkor is úgy gondolom ha vki több év után lép félre annak oka van,vmi hiányzik neki,amit viszont máshol megkap.Pl.itt többen is írták:változatosság.Szerinted ha megoldjuk ezt a "problémát",akkor is újra megteszik?
218. 0260f21e84 (válaszként erre: 216. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 19. 21:57
nem, szerintem nincsenek kivetelek. Aki olyan, megtette 1x, az legkozelebb is megteszi. Errol nem lehet leszokni.
217. 0148b688d6 (válaszként erre: 213. - Zojci)
2007. nov. 19. 21:55

Ezzel én is így vagyok.Ha esetleg bárki is közeledne, elhajtanám. Nem bízom senkiben, nem szeretném ha újra kihasználnának. Igaz, erkölcsileg nem tudom neki visszaadni azt a fájdalmat, megaláztatást (1 hónap alatt 15 kg-ot fogytam), ezért folyamodtam az anyagi oldalhoz. Érezze,hogy rám - is - kell költeni!(Ma már nem is keveset!, régen megelégedtem bármivel, de rájöttem miért én járjak "ócska" göncben, miért én mondjak le bármiről?

Nem állítom,hogy boldog vagyok,mert luxus autóm vagy több tucat márkás cuccom van, csak egyfajta elégtételt veszek az elszenvedett sérelmeimért.

216. 7f5468eb7c (válaszként erre: 207. - Zojci)
2007. nov. 19. 21:53
De mi van ha nem csak egyszer hibázik?Lassan-lassan újra felépítjük a bizalmat,és amikor már úgy érezzük minden ok,akkor jön az újabb vallomás.Akkor már csak magunkat hibáztathatjuk,hogy miért kellett elsőre is megbocsátani.Kutyából nem lesz...Aki már egyszer megkóstolta...nem tudom.Kivételek természetesen vannak.
2007. nov. 19. 21:52
Hú,beleolvasgattam a hozzászólásokba- ...-Nem Lehet Megbocsátani, csak felszínesen, onnan már egy új minőségben él az ember,-elfelejteni,pláne---nem!
214. 7f5468eb7c (válaszként erre: 205. - Ary27)
2007. nov. 19. 21:46
Drága ary27!Mint ahogy Zojci is írja a "megint" szóval sok mindent elmondtál.Hányadszorra tette ezt veled?Hányszor adtál neki újabb esélyt?Gondolom te is 100%-ig megbíztál benne.Hallottam már ilyenről hogy szereti a férj a feleségét,de mégsem tud hűséges lenni hozzá.(Van egy elyen fórum is,talán látogass el oda is).Lehet hogy a te férjed is ezek közé a férfiak közé tartozik?De hát szereted,őszintén nem tudom mit csinálnék a helyedben.Én valószínű nem tudnék megbocsátani,főleg ha nem ez volt az első alkalom.Nem tudnék állandó bizonytalanságban élni.
213. Zojci (válaszként erre: 211. - 0148b688d6)
2007. nov. 19. 20:21
Ez nagyon szomorú! Jól teszed,hogy kihasználod ez a minimum a sok fájdalomért! Azért hidd' el nem csak ilyen férfiak léteznek! Annak idején az apám/biológiai/ megkéselte a volt élettársát,szerelemféltés volt az indok. anyám szerette és megvárta a börtönből,a válasz mi volt?? "Nem tehetek róla,hogy 2nőt is tudok szeretni!" ezek után én eleve negatívan álltam a pasikhoz,senkiben nem bíztam,ezért tudtak kihasználni!
212. Zojci (válaszként erre: 210. - Ráhel)
2007. nov. 19. 20:14
Ha tudnék segítenék Neked! Hjajj ezek a pasik... Neked kell eldöntened! Azért soha ne mondd,h soha! Még lehetsz boldog és bízhatsz is akár benne akár másban! Én átéltem ezt,bár máig nem derült ki az igazság,én mégis adtam magunknak egy esélyt,és jól döntöttem! Boldogok vagyunk,és most már kezdek bízni újra! Nem kérdezem ha késik,nem teszek fel kérdéseket! Úgy vagyok vele,ha megteszi azt úgy is megtudom,vagy előbb,vagy utóbb,de rájövök és utána már nincs bocsánat!:)
211. 0148b688d6 (válaszként erre: 210. - Ráhel)
2007. nov. 19. 20:08

Ráhel drága, nem akartalak bántani (még én is).

Van neked elég bajod nélkülem is. a tapasztalat mondatta el velem. Szeretném ha minél kevesebb nőtársam járna úgy, mint mi. Az évek engem igazoltak. Megbocsátottam 1x, 2x (amikor a g...s lepedőt sírva mostam ki), 3x amikor Párizsba vitte a legújabb kurváját... sorolhatnám. Elfelejteni soha nem fogom,rettenetesen megkeményedett a szívem.Már csak kihasználom, ott ahol csak tudom.(anyagilag).

Lehet elítélni,ítélkezni felettem, de azt az érzést nem kívánom senkinek.

210. Ráhel (válaszként erre: 207. - Zojci)
2007. nov. 19. 20:02
Tudom,hogy Lizzyke jót akart,de nagyon visszalökött a gödör aljára.Lehet,hogy igaza van,és újra megcsal.Szeretnék inkább neked hinni,Zojci.De újra bízni már nem fogok se benne,se másban.Soha tötté senkinek nem adom meg a lehetőséget arra,hogy bántson.Lehet,hogy így sok jó dologból kimaradok,de ha a gödrömből végre kimászok,nem lökhet vissza senki.Sajnos még nem látom a fényt.
2007. nov. 19. 15:07
Nagyon nehezen,az ember agyában mindig ott fog "motoszkálni" a gondolat.
208. Zojci (válaszként erre: 205. - Ary27)
2007. nov. 19. 15:02
Eszméletlen!!! Annyira együttérzek Veled! A "megint" szóban viszont minden benne van...ezekszerint nem ez az első alkalom . :( Nagyon sajnálom,hogy egyeseknek fontosabb a változatos punci/bocsi/,mint a házassága! Szerintem ijessz rá! Ha szeret,ha TÉNYLEG szeret,NEM TESZ ILYET,hisz' akit szeretünk az NEM BÁNTJUK! Ezt Neked kell eldöntened,sajnos az ember csak is maga dönthet ilyen helyzetekben! Kitartás! Kívánom Neked,hogy találj olyat aki TISZTEL Téged!!!
207. Zojci
2007. nov. 19. 14:54
Én nem védeni szeretném a hűtleneket,de mindenki hibázhat,és lehet ez a dolog fogja rádöbbenteni,hogy mit veszíthet! Gondoljunk csak bele,emberek vagyunk,nem szentek,bárki meginoghat,ha csak egy pillanatra is! A férfiak hűtlensége általában nem érzelmi,egyszerűen kiváncsiak arra,hogy olyan szívdöglesztőek e ,mint anno,nekik csak egy önigazolás kell! A nők hűtlensége általában érzelmi és az a nehezebb! Bármit is tettek,tesztek 1esélyt mindenki kapjon! Nem biztos,hogy újra megteszi,ha meg mégis akkor ott a pont! Ne engedjük,hogy a kapcsolatunk ilyen könnyen véget érjen,nem szabad feladni,hisz' ha boldogok voltunk X évig,miért hagynánk? Nem könnyű ezután bízni a másikban,de hagyjuk,hogy megpróbálja újra felépíteni a bizalmat!
2007. nov. 19. 14:26

Nagyon nehéz de túl lehet lenni rajta,én már egy párszor túl éltem és azt mondom,hogy ezután is túl fogom élni.Az élet nem áll meg !!!

Azt hiszi olyankor az ember,hogy össze dölt a világ,mostmár vége mindennek és nem lehet nélküle élni:(

De lehet!

Csak előre kell nézni és nem hátrafelé,mert ha a másik nem akarja azt a kapcsolatot akkor én hiába is erőlködöm.

205. ary27 (válaszként erre: 202. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 19. 13:26
Mi 8 éve élünk boldog házasságban.2 napja tudtam meg, hogy szeret de nem tud tovább hallgatni és nekem fájdalmat okozni inkább elenged mert megint van valakije. Velem megállt az élet ,mondom ez nem mi vagyunk ez egy rossz álom.Soha nem gondoltam róla hogy erre képes és nem is gyanítottam, hiszen szeret! Szeret nem akar elhagyni, de kell neki a változatosság.Most 2 napja nem eszem,alszom csak jár az agyam mit csináljak.SZERETEM!!!
204. 0148b688d6 (válaszként erre: 203. - Ráhel)
2007. nov. 18. 22:39

Ráhel drága,

ebben igazad van, jól látod... 20 év tapasztalat mondatja ezt velem, ha 1x megteszi megteszi százszor...

Én így élem az életem, a bizalom elszállt, megmaradt a két édes kicsifiam, a többire meg magasról szarok. Persze könnyű ezt mondani,ha már kihűltek az érzelmek. Én is "kapartam" utána,amikor a második babám született, de rájöttem a régi igazságra: kutyából...

203. Ráhel (válaszként erre: 202. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 18. 22:26
Hát arra szükségem is van.Néhány éve én is ezt gondoltam,és ha nem lenne a két kicsi gyerekem,nem is lenne min gondolkoznom,akár szeretem,akár nem.Így viszont nem dönthetek forró fejjel.Mindenki hibázhat egyszer-mondják...Hát nem tudom.Mi van akkor,ha vki 1x megtette,megteszi újra.Na ez az,amitől félek.Állandó bizonytalanságban,bizalom nélkül leélni egy életet...Nem gondoltam,hogy ez lesz a sorsom.
202. 7f5468eb7c (válaszként erre: 201. - Ráhel)
2007. nov. 18. 21:29
Hűha,kezdesz megijeszteni.Igaz én még csak 5 éve élek a párommal,de én is meximálisan megbízom benne.Egy biztos,ha megcsalna én nem tudom megtudnék-e bocsátani neki,tudnék-e bízni benne,pedig nagyon szeretem.Egyfolytában azon járna az agyam vajon igazat mond-e, ha nincs otthon,vajon hol lehet,talán megint éppen őt öleli,őt csókólja...?Huss huss...jobb nem is belegondolni,nem szeretném átélni.Neked sok erőt,bizalmat,kitartást kívánok!
201. Ráhel (válaszként erre: 197. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 18. 10:56
Nagyon magabiztos vagy és én is az voltam 9.5 évig.Sosem gondoltam,hogy megcsalt.Bíztam benne,eszembe sem jutott.Én is kijelentettem,hogy engem még nem csaltak meg.Vigyázz!Ne éld át soha.
200. fe20557d00 (válaszként erre: 199. - Ary27)
2007. nov. 17. 16:27
Szia!No mesélj,már átéltél hasonlót?:D
199. ary27 (válaszként erre: 198. - Fe20557d00)
2007. nov. 17. 14:04
bogica10! neked teljesen igazad van!
198. fe20557d00 (válaszként erre: 197. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 17. 12:38

Akárhogy figyelsz erre nincsen recept,erre nem lehet bebiztosítani magadat,hogy ne csaljanak meg!

Ide jutottak??Ez ne haragudj de fura kérdés....az életet élik és tapasztalják...ide jutottak.Az emberi kapcsolatok annál sokkal bonyolultabbak.

Én azt gondolom akit még nem csaltak meg és aki még nem csalt meg valakit annak ez elég kínainak tűnhet,és elég fura elképzelései lehetnek.Nekem is az volt tuti biztos voltam dolgokban egészen addig amíg bele nem kerültem.....erről beszélgetni nem nagyon lehet ezt át kell élni!Én így gondolom.

2007. nov. 16. 20:22
Kedves Ráhel és masiniszta.A kérdés,túl lehet lenni azon,ha megcsaltak?Hogy lehet így tovább élni? Hogy lehet újra és újra megbízni.Masiniszta bízott,mégis koppant.Honnan lehet tudni vajon mikor mond igazat ill.mikor hazudik?Ezeket azért kérdezem,mert engem még sosem csaltak meg,és szeretném tudni mire kell odafigyelni.Esetleg ti is hibáztatok,hogy ide jutottatok?
196. Ráhel (válaszként erre: 193. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 16. 17:49

Nem ezt tettem,bár ugyanabban a cipőben járok.Egy ötlet volt,mert bármit is teszünk,sosem érzi át a fájdalmunkat.Ha megcsalt,/és ugye +tette/sosem szeretett úgy,mint én,tehát bármit teszek,nem fog neki úgy fájni.

Igaza van annak,aki azt írta,mindenki hibázhat egyszer.Az én férjem is hibázott egyszer.Én mégegyszer nem tudok megbocsájtani,de nem is akarok.Szerintem Masinisztának sem kellene.De lehet,hogy ő még akarja a feleségét.Kár.

195. Ewing (válaszként erre: 185. - Masiniszta)
2007. nov. 16. 13:09

A legjobb amit tehetsz hogy szépen átengeded annak az erőszakos baromnak a feleségedet, ha megnyerte had vigye. A ti kapcsolatotok már úgysem lenne a régi ezek után soha sem. Másrészt ez a legjobb büntetés a nejednek hiszen az az ember előbb utobb vele is ugyanolyan erőszakos lesz mint a többi nővel. Te meg találhatsz olyat aki megbecsül és aki nem játsza el a bizalmadat.

Sok sikert és fel a fejjel:)

194. Ewing (válaszként erre: 160. - 0148b688d6)
2007. nov. 16. 13:03

Kedves Lizzyke!


Rossz ízű ez a történet de ha 20 évig tűrted az alázást akkor megérdelmed.

193. 7f5468eb7c (válaszként erre: 186. - Ráhel)
2007. nov. 15. 21:55
Miért? Szerinted akkor jobb lesz neki?Azzal nem oldódik meg semmi,sőt...!Talán te ezt tennéd a helyében? Szerintem akkor inkább meg kutyábbul fogja érezni magát,és akkor még ráadásul saját magát is hibáztathatja.Hosszú éveken keresztül megbízott a társában,mégis másodszor is becsapta. Nehéz ügy. Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook