Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki valós otthon végezhető, nem mlm munkát? fórum

Tud valaki valós otthon végezhető, nem mlm munkát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
11. LoLiNa
2007. dec. 23. 06:21

én is jelentkeztem erre... küldött a nő papírt.. nem tetszett... a hirdetési számot(ahova név, cim smst kellett küldeni) addig hivogattam, mig felvette. és kifaggattam. őszinte volt.. nem vágtam bele.

küldött volna egy tájékoztatót 700ft-ért... stb.. hülyeség az egész

10. Juddyt
2007. dec. 22. 16:40

Sajnos a legtöbb arról szól, hirdess, ha találsz valakit aki szintén valós munkában reménykedik, és fizet akkor pár forint visszajön...


Akkor ettől már az MLM is jobb.

9. 8565183eb5 (válaszként erre: 6. - Juddyt)
2007. dec. 22. 12:28
Én is tapasztaltam feladtuk az első csekket ahogy kérte. Jött a következő levél abban is csekk volt és a munkáról még semmit sem tudtunk. Szóval hagytuk a p.....be.
2007. dec. 22. 11:26
Cak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Nem szabad ilyenbe belemászni, csak Te fizetsz rá. Ez sajnos tapasztalat.
2007. dec. 21. 23:07

Már van egy hasonló téma, de bemásolom ide is a tapasztalataimat!

Valós dolog, persze, csak épp soha az életben nem lehet velük pénzt keresni! Saját tapasztalatból beszélek. Én kb. 1és1/2-2 éve próbálkoztam meg egy ilyennel:

Kétféleképpen volt leírva még jó pár "otthon végezhető" munkaajánlat mellett:

- Borítékolási munka BA4

- Reklámanyagok postázása BA5

Mindkét variáció ugyanazt a munkát takarja, csak az egyik csomag 100 a másik 200 db-os! Nem nevezhetném konkrétan átverésnek, de pénzt nem lehet vele keresni!


Megrendeled a csomagot (ami persze nem ingyenes!!!), kiküldenek 100 vagy 200 db jelentkezési lapot a munkaajánlatokkal amiket terjesztened kell. Hirdetéseket kell feladnod, interneten, újságban, stb., és ha akadnak jelentkezők akik megrendelik tőled a munkaajánlatokat tartalmazó jelentkezési lapot, ebből folyik be a te jövedelmed! Kb. 700 Ft/jelentkező! Azaz, legalább 100-200 jelentkezőt kell találnod a hirdetéseid útján, akik "bedőlnek" és elküldik neked a 700 Ft-ot, hogy ténylegesen annyit keress, mint ahogy az le van írva a munkaajánlatban!


Nem éri meg, sosem fog visszajönni a csomagba fektetett pénz, és ugyanúgy átversz embereket, mint ahogy téged átvertek, hiszen megpróbálod mindenképp, hogy legalább töredékét visszakapd annak, amit te is elvesztettél! De nem jön vissza, még kiegészítő jövedelemnek, sőt, még zsebpénznek se lehetne csúfolni.

2007. dec. 21. 22:46

Nem valós!

Hidd el az az egész átverés.

Nem régiben a tv-ben is volt róla szó!


Ha javasolhatom ne vágj bele!

2007. dec. 21. 22:45
Nagyon kell vigyázni,mert a legtöbb átverés!Én is befürödte,de még szerencse,hogy nem sok pénzem látta kárát.hiába jártunk utána,hgy menyire hiteles a cég,mégsem úgy volt.
2007. dec. 21. 22:40
Tudtok valamit az otthonvégezhető munkáról pl.boritékolás stb., valós dolog?
2007. dec. 21. 15:18
Köszi
2007. dec. 21. 14:46
Én nem, de engem is érdekelne...
2007. dec. 21. 14:44
Tud valaki valós otthon végezhető munkát?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook