Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki mi ennek a filmnek a címe? fórum

Tudja valaki mi ennek a filmnek a címe? (tudásbázis kérdés)


ápr. 6. 12:40
Sziasztok! Keresek egy filmet. Valószínűleg valamely skandináv országban játszódik. Borongós, sötét tónusú. Adott egy család, ahol a kis gyermek megbetegszik. A gyógyításhoz pénz kell, de szegények. A mama próbál segíteni, munkát keres a közeli városban. Semmit nem talál, illetve egy orosz kézen lévő szexbárban talál "kézimunkát". Iszonyatos lelki tusa után elvállalja, otthon azt hazudj hogy takarítani jár. A néni igen ügyes, a bárban sikere van. Gyűlik a pénz. A fia kilesi hová jár, és iszonyú balhé kerekedik. A végén a gyermek gyógyul, a mama pedig összemelegszik a bár tulajdonosával. Légyszi aki tud egy címet írj meg. Köszönöm! :)
7. Zakariás napja van (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. okt. 10. 23:11
Sivatagi show
6. Karmol (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. okt. 10. 09:15

Sajnos nem tudok segiteni, de ismerem az erzest. En egyszer egy benzinkuton talaltam meg egy filmet, amit a kepek alapjan ismerem fel 15 ev utan.


Egy csomo regi film nincs online.

A volt ferjemmel minding vitatkoztunk 300-500 forintos filmeken a konyvesboltben. Es persze nem volt online. A mozizas 1500-2000 kozott volt akkoriban fejenkent, ahova az idiota haverjaval elment.

5. tulipán*** (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2023. okt. 9. 23:09
Reménykedjünk ...
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Tulipán***)
2023. okt. 9. 22:58
Majd jön valaki aki ezt is látta...
3. tulipán*** (válaszként erre: 2. - 5d8fd6c5cb)
2023. okt. 9. 22:54
az baj. :(
2023. okt. 9. 22:53

A sivatag szélén sok a homok,

én egy kaktusz mögé bújva nyomok...


de én a filmet nem láttam..-))

2023. okt. 9. 21:46

Láttam évekkel ezelőtt egy filmet ami nagyon tetszett és szeretném megtalálni, de nem tudom a címét. Nagyjából a sivatag szélén játszódott vagy legalábbis valami nagyon déli amerikai államban egy elég elhagyatott helyen, homokos/kaktuszos környéken. Emlékeim szerint egy nő házvezetőnőket fogadott fel, aztán megölte őket. Egy nagyon kiváncsi idős hölgy is elvállalta az állást mert gyanút fogott, de őt is megölte. Aztán persze kiderült a végén az igazság, kb. ennyi a történet. 70-es, 80-as évek beli film.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook