Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudna valaki olyan diétát ajánlani ami tényleg bevált? Segítsetek kérlek a kipróbáltjaimmal nem haladok előrébb... fórum

Tudna valaki olyan diétát ajánlani ami tényleg bevált? Segítsetek kérlek a kipróbáltjaimmal nem haladok előrébb... (tudásbázis kérdés)


1 2
15. jajjj
2013. szept. 4. 16:05

Szerintem az a jó a kalóriaszámlálásban (kalóriabazis.hu) h. nem kell drasztikusan megváltoztatnod az étrended. Először csak írd le mit eszel. Figyeld meg mik a hibák, miben van sok kalória. És igyekezz ezeket a dolgokat kerülni.

Nem villámgyors eredményt fog hozni, viszont egy életen át tarthatót, mert egy életre megtanulod, mit érdemes kerülni, mit érdemes csak ünnepnapokon, és mi az amiből mindennap bátran ehetsz. Én nem hiszek semmilyen divat diétákban, koplalásban sem.

14. Babeck (válaszként erre: 13. - Roxyka1102)
2013. szept. 4. 16:04

Szerintem igen! Sok helyen olvashatsz róla a neten :)


Viszont arra figyelj, hogy eleget egyél minden nap, 5* keveseket. Mert ha koplalsz, akkor nem fogysz (max. izomból, az meg gondolom nem cél :))

És ne igyál túl sokat, mert az sem egészséges!


Tornából nekem a cardio jött be, de ha rendszeresen csinálod, akkor kb. bármi jó :)


Sok sikert kívánok!

13. roxyka1102 (válaszként erre: 11. - Babeck)
2013. szept. 4. 15:59
ööh nem!!...bevállhat?
2013. szept. 4. 15:59
hát köszönöm szépen enktek!..nemtudom majd kipróbálom valamelyiket..az a baj a kalóriaszámlálással hogy fordul egyet az agyam és ha ugy érzem többet ettem mind kellett volna,szörnyü büntudatom lesz,és másnap kevesebbet eszem...:(
11. Babeck
2013. szept. 4. 15:58
Mediterrán diétát próbáltad?
10. jajjj
2013. szept. 4. 15:56
Kalória számlálás, kalóriabázis segítségével.
2013. szept. 4. 15:55
Keruld az edesseget, kenyeret, valts teljeskiorlesure, de abbol is keveset es foleg reggel, este konnyu, proteindus etelek: naturszelet, tojasrantotta, turo, joghurt, es a koretet keruld vagyis szigoruan csak zoldsegkoret. Fozz cukormentes teat, vagy limonadet- cukormentes= ne edesitsd semmivel. Erre buntetes nelkul rajarhatsz egesz nap, igy nem kell mast nasizni. Este 6kor vacsora, utana csak viz. Es este sportolj, ha megoldhato, mert ugy reggel tuti fogysz. Intervallumos sportot valaszthatsz, az eget a legtobb kaloriat, utana is tart az egetes. Kevesebb is eleg belole: Hiit edzes- pentekeniko, fitnessblender ebbol a legprofibb jutyubon talasz boven.
2013. szept. 4. 15:53
több mint egy 7ig tartottam gyüminapot most...csak gyümölcs semmi más meg a napi 5,6liter viz..de kicsit legyengültem töle igy nem tudtam többet csinálni belöle..most naponta a szokásos viz,seemi édesség,reggel kicsi kaja,1szelet kenyér me3g vmi..meg délbe...
7. roxyka1102 (válaszként erre: 4. - Fd338ca636)
2013. szept. 4. 15:51

tessék?:) paleo az mit takar??

-

2013. szept. 4. 15:50

semmi különös trükk nem kell

napi 3 l viz

no cukor

no fehérliszt

napi 30 perc mozgás

2013. szept. 4. 15:50
Én is a paleo-t javaslom, igaz én még a héten kezdtem, de legalább nem lehet éhezni mellette. Husi, zöldség, stb. A lisztet, cukrot kell elhagyni. Érdemes utánaolvasnod. Én hiszek benne.
4. fd338ca636 (válaszként erre: 1. - Roxyka1102)
2013. szept. 4. 15:48
Paleo életmód,de ez nem diéta.
2013. szept. 4. 15:48
egyszer kb 5éve sikerült leadnom a saját módszeremmel több mint30kgot,de most sajnos ez már sehogy sem jön be...szülés után ahogy visszahiztam egyszerüen nem akar lemenni!(a módszer az volt h napi 8liter vizet ittam,délelött 4et meg 2szelet bármilyen kenyeret..meg délután 4et,meg amit anyum fözött délbe,abból is csak kistányérral...és bevállt 3hó alatt kicsivel többet mint 30kgot fogytam...volt is öröm,mert világ életemben dagi voltam,piszkáltak is emiatt,,föleg apukám..de azért is a fejembe vettem h sikerül..és tessék ámultak bámultak amikor egyre kissebb lettem :)...a sközépsuli alatt összeismerkedtem a mostani párommal,született egy kislányunk már 2éves:)és a terhesség alatt csak 9kgot hiztam,de a párom szülés után szó szerint hizlalt,hizlalna most is csak mondtam hogy eléééég..hiába mondja hogy én igy tetszem neki,meg h igay is szép vagyok stb..akkor is ez nem állapot..nemtudom hány kg lehetek most de szerintem ütöm a 90párat sajnos ..a 162cmemhez...:( :(..tehát ez a történetem,valaki segitene olyannal ami be is vállt vagy válik??sportolni a láynom mellett nem tudok mert amikor nekiállok tornázni odajön és egész végig rajtam csüng...teháát..pfff!
2013. szept. 4. 15:46

Napi többszöri, rendszeres (legalább 5) étkezés, sok folyadék (víz) kevés szénhidrát és zsír és sok mozgás. És persze a szokásos, sok gyümölcs, zöldség és sovány húsok.

Én nem hiszek a csodadiétákban, szerintem a dolog kulcsa a szemlélet és életmódváltás. Különben ami a diétával lemegy, utána vissza is jön. Ha nem tudod merre indulj, keress meg egy dietetikust, ő tud személyre szabott étrendet összeállítani.

2013. szept. 4. 15:36
Tudna valaki olyan diétát ajánlani ami tényleg bevállt??segitsetek kérlek a kipróbáltjaimmal nem haladok elörrébb sehogysem....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook