Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani teljesen bio és egyben olcsó kozmetikumot? fórum

Tudtok ajánlani teljesen bio és egyben olcsó kozmetikumot? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Grizus)
2013. dec. 13. 11:53
táplálkozás rendbetételére
17. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Grizus)
2013. dec. 13. 11:53
bioboltba menj be, pl. Herbaház, ezerféle teljesen bio cucc közül válogathatsz
16. grizus (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2013. dec. 13. 11:52
Akkor mire? Ld. előző hsz-m?
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Grizus)
2013. dec. 13. 11:52
én se orvosra gondoltam
14. grizus (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2013. dec. 13. 11:51
De a doki se fogja rendbetenni. Amikor az elmaradt menzeszemmel elmentem a nőgyógyászhoz, adott egy bogyót, egyszer megjött aztán semmi. Nesze neked orvostudomány! Meg azt is mondták, hogy a nem létező szexuális életem miatt maradt el. Kösz, akkor receptre egy ilyen és ilyen pasit kérek, köszönöm!
13. grizus
2013. dec. 13. 11:49

Amire még háklis lettem, hogy a fogkrémben ne legyen fluor, mert az káros, de ilyet, ha nehezen is, de találok. Viszont a tusfürdő sokkal nehezebb. Eddig az alverdéset használtam, mert abban sodium lauryl sulfate helyett coco sulfate van, de most kiderült, hogy az kb. ugyanaz. És én a tusfürdőt szeretem, nem a szappant. A lukréciakencéin vannak receptek, de én jobb szeretnék kész terméket venni.

Elnézést kérek, ha valakit mindez nem érdekel, de számomra az utóbbi időben fontossá vált, hogy lehetőleg natúr dolgokat használjak.

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Grizus)
2013. dec. 13. 11:48
kívülről nem fogod tudni rendbetenni se a bőröd, se a ciklusod, hormonháztartásod
11. grizus (válaszként erre: 7. - Bnoi7525)
2013. dec. 13. 11:46
Én is ott szoktam megnézni, és rájöttem, hogy noha már évek óta lehetőleg kerülöm a parabénes és paraffinos cuccokat - néha azért becsúszik - mégis talán ez nem elég, és minden káros anyagot kerülnöm kéne. Azért gondolom ezt, mert most vettem egy elég natúrnak kikiáltott krémet ami egyébként elég olcsó volt, és kb. másfél hónapja esténként sheavajat is használok. És, érdekes módon, a kipattogzott bőröm sokkal kevésbé gyulladt, kevesebb a pattanás.
2013. dec. 13. 11:45
bio olívaolaj a legolcsóbb egyébként, ha csak éjszakéra kell :)
9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2013. dec. 13. 11:44
szintén DMben
2013. dec. 13. 11:44
ja, és a Dr.Organic márka jó még, szappanjait használom
7. bnoi7525 (válaszként erre: 2. - Grizus)
2013. dec. 13. 11:43

Nekem a tusfurdom, samponom Faith in Nature, de DM-ben Alverde-nek is biztosan vannak ilyen kremjei, nekem az arclemosom Alverde iszapos. Testapolonak probald meg a sheavajat, en hasznalom ejszakara az arcomra is. Teljesen natur. Ami meg bevalt testapolo, az a Dr Organic, nagyon szeretem az arganolajos testapolojat.

Egyebkent a kremmania .hu oldalon szoktam megnezni az osszetevoket, es az ertekeleseket, ha valami ujat akarok kiprobalni.

2013. dec. 13. 11:43

Testápolónak szívből ajánlom a shea vajat, abból Te is készíthetsz percek alatt testápolót, vagy magában is kenheted, ahová kell :)


Tusfürdőből én a gyerekemét szoktam használni (Herbária Herba Kids, a sárga nagyon jó), vagy szappant, abból könnyebb natúrt találni.

2013. dec. 13. 11:42
a DM-ben van ALVERDE márka
4. grizus (válaszként erre: 3. - Bnoi7525)
2013. dec. 13. 11:41
Igen, van DM-es krémem, a homoktövises, de nem tudom, hogy az egyéb kencéi jók-e. Smink nem kell.
2013. dec. 13. 11:40
Milyen kozmetikumra gondolsz? Smink, vagy tusfurdo, vagy kremek? A DM-ben erdemes nezelodni egyebkent, ott sokfele naturkozmetikumot talalsz normalis aron.
2013. dec. 13. 11:40
Elsősorban krém és testápoló kéne és olyan tusoló, amiben nincs sodium lauryl sulfate.
2013. dec. 13. 11:38
Olyan kéne, amiben nincs parabén, paraffin és semmi egyéb káros anyag. És lehetőleg párezer forint. Köszi szépen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook