Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? fórum

Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak?

1 2 3 4 5 6 7 8
72. e584b61b26 (válaszként erre: 20. - RosszKisKacsa)
2010. aug. 3. 18:08
A djk nek nem saját zenéi vannak hanem válogatnak olyan előadók zeneszámaiból amihez kedve van és ezeket szeteknek,mixeknek nevezik.Nem írnak zenéket számokat így a kottára sincs szükségük és a kottaolvasásra se.Ugyanakkor lehet,hogy némelyikben nagyon csalódnál.Ugyanolyan kottával és hangszerrel íródnak maguk a zenék mint bárakármelyik.
71. syria (válaszként erre: 70. - Veronika27)
2010. aug. 3. 17:43
Ezt magyaráztam egyfolytában: a zaj miatt begurult.
2010. aug. 3. 17:03

Valóban egy kicsit félreérthető a cikk címe... Olyan, mintha maga a stílus nem tetszene a cikkírónak, holott csaj a zajszinttel van baja.

Szerintem szórakozóhely közelében természetes dolog ez, legalábbis én még nem hallottam olyan diszkóról, amiből ki ne hallatszott volna a dübörgés.

Mellettünk 5(!) házzal van egy kocsma, ahol egész nyáron olyan hangos a zene, hogy én símán értem a mulatós zene szövegét. Ez van, tudomásul kell venni, ha a zajszint a megengedett alatt van, akkor nincs mit tenni. "Megszoksz vagy megszöksz".

69. bettike2007 (válaszként erre: 67. - Doresz88)
2010. aug. 3. 13:42
na azért nem állandóan van ilyen,legtöbbször a lány alszik már este mikor ilyen van.Főzni,meg takarítani kell,délután kinn szoktunk lenni..
68. sophya08 (válaszként erre: 66. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:41

Hát állítólag mindenre van megoldás.Erre is kell lenni,a pároddal biztosan találni fogtok vagy jobb esetben mellétek szegődik a szerencse. Csak sok szerencsét tudok kívánni neked.


Megyek nem akarok órákig még a gép előtt ülni,mert a helyzetedet és ezt a témát is lehetne még "belezni",véleményeket megoldásokat,leba.....at írni. Majd legközelebb:)

67. doresz88 (válaszként erre: 66. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:36

Patt helyzet!

Kiránduljatok sokat, és inkább a szabadban legyetek a gyerkőccel, még az is nyugisabb mint a feszült légkör meg a kiabálás, stb. Majd ha nagyobb lesz, már zavarni se fogja, mert ebbe nőtt fel!

Mondjuk elég szar érzés lehet, hogy nem tud az ember ilyenkor mit kezdeni, és a saját lakásából úgymond menekülnie kell a szabadba...

66. bettike2007 (válaszként erre: 64. - Sophya08)
2010. aug. 3. 13:31

mikor ide költöztünk nem tudtuk milyenek,nem is volt velük baj pár hónapig,aztán hazaköltözött a srác és akkor kezdődtek ezek,de azóta már elköltözött csak hazajár..

nekünk rá 4hónappal fogant a baba,akkor még nyugisak voltak,és egy hiteles házzal nehéz költözni vagy eladni..

2010. aug. 3. 13:25

Működési engedélyt tudtommal nem adnak olyan szórakozóhelyre ami közel van lakóházakhoz,és zavarhatná az ott élőket,illetve van egy megadott zajszint amit nem lehet túllépni,illetve ha mégia akkor feljelentést von maga után,és be is zárhatják a helyet.


Egyébként meg én 3 évig dolgoztam egy ilyen helyen,ha tetszett-ha nem,el kellett viselnem,konkrétan minden reggel iszonyatosan zúgó fülekkel feküdtem le,úgyhogy nem tudom megérteni azt akit zavar mert egy picit halja ezt a gépzenét.Álljon be a pultba,vagy dolgozzon bármilyen munkát egy discoban reggel 6-ig,utánna majd nem fogja zavarni annyira,ha távolról hallja...:)

64. sophya08 (válaszként erre: 58. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:24

Őszintén nem fognak változni a te vagy más szomszéd kedvéért,de gondolom te ezzel tisztában vagy,ha már a rendőrség is sűrű "vendég" náluk.A kisbabád ez esetben az egyedüli "áldozat",mert nincs meg neki a nyugodt légkör.A rendőrséget én nem ajánlom,mert ha azt nézed még beszélni se mersz velük nem,hogy belemártsd magad egy olyan szituációba ami ki alakulhatna ha "beköpnéd" őket.Meg hát azt se tudod milyen hátterük van(és ez alatt értek minden embert nem csak őket)


Így 25 hetes terhesen próbálok azért előre látni a húsom érdekében,hogy neki jó legyen,nyugodtan és most ebben a helyzetben ezt elmondhatom:)

63. bettike2007 (válaszként erre: 61. - Sophya08)
2010. aug. 3. 13:19
ez is lehet zavaró tényező akárcsak a zene...
2010. aug. 3. 13:17
nem csuknak le büntetlen előéletűeket csak fűért.
61. sophya08 (válaszként erre: 57. - Syria)
2010. aug. 3. 13:16
Hogy ha valakinek valami baja van valami végett egy másik személlyel ez esetben a merre is tartunk most?? A hangos zene hallgatás vagy ki milyen zenét hallgat ??? Na mindegy. Rendbontók mindig is voltak és lesznek és az már egy szerencsétlen helyzet,hogy pont ilyen ember került a lakószféránkba vagy fordítva.
60. spinneli (válaszként erre: 59. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:15
attól függ mennyi van nála, de többnyire pénzbírságot, illetve elterelést, ha nem függő, de Ő is fogyaszt.
59. bettike2007 (válaszként erre: 56. - Doresz88)
2010. aug. 3. 13:10
nem tudom mikor hoz magával cuccot,fűért mennyit adnak??mert ha megtudnák hogy én voltam,hááát..
58. bettike2007 (válaszként erre: 55. - Sophya08)
2010. aug. 3. 13:09
kerülöm őket ahogy egy ajtószomszédot csak lehet ennyi,velem nem kötözködött csak egyszer az asszony mert ő takarít a házban és egyszer a lányról a lépcsőázban lesöpörtem a morzsát,homokos volt a kő gondoltam úgyis söpröget és utánam dumált hogy nem takarít utánunk mi a f...szt képzelek,és akkor megmondtam neki a magamét hogy ezért kapja a fizetését,azóta nagyon köszönni sem köszön.De más velünk effektíven nem volt,de tűnnek el a biciklik a tárolóból,holott zárva van és nincs feltörve,nekik van kulcsuk a tárolóhoz...
57. syria (válaszként erre: 51. - Sophya08)
2010. aug. 3. 13:09
Ilyen alapon a fél ország költözhetne. Nehogy már rendbontók diktáljanak!
56. doresz88 (válaszként erre: 54. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:05

Huh! Akko mindenki kedvenc szomszédjai!


Jó, én elég elvetemült vagyok, és hajmeresztő az ötlet, de mi lenne ha kifigyelnétek mikor van náluk a drogos fiú, és legyen nála drog is, akkor kéne rájukhívni a rendőrséget! Erre azért csak harapnak! Meg ezért nem egy napra vinnék be... Hátha nyugi lenne utána! Hm??

2010. aug. 3. 13:05

Hát így tényleg nem,hogy kifejtetted magad bővebben.Ha meg beszélni sem lehet velük....

Annyira rémes a helyzet?

54. bettike2007 (válaszként erre: 52. - Doresz88)
2010. aug. 3. 13:02

nem bérlők,a szülőké a ház de jön a srác hozzájuk és drogot is árul...


Nem tudunk öltözni,miből és hová hiteles a lakásunk ez azért nem olyan egyszerű dolog..

53. sophya08 (válaszként erre: 52. - Doresz88)
2010. aug. 3. 13:01
Vagy a másik megoldás,pont ezt akartam ajánlani,kérdezni.
52. doresz88 (válaszként erre: 49. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 13:00
Hát így tényleg nem könnyű a helyzet... és bérlők, vagy sajátjuk a lakás? Mert ha bérlők, talán a kiadónál lehetne reklamálni, vagy valahogy rávenni, hogy tegye ki őket...
51. sophya08 (válaszként erre: 49. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 12:58
Akkor ott már nem egyszerű a helyzet.Úgy tűnik,hogy valójában nem a zenéről van ott szó.Ha más megoldás nincs,tudom könnyű mondani,de csak ezt tudom:el kell költözni :/
50. doresz88 (válaszként erre: 45. - Syria)
2010. aug. 3. 12:58

Én nem támadom, és kb én is ezt írtam neki hogy nem csak ez a stílus produkál a távolból ilyen hanghatásokat!

És azt is megértem ha idegesíti! Nem ez a gond!


Nekem azzal van bajom, hogy beskatulyázzák a techno zene szeretőit, és kikiáltják őket drogosnak, piásnak, meg nem is tudom minek!

49. bettike2007 (válaszként erre: 43. - Sophya08)
2010. aug. 3. 12:54
pfű hát nagyon nem foglalkoznak vele mit lehet mit nem,lopták a folyosón az áramot,ott kilett kötve,most a szeméttárolóból lopják,ház vizével mosták a kocsijukat szólva lett nekik,a folyosón ugatott a srác hogy mindenkit kinyír mert hogy hogy neki nem lehet ezt csinálni???
48. bettike2007 (válaszként erre: 42. - Doresz88)
2010. aug. 3. 12:52
hajajaj,náluk hetente kinn van a rendőrség valamiért,mindig kijönnek max valakit bevisznek egy napra és már másnap jönnek is haza..
47. sophya08 (válaszként erre: 45. - Syria)
2010. aug. 3. 12:48
Senki nem támad senkit legalábbis én nem,csupán véleményekről van szó és ezek kerülnek lereagálásra.
46. sophya08 (válaszként erre: 44. - Doresz88)
2010. aug. 3. 12:45
Legalább meg kellene próbálni
45. syria (válaszként erre: 31. - Doresz88)
2010. aug. 3. 12:43

Visszaolvastam, igazad van, valóban konkrétan azt a stílust szólta le.

De szerintem ez csak egy véletlen kiragadás. Bármely hangosan játszott zenei stílus produkálja a hanghullámok keltése által azt a valóban nagyon zavaró dübögést, amit az autós példámban leírtam.

A cikkíró egyszerűen begurult a zavaró hanghatások miatt, s megnevezte ezt az egyet. Mert nem hiszem, hogy az általa felsorolt összes helyen a tucc-tucc menne. Csak mindnek olyan a hatása!

Az már más kérdés, hogy mérgében általánosításokra vetemedett, amiért itt többen támadjátok.

44. doresz88 (válaszként erre: 43. - Sophya08)
2010. aug. 3. 12:40
Az egyik korábbi hozzászólásából nem úgy tűnik, hogy azok a meghatódó szomszédai lennének... Sztem én sem mernék nekik szólni egyedül...
43. sophya08 (válaszként erre: 39. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 12:38
Próbáltál már hatni rá,hogy baba van a házban és szeretnéd ha legalább halkabban hallgatná azt amit hallgat?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook