Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nekem kifejezetten stresszoldásra gyereknek szedhető vitamin készítményeket? 8 éves gyereknek fórum

Tudnátok nekem kifejezetten stresszoldásra gyereknek szedhető vitamin készítményeket? 8 éves gyereknek (tudásbázis kérdés)


1 2
23. b-zs (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:53
sport első sorban, tanulja meg levezetni a feszültségeit, akik sportolnak, sokkal kiegyensúlyozottabbak mind testileg, mind lelkileg. A lányom balettra jár, kitartást, önfegyelmet tanul, mellette ellenállóbb lesz, mert nagyon kemény gimnasztikára épül, a fiúk ha elérik azt a kort, visszük őket karatéra, hogy kitartást, önfegyelmet tanuljanak, önbizalmuk legyen. Nem írod, fiad, vagy lányod van, én a karatét mind a kettőnek ajánlom, csupa jókat hallani róla. Attól, hogy a gyerek küzdősportra jár, még nem lesz verekedős, sőt, pont az ellenkezője, de az osztálytársai sem merik majd cikizni.
22. vadmálna11 (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:52

Nevelési tanácsadó, szakember, segítenek kezelni a helyzetet - a menekülés nem biztos, hogy megfelelő módszer, főképp, ha rutinná válik...

...én, ha saját gyermekemről volna szó, nem fórumon kérnék tanácsot, hisz mi csak egy-egy gondolat-sorra tudunk válaszolni, de a problémákat fel kell tárni... lehet, hogy korábban kezdődött, és akkor onnan kezdve kell "gyógyítani"...

Mi is voltunk, nagyon kedvesek, segíteni fognak!

2011. nov. 5. 08:47
Leülni és megbeszélni, szembesíteni az osztálytársakat, nem szabad még fiatalon ilyeneket szedni még ha vitamin is. sokat kell vele beszélgetni, beszéltetni, nálunk ez bevált.
20. dd0b171267 (válaszként erre: 19. - Mogyianyu)
2011. nov. 5. 08:40

miért úszítod, hiszen köztudott, hogy az erőszak és agresszívítás, ugynazt szüli-ha valaki belelép a mókuskerékbe:)


Ennek a kisfiúnak most pont hogy békére és megnyugvásra volna szüksége. Nincs is olyan állapotban lelkileg, hogy kemlényen ki tudna állni magáért..


Sose taszítsd bukás felé a földön fekvőt.

2011. nov. 5. 08:38
Sőt! A legjobb az lenne, a gyerek maga tudná lerendezni ezt a kedves osztálytársat! Erre nincs mód? Vértezd fel a srácot!
18. dd0b171267 (válaszként erre: 15. - Mogyianyu)
2011. nov. 5. 08:37
Ez nem megfutamodás.
17. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:36
Fogd fulön a zaklato osztalytarsat ez segit legjobban az ilyen helyzetben !
16. dd0b171267 (válaszként erre: 12. - Mogyianyu)
2011. nov. 5. 08:36

Az a pedagógus aki ez idáig hagyta fajulni a dolgokat: az nem tud semmit és elöttem látatlanban megbukott-mint pedagógus.


Egy pedagógusnak tudnai kell, hogy mi folyik az osztályába, oda kell figyelnie az első pillanattól kezdve a gyerekeire, meg kell előznie és meg kell aíkadályoznia a klikkesedést és azt, hogy ha valaki más milyen(bármilyen fogyatékosság is, vagy probléma miatti) kiközösítsék a gyerekek.

2011. nov. 5. 08:35
Nem kell rögtön megfutamodni! Hosszú távon többet ártasz, mintha megpróbáltad volna helyben rendezni az ügyet!
2011. nov. 5. 08:34
Mindenképpen beszélek majd velük, ez lesz az első.
13. dd0b171267 (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:33
Rengeeg szeretet és türelem. Én kivenném az adott suliból...Sőt olyan iskolát keresnék, ahol alap a másság elfogadása-elsőtől fogva.
2011. nov. 5. 08:32
Ha nem a te gyerekeddel van gond, ne ő meneküljön! Beszélj a másik gyerek szüleivel, ha az nem hoz eredményt az ofővel, majd az igazgatóval! (Én pedagógus vagyok. Nem a zaklató mellé szoktam állni!)
11. dd0b171267 (válaszként erre: 8. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:32

Mire van biztosíték egyetlen ember életében?


8 éves-még eltudod csipni, és tudsz változtatni, és amit elrontottatok azt helyre tudod tenni-így segitséggel.

10. mkjudit (válaszként erre: 7. - Dd0b171267)
2011. nov. 5. 08:31
A tanulásával semmi baj nincs. Mindenből csupa 5-ös. Az a baj, hogy nagyon zárkózott nehezen barátkozik, persze vannak barátai, de akivel nincs jóban azt nem tudja kezelni. Nem igazán védi meg magát, ezért félek, hogy rászállnak, én meg nem lehetek mindig ott,hogy megvédjem. Inkább magába folytja és ettől annyira feszült, hogy félelmetesen "tikkel".
2011. nov. 5. 08:28
*aki ezen az éven keresztűl minden délután a hét 5 napján
2011. nov. 5. 08:28
És mi a biztosíték arra, hogy ott nem lesznek "olyan" gyerekek? Ez egy olyan suli, ahol ráadásul "válogatott" gyerekek vannak...
7. dd0b171267 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:27
Még annyi jutott eszembe most: Fogadj fel mellé egy tanitót-ha szükséges-aki ezen az éven keresztűl segítí, és napra késszé teszi a gyereket....Hozzászoktatja a rendszeres számonkéréshez, a tanuláshoz, jegyzeteléshez..
6. dd0b171267 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. nov. 5. 08:25

Vedd ki az adott suliból.


Kezdjen tiszta lappal egy teljesen másik intézményben.Még ha kicsit töb bet is kell utaznia miatta.

2011. nov. 5. 08:24
Tea?
2011. nov. 5. 08:21

Kérdezd meg a védőnőt a gyógynövényekről, teákról! Kamilla, citromfű! Én mást nem adnék gyereknek (,meg felnőttnek sem szívesen)!

Mitől stresszes?

2011. nov. 5. 08:21
Iskolai problémák miatt. Osztálytárs zaklatása.
2011. nov. 5. 08:19
Szeretet és nyugalom. Ennyi. Ha pedig a körülményeitek olyanok, hogy ezt jelenleg nem tudod kivitelezni az adott helyen, akkor költözés-ha kell albérletbe.
2011. nov. 5. 08:16
Tudnátok nekem kifejezetten stresszoldásra gyereknek szedhető vitamin készítményeket? 8 éves gyereknek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook