Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? fórum

Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? (tudásbázis kérdés)


22. life14 (válaszként erre: 17. - Berbooo)
2010. okt. 29. 12:36
Csinaltam mar cickararkos es a tengerisos ulofurdoket is,de nem segitett.Vargha Zsolt azt mondta,hogy ne igyak tejet,ne egyek tejtermekeket es edesseget,mert az taptalaj a bakteriumoknak.
21. life14 (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. okt. 29. 12:33

Kedves magicmag25

Ha jelentosebb javulas all be a kezelesek hatasara mindenkeppen ertesitelek benneteket.Barcsak ugy lenne.

20. life14
2010. okt. 29. 12:29
A Multi Achidophilus immunerositot is szedtem,de hiaba.
19. life14 (válaszként erre: 14. - Tökfej.)
2010. okt. 29. 12:26
En is probalkoztam a grapefruitmag cseppel.Nem vált be.En sem tudok sexelni.Neked milyen tuneteid vannak meg?
2010. okt. 28. 20:58
ja és hetente egy nap csinálhatsz kefirnapot , csak kefirt akár 2 litert is , méregtelenitésre is jo , és ugy is potolod a bacikat
2010. okt. 28. 20:57

cickafarktea ulőfurdő

de nem lehet hetekig minden nap probáld ki 3-4 napig , majd ird meg volt e hatása

:)

2010. okt. 28. 20:56
Nekem az vált be, hogy este az orvos által felírt, gyógyszertárban kikevert kombinált hatóanyagú kúp ( ami tejsavat, gomba elleni szert és trichomonas ellenit is tartalmaz) reggel a maradékát tejsavas hüvelyzuhannyal kiöblítettem. Ha nem pótolod a tejsavbacikat, szinte mindegy, milyen gyógyszert írnak fel, hatástalan marad, vagy mindig visszatér. Ja és nem árt csináltatnod egy vércukor vizsgálatot, mert cukros nőknél gyakrabban fordul elő a makacs hüvelygyulladás.
15. mamcili (válaszként erre: 14. - Tökfej.)
2010. okt. 28. 20:52

tejsavat használtál mellé?

Mert a grapefruit mag egyébként szárít...

2010. okt. 28. 20:50
esetleg a grapfruit-magcsepp terápia, én ezzel próbálkoztam..... :S nekem a hüvelybemenetnél fáj kb 4 éve és semmitől nem múlik el.. szexelni se tudok :) nem gáz...
13. mamcili (válaszként erre: 11. - Magicmag25)
2010. okt. 28. 20:42
mennyit szedtél belőle?
12. Wildy (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. okt. 28. 19:17
Én pedig Acidophilus plus tablettát szedtem és bátran mondhatom, hogy 0 hatása volt...ennyit a természetes gyógymódokról :(
11. magicmag25 (válaszként erre: 10. - Mamcili)
2010. okt. 28. 00:45
En ezust kolloid oldatot ettem kuraszeruen, immunerosites celjabol, de szinte azt mondhatom, semmit nem ert nekem.
10. mamcili (válaszként erre: 6. - Life14)
2010. okt. 27. 23:19

arany és ezüst kolloid tartós szedése...

és kefíres kúra...(hüvelyflóra helyreállítására)

9. magicmag25 (válaszként erre: 6. - Life14)
2010. okt. 27. 21:54
Alapjaban veve igazat mond a Vargha Zsolt, a karos bakteriumok kerultek tulsulyba es ezeke tkell visszaszoritani, konnyu mondani, de nehez. Hosszan tarto folyamat. A d mannoz tenyleg jo, hallottam mar en is mastol is, viszont mindnekinek mas hasznal, teny es valo, hogy rengeteg jo bakteriumot kell bevinni, amit nagyon ajanlok az az Acidohilus tabletta vagy inkabb kapszula formajaban, es nai 10 billioval,de ha amr elezdted a Varha gyogymodot,csinald vegig es varjuk a feljlemnyeket, remelem meggyogyulsz es rendbejossz!S ne felejtsd el, allj hozza pozitivan, mert az is nagyon soakt szamit!
2010. okt. 27. 21:43
Koszonom a tanacsokat
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Life14)
2010. okt. 27. 21:32

Gynevac injekciókúra.

Talán novemberben újra elkezdik gyártani és akkor érdemes végigcsinálnod egy kúrát.

2010. okt. 27. 21:28
Lassan 2 eve tart nalam.Sargas,buzos a huvelyfolyasom,csip a vizeletem,a kulso nemi szervemnek is buzos szaga van,szaraz a huvelyem.Allando fajdalmat erzek a hugycsovemben.Olyan erzes mint peldaul a ful vagy az inygyulladas.Hianyzik azota a sexualis igenyem is,nem erzek nemi vagyat.De ha ereznek sem tudnek szeretkezni,mert annyira fajna.Rengeteg antibiotikumot szedtem,huvelykupokat hasznaltam,gyogyteakat ittam,ulofurdoket csinaltam,de hiaba.4 honapja jarok kezelesre a Vargha Gyogymod intezetbe.1 honapja voltam felulvizsgalaton.Megkezdtek a celzott kezelest.Vargha Zsolt azt mondta,hogy a felfazasoktol es a sok antibiotikumtol tulsulyba kerultek a szervezetemben a karos bakteriumok.Es hogy a kezelesek soran arra kell torekedni,hogy a szervezetemben a jo bakteriumok kiszoritsak a karosakat.Azt mondta,hogy kb 1-2 honap es rendbe jovok.Felek,hogy nem fogok teljesen helyrejonni,mert a felulvizsgalat ota eltelt egy honap.A fajdalom enyhult,de a kellemetlen szagu folyas,huvelyszarazsag meg mindig megvan.En tudok varni a gyogyulasra,de biztos akarok lenni benne,hogy tenyleg helyrejovok.Van valaki,aki a Vargha Gyogymodhoz jart kezelesre,es nehezebben indult be nala a gyogyulas,de aztan helyrelyott?Vagy olyan,aki hasonlo problemaval kuzd?
2010. okt. 27. 21:05
Nekem is elég sokáig tartott, aztán jobban utánanézve megrendeltem a d-mannózt az USA-ból. Elég volt másfél doboz, azóta sem jött vissza. Ami biztos, hogy ilyen esetben a tanga, illetve a nem pamut alsónemű csak ront a helyzeten. Antibiotikum+ mannóz+ klion. Nekem ez volt a véső megoldás.
2010. okt. 27. 21:01
Bifidus Essensis gomba. Az tuti jó. Van aki ugy csinálja,hogy a hüvelybe föl tesz egy kicsit, totál rendbe hoz.
2010. okt. 27. 20:52
Erre én is kíváncsi lennék... Egyszerűen már unom, hogy soha nem mulik el...
2010. okt. 27. 20:41

Gondolom orvos mar vegigment az osszes lehetseges antibiotikumon...

Gyogynovenyekkel probalkoztal mar?

2010. okt. 27. 20:36
Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely - es húgycsőgyulladasra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook