Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Törvényszerű, hogy felnőtt korra elmagányosodik az ember? fórum

Törvényszerű, hogy felnőtt korra elmagányosodik az ember? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. csakegyharit (válaszként erre: 4. - Annette)
2014. febr. 2. 20:58
Nálunk nem ez volt a helyzet...vagyis az eddigi közösségekben, ahova jártam. Mindenhol barátkozós volt a csapat és mindenki tök nyitott volt, csak valahogy én nem illettem a képbe, mert nem láttam bennük semmi érdekeset és ők se bennem. De ugyanaz a helyzet végül is: pach.
2014. febr. 2. 20:51
Ugyanez, én egyetemen másodéves vagyok, itt is még mindenki a gimis ismerőseivel jár el, akik természetesen nem abban a városban laknak hanem vidékiek. A mi évfolyamunkon belül alig vannak páran akik órák után hajlandóak beülni valahova vagy bulizni elmenni, inkább szaladnak haza suli után, hétvégén is.
3. csakegyharit (válaszként erre: 2. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 2. 20:50
:(
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Csakegyharit)
2014. febr. 2. 20:50
Ha " normális " vagy és ezt ki is mutatod, igen nehéz lesz.
2014. febr. 2. 20:29

Régen nagyon sok ember vett körül, de amióta leérettségiztem, nem igazán találtam olyan embereket, akikkel jól el tudnék dumálni. Csak két ilyen barátom van, de sajnos ők sem érnek rá túl sokat, ráadásul az egyik még messze is lakik. Eddig akármilyen közösségbe kerültem be, legyen az suli, vagy munkahely (mindkettő volt), egyszerűen egy olyan csoporttársam, vagy kollégám nem volt, akivel jól ellettünk volna. Mindenki olyan más volt. Igazából én sem éreztem túl jól magam velük, mert semmi nem passzolt bennünk, hiába voltak rendesek. Úgy látszik, ennyi nem elég:(

Most fogok már az ötödik új közösségbe bekerülni, mert tagozatot váltottam az egyetemen és kíváncsi vagyok, lesz e itt olyan csoporttárs, akivel barátok is lehetünk...


Van itt valaki, akinek ugyanígy éveken keresztül nem volt szerencséje barátkozás terén?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook