Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl jó gyerek, kis/nagy gondokkal fórum

Túl jó gyerek, kis/nagy gondokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 10. 10:53

Istenem, szegenykem...

Annyira vadallat tud lenni egy-egy gyerek. Kegyetlenek..

2013. júl. 10. 10:51
Egyébként eddig ilyet nem tapasztaltam, csak belegondoltam, én mit csinálnék.
2013. júl. 10. 10:50
Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy ha bántja, üssön vissza. Szerintem az óvónőkkel kellene beszélned, hogy mi a helyzet, figyeljenek jobban, beszéljenek a prolémás gyerek szüleivel...
2013. júl. 10. 10:46

3,5 éves gyermekem hetek óta kedvetlenül jár oviba, holott eddig visszatartani sem lehetett onnan... Ő csendes, rendes fiú, jobbára szemlélődő típus, nem verekszik, nem hangoskodik, mondhatni túl jó.

Itt kezdődik a problémám, mivel ovistársai közül egy kisgyerek napi szinten bántja. Ma már a készülődés, hogy elinduljunk, több, mint 2 órát vett igénybe, sírt, könyörgött, toporzékolt, nem akart menni a verekedős fiú miatt. A kisfiú minden nap kap dorgálást az oviban, de a probléma nem múlik, agresszív a gyerek. Egyértelmű, valami úton-módon nekem kell erősítenem a fiamat... De hogyan? Nem üt vissza, ha ütik, tűri:( Ha ellökik, tűri...

Akinek tapasztalata van ebben, kérem, segítsen...

Előre is köszönöm!

2013. júl. 10. 10:40
Írom...
2013. júl. 10. 10:40
Túl jó gyerek, kis/nagy gondokkal... Anyukák segítsetek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook