Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kihez fordulhatnék ilyen gonddal? fórum

Kihez fordulhatnék ilyen gonddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. febr. 22. 10:50

Nálunk kopogás volt éjszaka, az előszobai beépített szekrényből jött a hang, 3 egymást követő éjjelen.

A harmadik alkalomkor fennhangon kértem, hogy menjen el, nincs dolgunk egymással. Többet nem jött.

2021. febr. 22. 10:34
A közvetlen mellettem levő lakásban hunyt el az egykori szomszédom. Állandóan éreztem a jelenlétét, még a lépcsőházban is jött felém, követett, valóban még a fürdőszobában is éreztem, hogy ott van... Özvegy volt, a feleségét mindig emlegette, nagyon szerette. Gondolatban mondtam neki, hogy a tiszta fényben várja a felesége, menjen a fény felé... persze azért beletelt jó néhány hétbe, míg feltűnt, hogy nincs már körülöttem.
18. 8d00a82c06 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 10:31
Olvass utána a kalapos embernek.
2021. febr. 22. 10:29

Hát nem irigyellek. Nem volt még ilyenben tapasztalatom de laktam már olyan lakásban ahol borzasztóan rosszul éreztem magam. Az egész lakás rideg volt és valahogy félelmetes, bármennyire is próbáltam otthonossá tenni mindig féltem bent lenni, főleg egyedül. Hál Istennek csak albérlet volt.

Nem tudom mihez kezdenék a helyedben. Először próbálnék érdeklődni meghalt-e valaki a házban és hogyan, utána pedig próbálkoznék egyházi vonalon valószínűleg.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 22. 10:27

Fiam is azt mondja,hogy az ajtóban áll..

Ajtó mindig bezárva nála,ne menjenek be este a macskák stb,szóval mondhatni sarokban van.Ott ácsorog valaki🙄😔

2021. febr. 22. 10:21

Nálunk nem voltak ilyen durva jelenségek. De amikor még csak terhes voltam és be volt rendezve a gyerekszoba, akkor többször előfordult, hogy a macskák néztek a szoba irányába lemerevedve, majd fejvesztve menekültek. Kb 1 éves lehetett már a lányom, amikor minden éjjel sírt, nem akart a szobájában maradni és mondta, hogy egy bácsi áll a sarokban..... Ilyet egy 1 éves gyerek nem talál ki....

Akkor gyújtottam egy füstölőt, végig mentem az egész házban és kértem, hogy aki itt van, legyen kedves elmenni, mert halálra ilyeszi a gyereket.

Onnantől megszüntek ezek a dolgok, a gyerkőc is újra tudott aludni.

14. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2021. febr. 22. 10:19
Biztosabb a gyertya. A fehér szín a tisztaságot jelképezi.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. febr. 22. 10:17
Én is így tudom. De gyertya nélkül is működik.
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 10:08
Van amikor igen. Van pedig hogy kell az egyház.
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. febr. 22. 10:07
Ha ez nem segít, füstöld be a helyiségeket zsályával.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. febr. 22. 10:07
Tényleg nem tudom mit tehetnék.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. febr. 22. 10:07
Ilyen egyszerű lenne?🙄
2021. febr. 22. 10:06

Ide nem kell jósnő!

Fehér gyertyát égess végig. Kérd, hogy menjen a fény felé.

7. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. febr. 22. 09:59
ja,én is volta egy jósnőnél.kétségbe voltam esve,hogy elküldenek.picit csodálkoztam rajta,hogy honnét tudta,hogy hasi műtétem volt.aztán mondta,hogy a munkahelyemről megyek nyugdíjba,pénzt is kapok.ja mondom,az ki van zárva.akkor jött a cafetéria.aztán minden bejött.
2021. febr. 22. 09:58
Ehhez nem jósnő kell. Érdemes lenne kutakodni szomszédoktól, ki lakott korábban a házban. Meglehet, hogy a házban hunyt el. Írj privit, talán tudok segíteni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. febr. 22. 09:55

Épp ez az,ma már 99% csak szélhámos.


Nekem elég az is,ha valakivel tudok beszélni erről,aki hasonló dolgokat élt át,aki megért és nem zakkantként néz rám.

2021. febr. 22. 09:52

Ne reménykedj!

Mennyit szánsz rá? Annyiért én is mondok neked mindent, amit hallani akarsz. 😂😂😂

2021. febr. 22. 09:52

Leírom röviden a történetünk..


2éve vettük meg a jelenlegi házunk,ami 2010ben épült.

Terhességem alatt többféle szellemre utaló jelre lettem figyelmes.Egy éjszaka 2x is arra ébredtem,hogy egy férfi alak gyengéden meghúzta a hajam és utána továbbsétált.

Fiam aki lassan 4éves,gyakran meséli,hogy azért sír éjszaka,mert az ajtóban áll valaki..

Volt olyan,hogy készülődés közben a zuhanyzófüggöny magától elmozdult.

A mai pedig...


A kislányom cumisüvegeit mostam épp,amikor a folyosó részen,ahonnan a szobák,fürdő stbk nyílnak hallottam a villanyt fel le kapcsolni,gyorsan egymás után többször.Eleinte azt hittem a fiam az,ki is kiabáltam a konyhából,hogy nahát már fel is keltél?,a villanykattogás után pedig hallottam az ajtót bezárulni,de nem kilinccsel,hanem mint mikor benyomjuk és kattan egyet..

Néztem..fiam sehol..ajtó zárva.A frász jött rám.Benyitottam,még mélyen aludt.

Késsel a kezemben jártam be a házat szobáról szobára,azt hittem van bent valaki.Kutyát is beengedtem.

Párom hajnalban indul dolgozni,így már nem volt itthon.3x is átnéztem a házat de sehol senki.


Illetve,volt olyan,hogy azzal a férfi szellemmel álmodtam,sőt többször is.


Valamiért mindig a fürdőszobában futkos rajtam a hideg,mintha lenne ott valaki.Zuhanyzáskor is néha elhúzom a függönyt,mert az az érzésem bejött valaki.


Nézzetek akár gyogyósnak,vagy bármi,de rendszerességgel fordul elő mindenféle furcsaság.


Illetve nem is értem,hisz újabb építésű ház.Ha szellem is,mit keres itt?


Tegnap párom is felfigyelt,épp filmeztünk este,gyerekek már aludtak,a macska pedig egy irányba nézett és elkezdett fújni.


Nem is tudom most ezzel jósnőt kell felkeresni,vagy kihez fordulhatnék?


Köszönöm ha időt szántok 1-1tanácsra és remélem nem lesz napi gúny tárgya a fórumom,mivel ezeket tényleg átéltem.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 09:40
Olyat nem.
2021. febr. 22. 09:38
Aki esetleg elérhető online.köszönöm
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook