Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki valamiféle olyan szert...."tablettát"amitöl nem vagy éhes:-)? fórum

Tud valaki valamiféle olyan szert...."tablettát"amitöl nem vagy éhes:-)? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 23. 22:33
ha valaki éhes de nem akar enni vagy nincs ideje ételt főzni, én ajánlanám a * diétához használatos protein italporokat. vizzel elkeverve nagyon finom, minimális kalória és szédhidtáttartalom az én éhségemet 4-5 órára is elnyomja, ez mellett pedig csinálom az atkins diétát:)
12. Maruszja (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. febr. 23. 21:36

Szia Andi!

Én a Reductilt javaslom. Én is azt szedem, mellette csinálom a 90 napos diétát.

A háziorvos írja fel, mert csak receptre lehet kapni. Sok sikert kívánok a fogyásodhoz!

11. Ladybug4 (válaszként erre: 10. - LoLiNa)
2008. febr. 19. 16:11
LoLiNa ezzel az a baj, hogy sok embernek hianyzik. Ezenkivul sokan egesz nap rohannak, es delutan jutnak kajahoz. Akkor mar olyan ehesek, hogy.... Jo modszer meg ha van ra vkinek ideje, hogy megeszi a kaja felet, azutan tart 5 perc szunetet. (Feltesz egy KV-t vagy csinal valami mast) azutan visszaul az asztalhoz es megkerdezi onmagat:"Ehes vagyok meg?" Ennyi ido ugyanis epp eleg, hogy a jollakottsag ingere eljusson az agyba.
10. LoLiNa (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2008. febr. 19. 15:54
akarat kérdése.. ha éhes az ember egyen, mértékkel.
9. Ladybug4 (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2008. febr. 19. 15:49
Ne ebbol indulj ki. Van aki azert kover, mert szervi baja van. Van aki azert mert tobb kaloriat vesz magahoz, es kevesebbet eget.Van akit egyaltalan nem is erdekel, hogy nez ki. Fogorvos is van eleg sok, megis sok a rossz es apolatlan fogu ember. Egy resze lehet hogy nem tudja megfizetni (amit ketlek), de egy masik reszet valoszinuleg nem ios erdekli. Eppugy mint masokat a koversege. Es igen van, aki nem birja megallni a nassolast. A Hoodia valoban segit. A Szeosegportalon tenyleg erdemes kicsit korulnezni. Nem csak fogyis cuccok vannak, nagyon sok mas is, ami egy jo megjeleneshez es egeszseges belsohoz szukseges. Kremeken at a vitaminokig minden.
2008. febr. 19. 10:08
Alánlom figyelmedbe a www.wellnesselet.com oldalt! Nekem bejött!
7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - LoLiNa)
2008. febr. 19. 08:22
Ha így lenne nem lenne annyi kövér ember:))
2008. febr. 19. 07:54
Adipex:)
2008. febr. 19. 07:28

az éhségérzetet szépen el lehet nyomni pár falat étellel:)

jobb mint bármelyik műanyag:))

2008. febr. 19. 05:39

PINENUTOIL, vörösfenyőmag-olaj. Csökkenti az étvágyat stb.

870 Ft 60 db x 300 mg.

Kapható (ha máshol nem): Házipatika honlapról online

rendelhető.

2008. febr. 13. 21:15
Ha tényleg bogyóhoz akarsz nyúlni ott a Reductil topik, de okosabb lenne ha nem ezt tennéd .
2008. febr. 13. 20:18
Alapvetően kétféle éhség van: az "igazi" (amikor leesik a vércukor szinted) és a pszichés. Amikor tényleg éhes vagy az viszonylag rövid idő, iszol egy pohár vizet és vársz negyed órát, elmúlik. Ha sok a savad, egyél egy (EGY!) falatot. A pszichés éhség nehezebb, erre sztem kül. praktikák vannak, személyiségtől függ. Például eltereled a figyelmed valamivel. Az igazi éhséget megelőzheted teljes kiőrlésű gabonából készült pékáruval, az lassan és egyenletesen szívódik fel, nincs vércukorszintcsökkenés, nincs éhség egy jó darabig.
2008. febr. 13. 18:18

Várom a válaszokat!!

Szép napot NEKTEK!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook