Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok ajánlani árban efogadható, hatásos immunerősítőt? fórum

Tudtok ajánlani árban efogadható, hatásos immunerősítőt? (tudásbázis kérdés)

2010. nov. 21. 20:18
Béres csepp, 4 x 30 ml most akciós. Mi ezt használjuk, nem vagyunk betegek.
14. jacqueeline (válaszként erre: 13. - Csicsi25)
2010. okt. 11. 10:39
köszi! ki fogom próbálni :)!
13. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - Jacqueeline)
2010. okt. 11. 10:17
Tavaly egész télen szedtük. Sőt! Most jut eszembe! Amikor meghallottam a H1N1 vírust, rögtön el kezdtem keresgélni. Így már nyáron is azt szedtük és szinte szünet nélkül. Egyébként nem tudom, kell-e szünetet tartani. Mi július-augusztustól szedtük talán áprilisig. De azt hozzá kell tennem, hogy nem napi 3x, csak max. kétszer, volt olyan, hogy egyszer - attól függ, hogyan jött ki.
12. jacqueeline (válaszként erre: 11. - Csicsi25)
2010. okt. 10. 10:09

szia!

köszi a kimerítő választ :)! ki fogom próbálni valamelyiket. mi most béres cseppet szedünk, de már nem sok van belőle. ha elfogy veszek majd ilyen grapefruitot, lehetőleg a nem keserűt, hogy a 3 éves lányom is megigya :).

ti csak télen szeditek? ennél is úgy van, hogy valamennyi ideig szedni kell, mire elkezd védeni, mint a béres cseppnél, hogy 6 hét szedés után hatásos csak?

11. Csicsi25 (válaszként erre: 10. - Jacqueeline)
2010. okt. 9. 21:54

Szia!


Itt van előttem a doboz, úgy hogy pontosan tudom mondani. Többféle is van.


Az egyik az, ami nem keserű és nem tartalmaz alkoholt. Ennek a neve: CitroFort csepp. Ezt ált. gyerekeknek ajánlják. 20 mg, 3x15 csepp kell belőle felnőtteknek, én a gyerekeknek 10 cseppet adok. Ennek az ára (ahol én vettem) 1.890 Ft.


A másik, ami nem keserű, de alkoholos, én ezt szedem - Echinacea grapefruit cseppek. Ebben van echinácia is, ami jó az influenza megelőzésére. Ez 30 ml, 2x10 csepp kell belőle felnőtteknek. Nálunk 1.190 Ft.


A harmadik, ami keserű és igazából nem ajánlom senkinek a rossz íze miatt (a férjem ezt is megissza teába, ő bírja) - Citro csepp a neve. 30 ml 1.880 Ft, 2-3x10 csepp kell belőle felnőtteknek.


Mi tavaly egész télen ezt szedtük C-vitaminnal együtt. Nem nagyon voltunk betegek. A pici ovis fiam egyszer volt beteg, de csak 2 napig volt magas láza, aztán mintha elvágták volna. A 4. osztályos fiam egyáltalán nem volt beteg, a férjem sem. Én a tél vége felé lettem kicsit náthásabb, torokfájósabb. Szóval egészen jól kihúztuk a telet, remélem, ez sem lesz rosszabb.


Bocs a hosszú hozzászólásért :)

10. jacqueeline (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2010. okt. 9. 15:44
szia! pontosan mi a neve ennek a grapefruit cseppnek?
9. csehe (válaszként erre: 8. - Poss)
2010. okt. 6. 10:25

Csak tapasztalatból mondtam, nem bántásból. :)

A természetes dolgokon felül, kívül hatásosabbat nem nagyon fogsz találni...

8. Poss (válaszként erre: 6. - Csehe)
2010. okt. 6. 09:20

köszönöm a tanácsot... tisztában vagyok a sok zöldség, gyümölcs, természetes vitamin és hasonló dologgal.

ezen felül keresek.


de igazán köszönöm az észrevételt!


A többieknek is. Utánanézek mindegyiknek.

2010. okt. 6. 09:19
Mi a kislányommal (3 éves) naponta facsarunk 1-2 narancsot és almát is eszünk minden nap és eddig bevált. Ennél "olcsóbbat" nem tudok. A béres csepp jó nagyon, mert apukámnak is azt javasolta a doki, amikor tavaly itt volt az influenza galiba, mert ő nem kaphatott védőoltást. Hogy a csepp miatt-e nem tudom, de megúszták, pedig volt, hogy a rendelőből vitték el a beteget mellőle mentővel. Csak kicsit drága, viszont még mindig olcsóbb, mint állandóan a gyógyszereket kiváltani.
2010. okt. 6. 09:13
A gyógyszertári szintetikus vitaminoktól sok hatást, erősítést ne várj...
2010. okt. 6. 09:06
én évente egyszer csinálok egy Vitacell csepp kúrát, nekem nagyon bejött
2010. okt. 6. 09:06

Mi grapefruit cseppet szedünk, C-vitamint, multivitamint és fehér teát iszunk. Egyébként a Béres cseppet is nagyon ajánlják, de én jobbnak tartom a grapefruit cseppet.


A dr. nő most írta fel a gyerekeknek a Ribomunyl port, ezt kell rendszeresen szedniük. Ez kifejezetten a "kiújuló légúti fertőzések megelőzésére" szolgál. Van felnőttek való is. Hogy használ-e, azt majd megmondom jövő tavasszal :)

2010. okt. 6. 09:01
Béres csepp+béres csepp c-vitaminja!
2. Poss
2010. okt. 6. 08:59

sziasztok!

itt a rossz idő, ilyenkor egyfolytában beteg vagyok. Általában c vitamint szedtem, de semmit nem használt. tud valaki jó és elfogadható árú immunerősítőt?

1. Poss
2010. okt. 6. 08:59
Árban efogadható, hatásos immunerősítőt keresek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook