Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
584. 7e433abb8e (válaszként erre: 582. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 17:22
akkor gyakorlatilag..ha valaki belenez a masik telefonjaban akkor tiszteletlen es bizalmatlan...ha jol olvasom
583. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 581. - Amika50)
2007. ápr. 27. 17:14
:)))
582. 0c97fbb607 (válaszként erre: 578. - Cukilany)
2007. ápr. 27. 17:13
Dehogy beszélünk másról,egyről beszélünk.Arról hogy,a nők többsége egyszerűen fél kilépni egy kapcsolatból.Sőt tovább megyek,még csak nem is kapcsolatban él,hanem csak van valaki mellett,ilyen olyan indokokból!mert úgy érzi egyedűl nem állná meg a helyét.Pedig akár hiszitek akár nem jobb egyedül lenni mint egy olyan kapcsolatba,ahol nincs se tisztelet se bizalom!
581. 7e433abb8e (válaszként erre: 581. - Amika50)
2007. ápr. 27. 17:13
:)
2007. ápr. 27. 17:05

"Karacsonykor hivja fel a nö...igen, utana neztem bele a telefonjaba."

Karacsonykor hivja fel...mas a helyzet, ha nem egyutt unnepelunk...de ez volt az elso kozos Kari, hat par napig nem voltam tul jo passzban...

579. 7e433abb8e (válaszként erre: 564. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 17:00

"Az embernek vannak érzései.....de minden egyes pillanatban változhatnak az érzései...nincsenek elvek,betanult dogmák,csak érzések vannak "


Egyetértek eme mondattal. Es a témához pontosan úgy kanyarodik ide, hogy jelen vannak rossz érzések.

En korábban belenéztem a barátom telefonjába (pedig korábban sosem tettem senkinél, és nálam repülöut volt utána... ha nálam tették), hogy miért tettem meg én...arra is van válaszom.

Voltak furcsa dolgok, kis idöre megváltoztak a korábbi dolgok...totálisan úgy éreztem a másik távolodik tölem, mindez úgy hogy úgy éreztem semmit sem csinálok másképpen...mint korábban.

Egyik nap mikor dolgozni ment...a telefont az ágyon felejtette. Akkor néztem bele. Bevallom totál hülye vagyok az "újabb" technikához és nyomkodtam vagy 45 percet, mire megtaláltam az üzeneteket. Hivasokat nem neztem, csak az sms-t.

Es bar baromira remegett a kezem amikor ranyomtam a gombra (so: kurvara ideges voltam) olvasas, megtettem. Ahogy fentebb írtam: úgy éreztem nem foglalkozik velem úgy, ahogy korábban és a kapcsolatunk mondhatni új volt...én pedig akárhányszor kérdeztem, nem kaptam választ.

Kb: " mi törtenik velunk most?"...kerdeztem tobbszor magamban...egyszeruen furcsa dolgok voltak. Ennyi.

Talaltam benne a volt baratnötöl is sms-t, ezt most nem reszletezem...de meg aznap elmondtam neki, marmint hogy megneztem oket.

Akkor azt gondoltam, hogy az a kapcsolata nem lett konkretan lezarva...es most is ugy gondolom hogy helyesen, hiszen par honapig eltartott ez az erzes nalam. Mondhatni iden ev elejeig. Nem volt egyszeru erzes, hogy Karacsonykor hivja fel a nö...igen, utana neztem bele a telefonjaba.

Azóta nem.

578. cukilany (válaszként erre: 569. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 16:53

Sztem félreértjük a dolgokat és másról beszélgetünk. Nem abból áll az egész napom, hogy alig várom hogy hazaérjen és átnézem a telefonját, vag yhasonlók. Egyszerűen "bebiztosítom" magam, 2-3 havonta egyszer megnézem, hogy miket csinált, nem azért mert zavar valami, hanem mert már hülyítettek 1 éven át úgy hogy semmi jele nem volt és teljesen véletlenül derült ki a dolog. Ha vajon akkor nem derül ki, meddig hülyít még? Én bízom, de ellenőrzöm.


Olyan fura, a legjobb barátnőm pont ugyanúgy beszélt éveken keresztül és nyugiba boldog volt, hogy mennyire tök szuper kapcsolata van, ahol bizalom a legfontosabb. Már lassan egy hónapja nem tér magához, a pasiról majdnem 8 év után olyan dolgok derültek ki, hogy hihetetlen. Lehet, hogy ha néha ránéz az sms-ekre vagy e-mailekre akkor már fél év után kiderülnek ezek, és nem pazarolja el 8 évet rá!


Csak olyan jó kimondani, hogy "bízom a szerelmemben"! Persze, bízzál, de ne legyél vak, mert akkor vagy öntudatos, ha tudatosan cselekszel, és nem pedig bezárod a szemed. Ha kiderül, hogy félrenéz, akkor lépek azonnal, és nem pazarlom rá az időmet és érzéseimet.


Ahhoz meg egyébként, hogy rákérdezzek a munkatársak sms-eire látnom kell őket. Nem tudok úgy kérdezni vmit, hogy nem is tudok róla. Nem tudom megkérdezni, hogy miért írogat másnak ha nem tudom, hogy irogat.

577. 0c97fbb607 (válaszként erre: 576. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 27. 16:53
Ha igazán szeret valaki valakit ,akkor elengedi.....
576. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 575. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 16:52
Igazad van, de ha nem szeretne a feltekeny fel a tarsat, talan nem is nyomozna utana. Ha szeret az ember valakit, nem hagyja el es kezd uj eletet, meg ha az is lenne a jozan lepes. :S
2007. ápr. 27. 16:47
Nem a kapcsolatokkal van a gond.Hanem az emberekkel.Jobban mondva nem is gond,csak elvárás,amiket képtelenség teljesíteni.Igenis törekednünk kell arra,hogy megtaláljuk az "igazit",mégha már választottunk is valakit,és kötez minket egy hülye papír akkor is!!!!!Én ebben hiszek!Láttam a szüleimet sok-sok éven át szenvedni egymás mellett....és nem kívánom ezt senkinek!
574. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 573. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 16:34
Ha mindent ilyen egyszeru lenne megoldani, nem lennenek tarskapcsolati problemak, az emberek a szeretetuk miatt orommel engednek el a tarsukat a szeretojehez, nem lennenek becsapott emberek stb.
573. 0c97fbb607 (válaszként erre: 572. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 27. 16:27

Persze,hogy két oldala van!De a féltégenység,az számomra egyet jelent azzal,hogy magunkat nem tartjuk méltónak a másikhoz.Ez szüli a féltékenységet!Tehát elsődleges gyógyír a dologra az,ha magunkkal jövünk tisztába,ha végre megbecsüljük önön tulajdonságainkat,és szeretni tudjuk magunkat.Ha pedig ezen túl vagyunk,akkor arra is rájövünk,hogy egy férfi,vagy egy nő,nem lehet a miénk,nem lehet örökkön örökké a tulajdonunk,csak egy másik ember ,aki épp velünk ossza meg a mindennapjait,lehet hogy élete végéig!

de az is lehet hogy nem????!!!!!Mert az emberben az érzések változhatnak,és ez nem bűn...legalábbis szerintem nem!

572. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 571. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 16:20
Nem tudok erre mit irni, de a masok dolgai soha nem olyan egyszeruek, ahogyan mi azt gondoljuk. Egy feltekeny no onmagaval is harcban van, az a pasi ha ad ra okot, ha nem. Ket oldala van ennek is.
571. 0c97fbb607 (válaszként erre: 570. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 27. 16:15
Mindenki olyan kapcsolatban él,amit magának választott.Én sem éltem mindíg felhőttlen boldogságban.Csak azt nem értem,hogy miért ragaszkodnak a nők ahoz....aki után nyomozni kell...jobban mondva értem,azért mert meg akarják tartani,csak sokszor maguk sem tudják miért....
570. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 569. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 16:09
Reszben igazad van, de azert ez nem ilyen egyszeru. A nyomozas a bizalomert van altalaban, mert bizni akar, szerintem. Kerdezni egy ferfitol? Azokat a valaszokat magamtol is ki tudom talalni, annyiszor talalkoztam veluk. Ertsd meg, nem mindenki el olyan kapcsolatban, mint Te, hogy ez lehet a velemenyed. Es hidd el, nem bantaskent irom ezt.
569. 0c97fbb607 (válaszként erre: 568. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 27. 16:03

Hát tudod,élből nem maradnék olyan emberrel aki nem bízik meg bennem,és akiben én sem bízom!

Nem tudom ,egyszerűen nem értem a nőket olyan szempontból,hogy miért kell egy pasi melléjük,ha nem is bíznak meg benne????Legyetek már bátrabbak,öntudatosabbak,az istenért!!Ha nem az igazi,ha épp idegesít az a hülye fürdőszobaszőnyeg,vagy a munkatársai sms-ei,akkor mi a fenének nyomoztok???miért nem kérdeztek????

2007. ápr. 27. 15:56

Miert baj, ha ellenorzi? Azota, hogy lattam alamuszi nyuszit nagyot ugrani, akiert tuzbe tettem volna a kezem, en sem bizok senkiben.

Megertem, hogy vannak felesegek, akik maximalisan megbiznak a tarsukban, de van akinek a bizalmaval mar visszaeltek. :(

Engem nem zavar, ha a parom belenez barmimbe akar, mert ugysem talal semmit, nincs miert aggodnom. Akinek nincs felnivaloja, azt szerintem nem zavarja ez.

567. cukilany (válaszként erre: 566. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 15:39
Nem, én azért csinálom, mert tudni akarom, de ha nem derül ki semmi, nem is tudja meg hogy kutatok utána. Sőt akkor sem tudja, ha rájövök vmire, mert akkor keresek olyan helyzetet ahol lebuktathatom. Egyébként meg semmi izgi nincs ebben, főleg ha olyanokat olvasol a párod mail-jeiben, mint pl boldogan ecseteli a barátjának, hogyan fogja lefektetni egy másik lányt és milyen módszerekkel...
566. 0c97fbb607 (válaszként erre: 565. - Cukilany)
2007. ápr. 27. 15:06
ha csak az "tök izgi"miatt csinálod,és csak hucuskodásból,de nem vágod a fejéhez ,akkor......sem szép dolog.....de elnézhető:DDD)
565. cukilany (válaszként erre: 564. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 14:36
Total egyet értek veled mindenben. Csak nem értem, hogy a kutakodáshoz mi köze van. Nem tehetek arról ha egy pasiban sem tudok megbízni! Attól függetlenül tök boldog vagyok, akár van kit ellenőritnem akár nincs...
564. 0c97fbb607 (válaszként erre: 559. - Cukilany)
2007. ápr. 27. 14:21

Na jó akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba!Ugye felnőtt emberekkel beszélek?Vagy tini lányokkal?

A párkapcsolatok pillanatnyi érzésekre épülnek.Aztán az ember,a maga hülyeségét belevive ,kitalálta a házasságot,hogy legyen egy fix pont amire hiatkozni tudjunk,ha gáz van!Holott az ember,nem monogám élőlény,ugyanúgy mint ahogy az állatok sem azok.A természetben is kuriózumnak számít,az egy nejűség....

Gondolkozzatok már egy kicsit racionálisan!

1.)Az embernek vannak érzései.....de minden egyes pillanatban változhatnak az érzései...nincsenek elvek,betanult dogmák,csak érzések vannak

2.)Az érzéseket nem lehet befojásolni,csak jó mélyre legyűrni lehet ,ami szerintem baromság!

Az érzéseket meg kell élni át kell érezni...PONT.

3.)Ha valami nem jó ,akkor ne erőltessük,legkevésbé sem hamis szeretettel indokolva!

4.)Egy élete van minden embernek ,azt kell olyanná tennie hogy NEKI legyen jó,és ne akarjon a környezetének megfelelni!

5.)Fel kell fognia minden nőnek,hogy egyedül is épp olyan értékes ember,mintha férfi lenne az oldalán....aki mást mond az irigykedik a singliségre!!!

6.)ha rossz pasit választottuk,és nem megy a dolog ,ne féljünk kilépni belőle!!!!

7.).....hajjjaj még mennyi mindent írhatnék....

2007. ápr. 27. 14:21

Mindenkinek van magánszférája, amibe nem kell behatolni. Megnyugtató, hogy kevés nőben van meg a hajlam a kutakodásra.

Én komolyan veszem a zaklatást a munkahelyemen, már kirúgtam egy fickót ezért. Elfogadhatatlan, hogy egy nő (vagy férfi) minden munkanapját megkeserítse egy paraszt, aki akár szavakkal zaklatja.

562. Jay néni (válaszként erre: 554. - 9a2354601b)
2007. ápr. 27. 14:12

Szerinted ezt Mo.-n hol veszik komolyan?

Mármint a zaklatást.

561. cukilany (válaszként erre: 560. - 9a2354601b)
2007. ápr. 27. 14:11
Ha nincs mit titkolnod akkor elvileg mindegy, nem :-) Ha meg van mit akkor télleg jobb ha nem. Ah, olyan mint én csak egy van, énmagam :-)))
560. 9a2354601b (válaszként erre: 558. - Cukilany)
2007. ápr. 27. 14:05
Remélem, nem hoz össze a sors egy ennyire rafinált titkosügynökkel, mint Te! Sok ilyen nő van még? mire számíthatok?
559. cukilany (válaszként erre: 557. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 27. 14:04

Nem teljesen így van, de ha egyszer földet érsz, mert az akiben mindennél jobban bíztál átver, már félsz, h nem történjen meg újból. Már nem tudsz majd senkiben bízni, mert ugyan minek, és egy olyan burkot vonsz magad köré, amivel megvéded magad. Ha megcsalnak, akkor tudja meg ő is milyen érzés ha megcsalnak és hosszabb időn keresztül átvernek. Én ezt érzem, nincs egy olyan pasi akiben 100%-osan megbíznék, és sajnos láttam azokat a lányokat, akiket megcsalta a szerelmük és ők mennyire vakon bíztak, ölni képesek lettek volna hogy bebizonyítsák az ő párjukban pedig igenis meg lehet bízni. Utána meg sírtak hetekig, mert kiderült mégsem...


Most már több mint 1 éve van barátom, bevallom redszeresen ellenőrzöm, de még sohaa nem találtam semmit, még gyanúsat sem! (pedig nem is tud arról hogy néha elolvasom az üzeneteit, azt sem tudja, hogy egyáltalán képes vagyok elolvasni őket)

558. cukilany (válaszként erre: 556. - 9a2354601b)
2007. ápr. 27. 13:53

Jaj, dehogyis. De pl beállítom a gépén, hogy egy háttérfájlba mentse az elküldött e-maileket. Ha kutatok is a cuccai között, azt sosem veszi észre. De ismerőseit sosem hívtam fel egyik pasimnak sem. Telefonban meg sztem felesleges kutatni, onnan olyan egyszerű kitörölni mindent. A lényeg h nem szabad féltékenynek látszódni, mert akkor nehéz dolgod van.

Amíg nem derül ki semmi, addig a hűség mintapéldánya szoktam lenni, utána meg má nem annyira és már nem is kutatok mert nem érdekel!

557. 0c97fbb607 (válaszként erre: 556. - 9a2354601b)
2007. ápr. 27. 13:46
Az ilyen nő,nem szeret téged,hanem a tulajdonának akar....legalábbis azt szeretné,hogy az legyél,és ezért bármire képes,még ilyen dolgokra is,én biztosan nem tenném
556. 9a2354601b (válaszként erre: 555. - Cukilany)
2007. ápr. 27. 13:32
Akkor te is olyan vagy, mint a legutolsó barátnőm. Kutatott a cuccaim között, a telefonomban, kombinált, hívogatta az ismerőseimet, e-maileket írt nekik. És közben ő sem volt a hűség mintapéldánya, hogy a te szavaiddal éljek.
2007. ápr. 27. 13:22
Juj, én azt az elvet vallom, hogy bízz, de ellenőrizz! Annyi ilyen kis buktatót szoktam csinálni, főleg a pasim gépén. Időközönként megnézem, hogy bűnözött-e, ha nem akkor "figyelem" tovább, ha meg igen akkor már tudom hol kell tapogatózni, hogy más forrásból derüljön ki a dolog. Volt már hogy cifra dolgokra jöttem rá, pedig ki sem néztem volna a pasiból azokat! Az a baj, hogy én sem vagyok a hűség mintapéldánya és tudom hogyan megy ez...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook