Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki hogyan kell szemerősítést csinálni? fórum

Tudja valaki hogyan kell szemerősítést csinálni? (beszélgetős fórum)


1 2
8. tappancsmama (válaszként erre: 7. - Accb6cf2da)
2009. júl. 17. 17:09

Köszönöm szépen,rendesek vagytok nagyon.Ma találtam egy szemerősítéses oldalt a neten,ami elég jónak tűnik és próbálom a gyakorlatokat elsajátítani.Most már kb 3-3,5 órája nincs rajtam szemüveg,idáig jól haladok,bár sokszor rám tör a vágy hogy felvegyem,de erőt veszek olyankor magamon és idáig még nem vettem fel.De ez is zt bizonyítja hogy nagyon hozzá lehet szokni a szemüvegekhez.Én bizakodó vagyok és most az a cél lebeg előttem hogy lerakjam teljesen a szemüveget több okból is,de ami a legfontosabb hogy még nagyobb hévvel tudjam magam belevetni a gyerekekkel való játékokba,mert így olyan rossz hogy mindig oda kell figyelni hogy a szemüvegem le ne essen,vagy el ne törjön.


A cikket elmentettem és köszönöm szépen.Este elolvasom mindenképpen.

2009. júl. 17. 15:08

A szem tornaeszköze


Tappancsmama, ez a cím egy cikk címe itt a hoxán, vannak hozzá hozzászólások is. Szerintem olvasd el.

6. tappancsmama (válaszként erre: 5. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 17. 12:18
Már próbáltam,de nem találtam sajnos meg,pedig én is azt keresem.De majd megint próbálkozok.Te használtad azt a szemtornát?Neked használt?
5. 62cc0f78ae (válaszként erre: 1. - Tappancsmama)
2009. júl. 16. 22:11
A neten is fent van valahol a szemtorna, én onnan nyomtattam ki, de hogy melyik oldalról... Passz... Próbálj meg rákeresni!
2009. júl. 15. 19:54

Pont ma láttam a Pólus centerben. A mozi után van egy ksi kuckó, ahol ilyet árulnak és még gyógypárnákat és hasonlókat.

Az árát nem néztem, ha tudom, hogy ma lesz egy ilyen kérdés utána néztem volna mindennek:))

3. tappancsmama (válaszként erre: 2. - Accb6cf2da)
2009. júl. 15. 19:46
Igen erről már hallottam.De az mennyire használ és hol lehet kapni?
2009. júl. 15. 19:39
Lehet kapni egy speciális szemüveg szerű valamit. Nem tudom mennyibe kerül. Olyan, mint a szemüveg csak műanyag az egész, apró lyukak vannak rajta.
2009. júl. 15. 19:34
Arra a módszerre vagyok kíváncsi amivel meglehet a kb -1,00 a +0,5 cilinderes dioptriámat erősíteni annyira hogy ne kelljen szemüveget használnom.Láttam erről tanfolyamot vagy mit csak az most nekem nagyon drága lenne.Előre is köszönöm a segítségeteket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook