Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüdőszűrés megismétlése!? fórum

Tüdőszűrés megismétlése!? (beszélgetős fórum)

1 2
17. unom (válaszként erre: 16. - Csontsovány)
2019. jan. 7. 13:07
Egyenlevél, emiatt ne aggódj.
16. csontsovány (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2019. jan. 7. 13:05
Köszi szépen!Csak megijesztettek,hogy nyomatékosan kérnek ....16.-án kell,hogy menjek .
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Csontsovány)
2019. jan. 7. 13:01

Semmi, elképzelhető, hogy a felvétel nem lett tökéletes minőségű.

Nálam kamaszkoromban az derült ki az ismételt felvételen, hogy egy régebben lezajlott, felfedezetlen, kezelés nélkül maradt tüdőgyulladás hagyott kis árnyékot a tüdőmön.

2019. jan. 7. 12:59
Sziasztok! Van itt valaki ,aki tudna segíteni? Decemberben voltam tüdőszűrésen. Semmi nem utalt betegségre.Ma jött a levél,hogy saját érdekemben,jelenjek meg ...Soha nem volt rákos a családban.13.éve nem dohányzom .Mire számíthatok ?
13. epervirág (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2018. aug. 28. 14:22
Szia! Nekem volt ilyen 18 èves koromba.Visszahivtak mert foltot láttak a tüdöbe,rettenetesen megijedtem.Visszamentem csináltak egy màsik felvètelt kiderült,hogy csak a ferde gerincem villagitott be a röntgen felvètelbe.
12. mamuci55 (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2018. aug. 28. 14:05
Köszönöm, hogy írtál. Voltam CT-én, 17-én de sajna az eredményt még mindig nem tudom.Augusztus 10-óta nem volt egy nyugodt éjszakám.Hiába nyugtatom magam,csak előjönnek a rossz gondolatok.Csak reménykedem, hogy benne leszek a 90%-ban.
2018. aug. 23. 21:30

Szia! Nem volt semmi szerencsére ! 90%ban csak valamit lemeznek vagy látnak valami árnyékot , egyéb technikai okok miatt hívnak vissza. Én dolgozni is alig tudtam , mert egyfolytában azon kattogtam , h tuti valami halálos betegségem van.


Nyugalom, minden rendben lesz.

10. mamuci55 (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2018. aug. 11. 10:05
Mi lett a vizsgálat eredménye? Most én is hasonló cipőben járok. Már eltemettem Magam.
2018. júl. 10. 13:43
Még azt elfelejtettem hogy a tüdőszűrés előtt kb 2 héttel voltam teljes vérvizsgálaton és azon nem volt semmi! Volt pár + de minimálisan nagyobb v kissebb értékek . A háziorvos azt mondta h rendben van.
8. VersEmber (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2018. júl. 9. 22:12

Semmi gond nagy valószínűséggel.

Több technikai/műszaki oka is lehet.

Azon kívül vannak olyan fantom jelenségek (klaszter árnyék, szívburok behúzódás, légcső vetett árnyék, stb.) egy rtg képen, amit az ismételt felvétellel csak "lebiztosítani" akarnak. Részletesebben nem magyarázom, ez annál sokkal összetettebb.

2018. júl. 9. 22:11

Remelem én is, hogy csak valamit elrontottak. Péntekig lerágom a 10 körmöm. :(

Köszönöm, h írtátok.

2018. júl. 9. 21:54
Férjem is így járt egyszer, iszonyat idegesek voltunk, de nem volt semmi szerencsére.
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2018. júl. 9. 21:45

Nyugi, volt. Nemhogy tüdőszűrés hanem tüdő CT

Aztán mégsem volt semmi, valahogy nem sikerült a felvétel. Persze én is majréztam!

2018. júl. 9. 19:09
nyugi ne izgulj van amikor nemsikerül a felvétel,és csak később veszik észre,
3. Kajati (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2018. júl. 9. 18:59

Ne idegeskedj,előfordul az ilyen.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Velem is előfordult már tüdőszűrésnél,rákszűrésnél is.

Nyugi,ott megmondják miért kellett megismételni.

2. sanyinak (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2018. júl. 9. 18:50
Szerintem előfordulhat. Engem egyszer bő fél év múlva hívtak vissza :)
2018. júl. 9. 16:39

Sziasztok!

Nagyjából egy hete voltam tüdőszűrésen, munkába kellett volna vinnem.

Pénteken jött a levél , hogy meg kell ismételni.

Azóta minden percben sírni tudnék. Nagyon ideges vagyok, hogy nehogy valami baj legyen.

Esetleg előfordulhat , hogy nem sikerült a felvétel ?

Veletek volt már ilyen ?

29 éves vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook