Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos szerelem fórum

Titkos szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titkos szerelem

1 2
2010. febr. 14. 19:12
hm... hasonló cipőben járok éppen, hasznos, hogy látom mással mi történt, köszönöm! Elgondolkodom.
2010. febr. 14. 18:45
Talán. Bár én azt hiszem, neki voltak kérdései. De a válaszokhoz nem adott meg minden információt.
2010. febr. 14. 18:38
10:23-kor volt fent utoljára, ha jön legközelebb talán kapunk választ a kérdéseinkre. :)
25. tanbanya (válaszként erre: 24. - Fadigflo)
2010. febr. 14. 18:29

Azt hiszem, hogy többen nem értjük a miértet.

Ha segítséget kért, megérdemelnénk egy őszinte reakciót. Nem?

2010. febr. 14. 18:24
Én sem igazán értem.. ha nem rokon a FIÚ, miért ne mondhatnád el nekik? Vagy én értettem félre valamit? !
23. 9242a6388c (válaszként erre: 22. - Tanbanya)
2010. febr. 14. 18:15
de..:o)...
2010. febr. 14. 18:12

Ha a barátnő és a barát valamikori kapcsolata lenne a gond, akkor nem a szülőktől tartanának.

Még mindig hiányolom Nettykee reakcióját a hozzászólásokra. Ti nem?

21. 9242a6388c (válaszként erre: 15. - 34530eda53)
2010. febr. 14. 18:03
Nem hiszem, hogy erről lenne szó...Szakitottak a barátnő és a srác, ők később jöttek össze.
20. s.o.s
2010. febr. 14. 17:52

En is azon a velemenyen vagyok,hogy ez a lany mar nem kislany,mert ha az meg akkor az is marad!

A korkulombseg? Szerintem ha van szerelem akkor az nem gond.

Ha el olvastatok a cikket rendesen a baratnojetol nem vette el a fiujat,valojaba o hozta ossze oket habar szerelmes volt a fiuba,es amikor a baratno osze veszet vele o csak aztan kezdett a fiuval szorakozni.Ez egy fiastyuk nevezetu irta ki a forumba.

19. tanbanya (válaszként erre: 17. - Tanbanya)
2010. febr. 14. 17:45
Elnézést, elütöttem Helyesen:2-3 év múlva...
18. spinneli (válaszként erre: 15. - 34530eda53)
2010. febr. 14. 17:45

ezért nem mondják el a szüleinek?

:)

17. tanbanya (válaszként erre: 14. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 17:44

Bocs, de aki 22 évesen 2010-ben kislány, az az életben nem fog felnőni!

S ha a párja 203 év múlva gyereket akar, akkor az a világon a legtermészetesebb dolog lesz.

De nem tudunk annyit a levélből, amennyire itt következtetünk.

Jó lenne, ha a levél írója is válaszolna.

16. spinneli (válaszként erre: 14. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 17:44

lehet, csak nekem ezek túl sarkos következtetések voltak..na majd meglátjuk ha ír.

:)

2010. febr. 14. 17:40
Olvassátok el cikket, abban világosan le van írva, hogy mi a gondja. A legjobb barátnőjétől szerette el a fiúját.
14. 88e297a0b8 (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2010. febr. 14. 17:32

A pasi feleséget akar: 33 évesen nem kötelező, de gondolkodásban valószínű közelebb áll a házassághoz, mint egy szüleitől rettegő kislány.


Nem veszi komolyan: Ezt nem állítottam, bátorsága nincs hozzá, erre próbáltam ösztönözni, ha ennyire szereti, vállalja fel, vagy hagyja elmenni.


A 11 év probléma: nem mondtam ilyet, de tekintettel kell lenni a párja eltérő bioritmusára.


Visszaél a külsejével: nem tudatosan. És, nem írtam, h a pasi csak ezért bolondul, de, biztos nyom a latba ez is valamicskét;)

13. spinneli (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2010. febr. 14. 17:28
igen, ezt írta, csak szerintem ellentmondás.
12. spinneli (válaszként erre: 10. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 17:27

olyan következtetéseket veszel alapul, amiket abszolút nem tudhatunk meg a cikkből.


honnan tudod, hogy a pasi feleséget akar, honnan tudod, hogy a nő nem veszi komolyan, honnan tudod, hogy a 11 év náluk is probléma, honnan tudod, hogy visszaél a 22 éves külsejével, és a pasi csak ezért bolondul...stb

2010. febr. 14. 17:26
Szerintem a cikk írója azért nem meri felvállalni a kapcsolatot, bár a fiú szeretné, mert fél, ha esetleg mégis valami megváltozik és nem maradnak együtt akkor bár ő a szülei kislánya marad, de a sráchoz lehet, hogy azután már nem úgy fognak viszonyulni, mint annak idején, mikor szinte a fiuknak tekintették. Összességében ez meg is található leírva a cikkben.
10. 88e297a0b8 (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2010. febr. 14. 17:25
Pontosan mire?
9. spinneli (válaszként erre: 7. - 88e297a0b8)
2010. febr. 14. 17:25

?

erre meg hogy jutottál.

2010. febr. 14. 17:23

Szerintem nem kell másokklafoglalkozni! (tapasztalat) Ha Te/Ti boldogok vagytok akkor nem kell foglalkozni senkivel sem! Köztem és a párom között 27 év van! Mióta kiderült, hogy együtt vagyunk (sajna nem mi mondzuk el nekik) azóta nme tartjuk a kapcsolatot! De én ezt egyáltalán nem bánom, mert nagyon nagyon boldog vagyok és már egy kislányunk is van! Elég nagy vagy már, hogy eldöntsd mit is akarsz! ÉS ha tényleg akarod akkor vágj bele és ne törödj a környezeteddel!

Sok boldogságot nektek!

(amúgy az én páromat is jól ismerték a szüleim)

2010. febr. 14. 17:19

Hozzá szeretnél menni? Csak mert ugye ő már 33 éves. Lehet, h 2-3 éven belül akár gyereket is szeretne majd, teljesen jogosan. Ez nagy felelősség, egy 11 évvel idősebb férfit magad mellett tartani.


Gyerek vagy még, fejben, remélem nem bántalak meg ezzel. Ha a szüleidnek sem mered elmondani, mit akarsz egy lassan házasságban gondolkodó érett férfitől?


Nem játék ám a 22 éves külsőddel visszaélni. Biztosan bolondul érted.


Vagy elmondod, és felvállalod a kapcsolatot, minden következményével, vagy hagyod ezt a férfit feleséget keresni.

6. tanbanya (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. febr. 14. 16:46

Így gondolom én is.

Egy kapcsolat felvállalásához két ember kell, az a kettő, akik az életüket együtt kívánják folytatni.

Kettőjük közt viszont teljes kell, hogy legyen ez ügyben az egyetértés. Innentől már tényleg csak bejelenteni kell azoknak az embereknek, akikre

tartozik, és természetesen a szülők az elsők, mindkét fél szülei.

De nem szabad elfelejteni, hogy együtt élni a párjával fog mindenki, a fontos az, hogy ők egyet akarjanak.

A tanácsokat amúgy udvariasan meg kell hallgatni, és annyit megfogadni belőlük, ami a pár boldogságát szolgálja.

Ez szintén a felnőttség ismérve.

2010. febr. 14. 16:34
Ne az legyen a központi kérdés/probléma, hogy mit fognak hozzá szólni!! Ez legyen a ti döntésetek, amit mások elfogadnak. Igazából mást úgysem tehetnek! Ők sem tették másképp! Meg kell tanulni döntéseket hozni és azokat elfogadni, elfogadtatni (de nem magyarázkodni)! Ez hozzátartozik a felnőtté váláshoz! Majd lassan kiderül, nem kell ezzel a kérdéssel foglalkozni! Mindennek meg van a maga ideje... és aminek meg kell történnie, az meg fog történni! Sok boldogságot!
2010. febr. 14. 16:22

Szia!

Nem értem a problémádat!

A levélből nem derül ki, miért féltek elmondani a szüleidnek. Csak a korkülönbség? No de ennyi idő után?

Ugyan már!

2010. febr. 14. 16:14

Szia!


Nem igazán értelek...

22 évesen nem lehet párkapcsolatod? Vagyis nem mindegy hogy kivel vagy???

Nekem próbáltak volna beleszólni a szüleim ilyen dolgokba!

Bocsi de jócskán nagykorú vagy már. Meddig fognak a szüleid irányítani???

Miért félsz tőlük? Megvernek? Kitagadnak?

Ha ők is szerették ezt a fiatalembert szerintem meg lehet ezt beszélni. Ha jól ismerik akkor meg ráadásul örülhetnek, hogy megbízható embert találtál. Vagy a korkülönbség a baj? Tudod a szerelem nincs korhoz kötve. (én már többször is voltam szerelmes nálam sokkal idősebb (több mint 11 év) emberbe. Ez nem ettől függ. A szüleid meg ha igazán szeretnek elfogadják a döntésedet. Fel a fejjel.

2010. febr. 14. 16:10
nem nagyon értem, hogy miért kell titkolni a szüleid előtt, hisz ahogyan lejött kedvelik, ismerik ezt a fiút.
2010. febr. 14. 16:03
Kiskorom óta ismerem őt, különös megmagyarázhatatlan szál köt össze minket.
Tudom, hosszú és nehéz út fog elvezetni odáig, hogy minden rendben legyen körülöttünk, de hiszem, hogy sikerülni fog, mert akarom!

Ugrás a teljes írásra: Titkos szerelem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook