Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titkom Virága.. mindenről ami titkos, és ami nem..avagy traccs)) fórum

Titkom Virága.. mindenről ami titkos, és ami nem..avagy traccs)) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1005. Cszsuka
2008. nov. 20. 21:27

Lányok! Megtaláltam azt a lapot, úgyhogy bemásolom, hátha tudtok vele valamit kezdeni:)

"A személyiség lapot, a lélek-lapot és az évi fejlődési lapot az asztrológia és a numerológia kombinálásával határozzuk meg. A személyi lap a személxiség fejlesztendő tulajdonságait mutatja meg. Ezek olyan tulajdonságok, amelyeket nyíltan kimutatunk a világ felé, olyan eszközök, amelyekkel a környezetünkre hatást gyakorolunk. Ez a lap mutatja magunkat a világ felé, milyen feladatokat kell elvégeznünk a világban, milyen célokat tűzzünk magunk elé.

Kiszámolása: Pl: 1962.02.06 = 1962+2+6=1970=1+9+7=17

Tehát a személyes lapod a XVII. (Csillag)

Ha itt több volna, mint 22, újra össze kell adni a számjegyeket."


Tehát, ha ez alapján számoljuk, amit lentebb írtam, akkor most melyik számolási rend a helyes?

1004. dindin19
2008. nov. 20. 17:51

csajok, Vaspatkóról tudtok vmit?

olyan régen rt már, vagy csak én voltam figyelmetlen?

1003. Klimpírozi (válaszként erre: 1002. - 60dc903c1a)
2008. nov. 20. 06:56
jó az oldal, próbáld ki...
1002. 60dc903c1a (válaszként erre: 1001. - 4b6a2525df)
2008. nov. 20. 06:55
Még alszom rá egyet :)))
1001. 4b6a2525df (válaszként erre: 1000. - 60dc903c1a)
2008. nov. 19. 18:09

Jó kifogás sose rossz:)

Kérj Te is számmisztikai elemzést, és akkor kapsz egy csomó anyagot:)

1000. 60dc903c1a (válaszként erre: 999. - 4b6a2525df)
2008. nov. 18. 06:59

Ó, én csak bekapcsolódtam a csavejbe a sekély tudásommal... a számokkal nagyon hadilábon állok... Valahol az alsótagozatos korom első felében rekedt a matematikai érzékem, nem hívom ki magam ellen a sorsot.. :)))

Tíz ujjamig elérek agyilag, de a huszas számkör már kifog rajtam :)))

999. 4b6a2525df (válaszként erre: 997. - Cszsuka)
2008. nov. 17. 21:49

Van valami a számmisztikában is a 11 és 22 számról, de már nem emlékszem, hogy mi.

Ha feliratkoztok a megadott cimre, akkor megkapjátok amit én is kaptam, plusz egy csomó tananyagot, abba ez is benne van.

998. 60dc903c1a (válaszként erre: 997. - Cszsuka)
2008. nov. 17. 20:05

Taróban van...Az a "Bolond", a kedvenc lapom :)))

Egy kis lazaságot kell tőle tanulni... :)))

Csak nem értem hogyan "keveredik" ez a kettő...

Mármint a számisztika összeadása és a kártya.

997. Cszsuka (válaszként erre: 991. - 60dc903c1a)
2008. nov. 17. 20:02
Hát, igen, a számmisztikában, de a tarotban van 22-es. Na, előkeresem azt a papírt, aztán leírom, hogy mi is volt az pontosan (remélem, nem dobtam ki véletlenül)
996. inci47 (válaszként erre: 995. - 4b6a2525df)
2008. nov. 17. 19:51
Szépet? Sok mindent és mind igaz!
995. 4b6a2525df (válaszként erre: 994. - Inci47)
2008. nov. 17. 19:42
És mi szépet tudtál meg magadról? vagy titok?
994. inci47 (válaszként erre: 992. - 4b6a2525df)
2008. nov. 17. 16:18
Megtudtam!!!! Köszönöm!
2008. nov. 17. 14:23

Ugyan titkos, de ez az én sorselemzésem, kb. 2 perccel ezelőtt kaptam erről a honlapról:)

Az Ön sorsszáma a 6-os


Éva Zsófia, az Ön feladata, hogy békés, harmonikus légkört teremtsen környezetében a hibás körülmények kijavításával. Filozófiája a szeretet és a kölcsönös megértés. Ezt saját példájával kell demonstrálnia a világban. Ha a szükség úgy hozza, még a békéltető szerepét is magára vállalja. Tevékenységei nevelő célzatúak, főleg a fiatalabb kollégái, barátai, családtagjai felé való segítségnyújtásban jelennek meg. Adott esetben még anyagi áldozatokat is hoz annak érdekében, hogy segíthessen. Gyakran vállal el olyan felelősséget is, ami igazság szerint nem is Önre tartozna, de a lelkiismerete így diktálja. Sokat tesz a közösségért, a közjó megteremtése érdekében. Mindig helyén van a szíve, tudja hogyan simítsa el a konfliktusokat. Ügyelnie kell arra, hogy nehogy túlságosan konfliktuskerülővé váljon, mert így elveszíti döntésképességét. Feladata, hogy mindig a szívére hallgatva hozza meg döntéseit. Az élet gyakran állítja válaszút elé, ilyenkor az adja meg a helyes döntés, amivel kapcsolatban a legjobb érzései vannak. Mindig hallgasson a szívére. Meleg otthonra és harmonikus környezetre vágyik. Szüksége van erre, hogy érvényesítse határtalan alkotóerejét.



Az Ön sorsszáma a születési számmisztikai képletéből derül ki, az alábbiakban röviden bemutatom, hogy miként jön létre ez a képlet


A Születési képlet számítása

Az Ön számmisztikai születési képlete úgy áll elő, hogy az Ön születési dátumában, minden egyes számban külön-külön (Évszázad, Évtized, Hónap, Nap) szereplő összes számjegyet összeadjuk egymással egészen addig, amíg egyjegyű számokat nem kapunk. Az így kapott egyjegyű számokat (Évszám, Hónapszám, Napszám) szintén összeadjuk egymással, így megkapjuk a sorsútszámot, ami az összeadásokból eredő kétjegyű szám, és a sorsszámot, ami az sorsútszám számjegyeinek összeadásából eredő egyjegyű szám.


Az Ön személyes születési képlete



Születési évHónapNap

19550526


10

10



1

1


ÉvszámHónapszámNapszám Sorsútszám Sorsszám

258-->15-->6

Hiányszám(ok):3,4,7

Többletszám(ok):1,2,5,6,8



A születési képletből nem csak a sorsszám értelmezhető!

Minden egyes számnak, ami az Ön születési képletében megjelenik jelentősége van és értelmezhető. Az évszám a gondolatokat, a hónapszám az érzelmeket, a napszám a cselekedeteket fejezi ki. A sorsút száma megmutatja, hogy milyen utat jár élete során. A hiányszámok a tanulási lehetőségeket, a többletszámok pedig a bennünk lévő kiemelkedő energiákat szemléltetik.

A következő üzenteimben fokozatosan bevezetem Önt ebbe a tudományba, és megmutatot, hogy a többi szám értelmét milyen módon olvashatja ki a képletből. Ha érdekli a dolog, akkor tartson velem erre az izgalmas kalandra.


Ha van kedve, kattintson ide , és az oldal alján lévő mezőkbe írja be születési dátumát, akkor sokkal többet is megtudhat a számmisztika lehetőségeiről.



Ha a számok egyedi jelentésére kiváncsi kérem kattintson ide!

2008. nov. 17. 14:20

www.szammisztika.com


Itt aztán mindent megtudhattok:)

991. 60dc903c1a (válaszként erre: 990. - Cszsuka)
2008. nov. 17. 12:58

Én úgy tudom, hogy egyjegyűre kell váltani...

Nem vagyok szakértő, de amikor külömböző alkalmakkal dolgoztunk számokkal, mindig egyjegyűhöz kellett eljutni... ( 1 - 9 )

990. Cszsuka (válaszként erre: 989. - 60dc903c1a)
2008. nov. 16. 21:39
De hisz van 22-es, nem?
989. 60dc903c1a (válaszként erre: 988. - Cszsuka)
2008. nov. 16. 20:34

Előbb is ugyanaz, mert hogy a kétjegyűt is össze kell adni: 22 az 2 + 2 =4

Én legalábbis így tudom... :))

988. Cszsuka (válaszként erre: 979. - 4b6a2525df)
2008. nov. 16. 20:25

Köszi, hogy beírtad, de azért kérdeztem, mert voltam egy pasinak az előadásán, aki tarot tanfolyamokat is tart, s úgy van a papíron, amit osztogatott, hogy pl: 2007. 06.07= 2007+6+7=2020=4

Én azonban úgy tudtam, ahogy te leírtad, hogy ez 2+7+6+7=22 Nem ugyanaz jön ki, de akkor hogy van, ha kétjegyű az évszám és a nap is? Most akkor ott hogyan kell összeadni? 2007. 12.13.=2007+12+13=2032=7 Itt meg ugyanaz jött ki.


2+7+1+2+1+3=16=7

Vagy rosszul adtam össze valamit?

987. 4b6a2525df (válaszként erre: 986. - 60dc903c1a)
2008. nov. 16. 10:28
Na jó, akkor majd sajátszeműleg elolvasom:)
986. 60dc903c1a (válaszként erre: 985. - 4b6a2525df)
2008. nov. 14. 20:33

Ne érezz te csak semmi olyat!!!

Csak kicsit "ejnye", hogy megfosztod magad olyan klassz kiss cikktől, amit sajátkezűleg... :)))

985. 4b6a2525df (válaszként erre: 984. - 60dc903c1a)
2008. nov. 14. 20:10

Most akkor érezzem magam le.....

Pedig én csak segííítni akartam:(:(

984. 60dc903c1a (válaszként erre: 983. - 4b6a2525df)
2008. nov. 14. 19:05

Te kis Te!... Ejnye, ejnye!!! :/


:))))

983. 4b6a2525df (válaszként erre: 982. - 60dc903c1a)
2008. nov. 14. 18:20

És Te azt feltételezed rólam, hogy el is olvastam?:)

Rossz feltételezés, csak a cimét olvastam el, és amikor áttekintettem, úgy gondoltam, hogy akinek kell az majd kihámozza:):):)

982. 60dc903c1a (válaszként erre: 981. - 4b6a2525df)
2008. nov. 14. 15:58
Nem aggódtam... :) dícséretnek szántam...semmi baj a másolással, azt is el kell olvasni, be kell illeszteni a megfelelő helyre... :)))
981. 4b6a2525df (válaszként erre: 980. - 60dc903c1a)
2008. nov. 14. 12:44
NE AGGÓDJ NEM IRTAM, HANEM MÁSOLTAM:):)
980. 60dc903c1a (válaszként erre: 979. - 4b6a2525df)
2008. nov. 13. 22:30

Húúú, de nekiveselkedtél... :)))

Jó hogy leírtad...

...behatolóbban holnap tanulmányozom át, mára már számomra túl "bonyolult"...

979. 4b6a2525df (válaszként erre: 978. - Cszsuka)
2008. nov. 13. 22:11

A kártyákhoz a Lovretics Gerti ért, de a tartott nem számol születési számot:)

Az igy kell kiszámolni:

Számmisztika

2007-05-22


Az univerzumban minden mindennel összefügg, és így nem is csoda, hogy a számokat is lehet elemzésekre használni. A portálunk olvasóit egy kicsit közelebb visszük a számmisztika adta lehetőségekhez, módszerekhez ezzel az írással.


Az első és nagyon fontos szám, ami létünket meghatározza, az un.

Életszám, születési szám, a születési év, hónap, nap összeadva

Az összeadást értelem szerűen addig kell folytatni, amíg egy jegyű számot nem kapunk, vagy, ha esetleg 11-et, vagy 22-őt kapuk, mert ezek mesterszámok.


Ez a szám, az egész életünkben érvényesülő hatásokat mutatja. Mint egy radix, születési képlet.

Sorsszám: a születési év számai összeadva. Az életünkben elérhető eredményeket mutatja.

Ezek szerint a velünk azonos évben született emberekkel hasonló életutunk kell, hogy legyen. Talán ez a szám mutatja meg a generációs hatásokat, az azonos évben születettek életében.


A születésnap száma is különös jelentéssel bír:

Az erre a számra redukálható napok a szerencsés napjaink, arra kellene törekednünk, hogy minden hónapban a fontos eseményeket azokra napokra időzítsünk, amik szintén erre a számra redukálhatók. ( a számjegyeket össze kell adni) Pl. ha valaki 23.-án születet az redukálva ( 2+3) 5.-öt ad ki. De mindenki az 5-ös számot kell, hogy nézze aki 5.-én; 14.-én; vagy 23.-án születtek, és számukra ezek a napok lesznek kedvezőek ügyeik intézésére is.


Ha mélyebben szeretnénk belemenni a számmisztikába, megnézhetjük nevünk számértékeinek jelentését is.


A legismertebbek a Pütagorász által is használt rendszer, és a ma olyan divatos kabbalisztikus rendszer. Mivel a héber ábécé nem egyezik meg a miénkkel, számunkra talán könnyebb a Pütagorasz-féle rendszert használni.

Pütagorasz a nyugati ábc. Betűit számokká alakította át.

Ennek legegyszerűbb módszere, ha a számokat egy lapra leírjuk 1-9 ig és és ezek alá a számok alá sorban leírjuk az ábécé betűit.

Egyébként éppen Ő, úgy vallotta, hogy a számoknak saját egyéniségük van, és vannak közöttük erősebbek, ezek a páratlan számok, és hímneműek, és vannak gyengébbek, ezek a páros, nőnemű számok.


Ma gyakran használják a számisztikusok a A Cheiro által kialakított számkulcsot, ez pedig 1-8ig helyezi a betűket egy sajátos számrendszerbe. Ebben az a különbség, hogy mivel a 9.-es szám, bármivel összeadva, nem változtat annak értékén, nem adja egyetlen betűnek sem, így sajátos értékrendszere, csak egy előre megadott táblázatból tudható meg, és nem olyan egyszerű kiszámolni.


Az eredményekben azért vannak különbségek. Érdemes elgondolkodni azon, hogy melyiket szeretnénk használni.


Ha az egyszerűbb módszerrel számítjuk ki. Mondjuk azt a szót, ami egyben egy név is, hogy Extrém , akkor az egyszerűbb módszerrel

E=5 +X=6+ T=2+ R= 9+E=5+M=4= 31 = 4 Uránusz, Nap Oroszlán, Vízöntő, igazán extrém, éteri, ultramodern, stb


A Cheiro módszerrel:

E=5+X=5+T=4+R=2+E=5+M=4= 25 = 7 Neptun, Hold; Rák, Halak, Harmonikus, feloldódó, konzervatív,


A névszám, a teljes név betűinek az összeadásával kapjuk meg. Az egyén általános jellemére, egyéniségére mutat.


Talán észrevettük, hogy névváltozáskor, - és ez a legfeltűnőbb, amikor férjhez megy az ember, - megváltozik az életünk. Ez, sokban köszönhető a névváltozásnak is. Érdemes meggondolni, hogy akarjuk-e, hogy megváltozzon az életünk, és, esetleg eldönthetjük, hogy milyen irányban szeretnénk a változást.

Figyeljük meg, hogy különböző élethelyzetekben, különböző társaságokban, milyen néven ismernek, és szólítnak minket, mert ebben a társaságban olyannak ismernek és tartanak minket, amit a nevünk száma sugall. Érdemes átgondolni, és talán változtatni is. Előfordulhat, hogy egy nem túl kedves név számértéke igencsak büszkeséggel tölthet el minket, ugyanakkor előfordulhat, hogy egy kedves, becéző szó jelentésének nem annyira örülünk.


(vágy ) Szívszám, a vezeték, és keresztnév magánhangzóinak számértéke. Azt jelzi, hogyan érzünk belül?

Az extrém névben két magánhangzó van, két E. ezek 5+5= 10 = 1 Nap és Plútó


Kifejezésszám, A névben szereplő mássalhangzókértékeinek összege: Mások első ránézésre milyennek látnak bennünket?

A kifejezés, vagy személyiségszám a külső jellemre utal, úgy ahogy az asztrológiában az aszcendens. Megmutatja, hogy milyennek látják Őt a többiek. X=6+T=2+R=9+M=4 = 21 = 3


Sorsszám: össze kell adnia kifejezés és szívszámot. Megmutatja, hogy hogyan kezeljük ügyeinket?


3+1= 4 Uránusz és Nap. Modern, fiatalos, extrém megoldásokkal, meghökkentő, lázadó, nem mindennapi. A szokásoktól eltérő, izgalmas és különleges módon.


Végzetszám: Össze kell adni az élet és sors számot: Életcélunkat, vagy a karmát jelenti.

Emlékszünk, hogy a születési szám lenne az életszám, és akkor ki tudjuk számolni a karmát, a sorsfeladatot is.


Prognózist úgy lehet mondani, hogy a vizsgált évszámhoz adjuk a születésünk hónapját és napját.


Egy név akkor a legjobb, ha minden számot megtalálunk benne, és lehetőleg a kellő arányban. Ez úgy mint az asztrológiában az elemek harmóniája, mutatja, hogy mennyire kiegyensúlyozott emberünk, illetve a hiányzó számok rámutatnak a hiányosságokra, illetve a többször előforduló számok a túlzásokra. Ezek azonnal felhívják a figyelmet arra, hogy miben van szükségünk változtatásra. 1 szám

Képletükben hangsúlyos lehet: Az Oroszlán jegy.

Az 1-es szám a Napot jelenti.

Ő a legfőbb, a kezdet. Minden élet alapja a Földön a Nap, éppen így az összes szám alapja az egy.

Ez a szám mindent képvisel, ami egyedi, kreatív és pozitív. Aki ennek a számnak a befolyása alatt született, az munkájában alkotókész, leleményes, találékony. Nézetei erősen egyediek és határozottak. Az ilyen emberek egyéni vállalkozásaikban makacsok és határozottak.

Ez vonatkozik mindenkire, aki az 1-es szám jegyében született, így bármely hónap 1-ején, 10-edikén, 19-edikén, 28-adikán.


Mesterszámok


Ha valamikor, a számok összeadása közben egy ilyen mesterszám jön ki eredményül, nem kell tovább folytatni az összeadást.

Szerintem jobb ha mégis megtesszük, és ezeket az értékeléseket, mint kiegészítéseket vesszük figyelembe

Itt azért jó figyelni arra is, hogy nem csak lehetőségeket kapunk ezekkel a számokkal, de sokkal nagyobb a felelősség is


11

Az egyik mester szám, a 11, igazi erőhöz kapcsolódik; ez jelenti a fizikai és lelki erőt is. Ez az erős személyiség, azért lényegében mindent véghez tud vinni, amibe bele kezdett, de ügyelnie kell arra, hogy befolyását ne használja fel önző célokra. Határozott, bátor, energikus, könnyen kivívja mások tiszteletét és csodálatát. Vezető egyéniség. Képes érzelmeit kifejezésre juttatni, ezért nem szenved hiányt szeretetben. Megvan rá a képessége, hogy másokat ösztönözzön megfelelő példa mutatásával.


22

A tökéletes számnak tartják. A 22-es szám a napenergiával és a földi ambíciók beteljesedésével kapcsolatos. Akiknek ez a mester szám az életszáma, valószínűleg az élet minden területén tökéletes harmóniát élvez. Lehetőségei határtalanok, mély tudása és megértése képessége teszi arra, hogy másokat segítsen és a megvilágosodás útjára vezesse őket. Az egyetlen veszély abban rejlik, hogy hajlamos pihenni a babérjain, mert azt hiszi, hogy amiért sokat tud és bölcs, már nincs mit tanulnia. Ha egyszer megérti, hogy a pénz nem minden, akkor tovább tud lépni.

978. Cszsuka (válaszként erre: 977. - 4b6a2525df)
2008. nov. 13. 20:46

Te értesz valamit a tarothoz?

Érdekelne, hogyan kell kiszámolni a születési számot.

977. 4b6a2525df (válaszként erre: 976. - 60dc903c1a)
2008. nov. 13. 20:19
Dzerintem meg kiadják mindazt, amit nem tudnak felvállani.
976. 60dc903c1a (válaszként erre: 975. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 11. 19:20

Most talán fény derül a "titokra"... :)))

Meglehet az emberek ezekben a naplókban egy kicsit önmagukat is keresik....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook