Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tisztességtelen ajánlat fórum

Tisztességtelen ajánlat (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. a76a4f8ea4 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. júl. 1. 07:50

Mert valahol bánt,hogy a köztünk lévő jó "kapcsolat" megromlott.

Ennyi,és nem több.

2012. júl. 1. 07:46
Szia! Szerintem egy kicsit mindegyiket érzi! De te jól döntöttél és ez vígasztaljon ;)
2012. júl. 1. 07:46
Amennyiben valóban nem érdekel, akkor miért foglalkozol azzal, hogy "ellenségesen" viselkedik veled. Inkább én lennék vele távolságtartó, hogy ne is kerüljön újra szóba ez a téma.
2012. júl. 1. 07:41

A történet a következő:

Párkapcsolatban élek.Nemrég egy szintén kapcsolatban élő ismerősöm elkezdett szexuális töltetű smsekkel bombázni.Kizárólag szexet szeretne.

Én nem fogom megcsalni a párom,mert ugyan igaz,hogy nem vagyok 100%ig boldog ebben a kapcsolatban,de sosem tartottam egyszerre 2 vasat a tűzben,eztán sem fogok.

Ezzel az új jelentkezővel smseztünk(poénnak indult az egész),aztán találkoztunk személyesen megbeszélni ezt az egészet.Az smsel ellentétben maximálisan tisztességesen viselkedett,nem volt tolakodó,rám bízta a döntést.Azt mondta,Ő nem fog haragudni,ha nemet mondok....Megért..

Rövid gondolkozás után közöltem vele,hogy jobb lesz mindenkinek,ha hagyjuk ezt az egészet,nem szeretnék bonyodalmat....

Utána még továbbra is próbálkozott smsben.

Egyébként smsben bátor,személyesen mintha kicsit félne tőlem:)

Ismét határozottan visszautasítottam.

Azóta kerül,mint egy leprást....

Bánt a dolog,mert egy helyen dolgozunk,és nem akartam,hogy így megromoljon a "kapcsolatunk".

De olyan helyzetet teremtett ezzel az ajánlattal,amiből egyszerűen nem tudtam jól kijönni..Ha elfogatdtam volna a közeledését azért nem,így hogy visszautasítottam ezért nem...

Nem tudom,miért ilyen ellenséges most?

Megsértődött,haragszik,sérült a büszkesége,vagy csak egyszerűen nem tudja elfogadni a visszautasítást?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook