Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tiltanak a szülők, vagyis csak a fiú szülei, pedig már nem vagyunk gyerekek (21/26) mit tehetünk, van értelme? fórum

Tiltanak a szülők, vagyis csak a fiú szülei, pedig már nem vagyunk gyerekek (21/26) mit tehetünk, van értelme? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 14. 16:37
pont ma? sajnálom, h feladta így felnőtt fejjel
2011. márc. 14. 16:31

áá én hizsek neki , egy idegbeteg lett azota miaota kiderult nálunk a dolog egy ideig titokban találkozgattunk de nem lehetett ezt sem örökké

igy lett vége

72. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 68. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 16:16
most szakított veled? az igen, komolyan gondolt akkor mindent veled kapcsolatban! sztem csak velük takaródzott!
71. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 68. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 16:09

És ha már a szex sem jó, erre nem lehet egy házasságot alapozni, hiszen mi lesz később. Egy házasságban fontos a nemi élet is.

És ha most nem lépsz, akkor majd esetleg összeházasodtok, később jön valaki, aki érdeklődik irántad, vele még az ágyban is jó lesz. Nem ezt felejtsd el. Hidd el, általában azt mondom, ha szereted harcolj, de ennek így semmi értelme.

70. spinneli (válaszként erre: 68. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 16:08
Ennyire "tökös" férfiért talán nem is kár.
69. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 68. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 16:05

Lépj túl rajta! Pár hónapig nagyon fogsz szenvedni a hiánya miatt, de utána sokkal jobb lesz. Jön majd valaki, aki igazán szeretni fog és te is őt.

Hidd el, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2011. márc. 14. 16:02
most mondta hogy ennyi , feladja , hamarabb ölnék meg a szulei őt mintsem hogy engem elvegyen , és ennyire komolyan gondoljuk egyutt hogy ösze akarunk házasodni de igy nem lehet , ennyi volt ,
2011. márc. 14. 14:39

ha nem olvassa, akkor elég nehéz :)


de bízzunk benne, hátha :D

66. szurkekiseger (válaszként erre: 65. - 7ac18b9dfa)
2011. márc. 14. 14:28

hátha sikerül neki megérteni.


:)

65. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 64. - Szurkekiseger)
2011. márc. 14. 14:21
Én is voltam ebben! de ha nem írja le őszintén az egészet, akkor hiába törjük magunkat sztem! összevissza ír néha! de mindegy!
64. szurkekiseger (válaszként erre: 63. - 7ac18b9dfa)
2011. márc. 14. 14:09

én is voltam ilyen helyzetben nekem is sok barátom mondta, hogy mit kéne csinálni:D de ha már én tanultam a saját káromon akkor másnak ne kelljen ha nem muszáj. Igyekszem jó tanácsod adni.


Köszi :)

2011. márc. 14. 13:44
ez nagyon jó hozzászólás volt szurkekiseger!!! és igazad van, teljes mértékben!
62. szurkekiseger (válaszként erre: 61. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 13:34

de folyamatosan azt írtad az általad kiírt fórumokban, hogy nem hiszed el hogy szeret, hogy nem vagy neki elég jó az ágyban, hogy nem vagy benne biztos, hogy ez így jól van köztetek ami most van....

Sőt! Azt írtad feszélyez ha meztelenül kell legyél előtte , hiába bókol neked nem hiszed el hogy csinos vagy nincs önbizalmad , nem tudsz kikapcsolódni és elengedni magad. Hozzáteszem ez nekem is problémám, de azóta rendszeresen sportolok leadtam 8 kilót és szóltam a páromnak hogy hé! tanuljunk újra szexelni mert nekem nem megy jól!


és azóta közösen dolgozunk ezen az ügyön.

Nagyon jó, amit most leírtál, ez az eddigi leghatározottabb megnyilvánulásod az érzéseidről, de az előzőek nem voltak biztatóak... és az hogy nem bízol a párodban az nem egy sikeres kapcsolat alapja.


Ha folyamatos marakodás van köztetek az nem kapcsolat. Az börtön. És az sem jó ha egyikőtök csak azért meghunyászkodik hogy a másiknak jó legyen, vagy épp fordítva megvon a másiktól valamit csak azért, hogy neki ne legyen rossz. pl. a szex amikről írtál.


Szóval itt sürgősen nagyon sok mindent kellene tisztába tenni köztetek, hogy ez sikeres legyen.


Arról nem beszélve, hogy a szülőknek nincs megmondva hogy veletek minden rendben van és kitartotok egymás mellett. Mert látják hogy nem így van. Ha bizonyítanátok egymásnak ezeket a dolgokat és minden ok lenne, utána lehetne fordulni a szülők felé azzal, hogy tessék, mi együtt vagyunk határozott elképzelésünk van a jövőt illetően ami azt jelenti, hogy a jövőben EGYÜTT leszünk. És pont. És ha a szülő ezt látja , ha nem is ért vele egyet de megnyugszik, hogy a gyereke boldog.

Ha látnám hogy nem boldog a gyerekem én is ölni tudnék. A szüleim folyamatosan kritizálták a pasijaimat. Utólag már tudom miért.

Egyszerűen nem becsültek meg.


Tudd, hogy ez nagyon fontos. Ha megbecsül nem azt mondja, hogy a többi nő jobb volt, hanem igyekszik téged megtanítani arra hogy miben voltak jobbak és nem hányja a szemedre.


Engem a párom tanított meg főzni:D


szóval én nem értem. Fől

2011. márc. 14. 13:08

TÜKÖR - semmi bajom nincs azzal amit mutat sőt , kifejezetten elégedett vagyok amkulsőmmel . több jelentkezpő is lenne akik betöltésk a "párom" szerpkört, de őkk nem kellenek . lehet hogy helyesebbek , lehet hogy pénzesebbek , lehet hogy viccesebbek , de én nála sem szebbet sem pénzesebbet sem viccesebbet nem akarok .

a megelékszemet , sokan félreértettétek - a ma emberének semmi sem elég ha van egy autoja ami megy de mondjuk nem dizájnos , akkor szebbre cseréli ha van rá pénze , és mindenben igy gondolkodik ,. ( tiszetelet a kivételnek). én a megelégszemet ugy értettem hogy akkor sem kellene nála "jobb" ha megkaphatnám azt . mert nekem Ő az aki a legfontosabb és legtöbbet ér ,

60. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 59. - Szurkekiseger)
2011. márc. 14. 12:35
ez jó gondolat
2011. márc. 14. 12:07

a tükör meg - engedd meg h itt reagáljak erre- ha szerinted nem mutat csinosnak tegyél érte! legyen önbizalmad... az nem ad önbizalmat h a párod meg van-e veled elégedve ha te utálod magad a saját bőrödben!


neked mi a véleményed erröl?

boldog vagy igy?

nem vágysz arra hogy valaki megbecsüljön ne csak "szeressen"?

2011. márc. 14. 12:03
tartálynak használja, csúnya kifejezés, de így van! leszarja, hogy neki jó e vagy sem!
57. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 54. - Szurkekiseger)
2011. márc. 14. 12:02
ezt adom! ez így van, kamuzik a csávó! semmit nem akar szerintem!ha akarna, akkor már rég hazavitte volna! hülyíti!
56. szurkekiseger (válaszként erre: 54. - Szurkekiseger)
2011. márc. 14. 12:02

ráadásul azt irtad 26 éves.

az már felnőtt férfi nem gyerek! ha akarna a sarkára állna és felvállalna... arrol nem beszelve h mindig mindenkor veled akarna lenni nemcsak neha es nemcsak szexre.


szüneteltesd a szexet is amig nem vagy benne biztos h nem csak saját kielégülését keresi.

ne add magad oda könnyen se neki se másnak... föleg igy h te nem is élvezed

55. kisj (válaszként erre: 53. - Szurkekiseger)
2011. márc. 14. 11:58
29 (pardon:P)
54. szurkekiseger (válaszként erre: 43. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:57

jajj ne hagyd magad ennyire kiszolgáltatottnak! ha akar téged bizonyítson! vállaljon fel vigyen haza mutasson be a szüleidnek megint. teremtse meg a kettesben randevúzás lehetöségét legyen türelmes az ágyban addig ne hagyja abba a szexet amig te nem mondod h most finom volt és jól esett neked is az együttlét...... stb.

ez mind természetes kell legyen!

53. szurkekiseger (válaszként erre: 40. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:51
21 évesen legyél szerelmes! ha majd idösebb leszel bánni fogod hogy megalkuvásból belekényszeritetted magad egy ilyen helyzetbe. ez nem kapcsolat... csak kihasználható helyzetbe hozod saját magadat...
2011. márc. 14. 11:49
ahogy olvasom egy másik általa nyitott fórumban, hogy nem jó a sex se, ami a férfiaknak elég fontos meg hát a nőnek is! ha nem tudsz abban is érvényesülni, a szintet adni akkor szerintem pláne lőttek
51. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 40. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:48
Akkor gyorsan vessetek neki véget. Még túl fiatalok vagytok! Eleinte rossz lesz, aztán meg sokkal jobb. És rájössz, hogy jól cselekedtél.
50. szurkekiseger (válaszként erre: 45. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:47
csak jó tanácsként és saját tapasztalat! Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Éld az életed és lépj tovább. Sokkal szebb mélyebb érzelmek kell hogy kössenek valakihez! nem elég a megszokás és a "megelégszem veled"
49. kisj (válaszként erre: 43. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:42
Miért kell ragaszkodni egy működésképtelen kapcsolathoz????
2011. márc. 14. 11:40

Ennek amit ír a fórum indító semmi értelme. Jót szórakozik és ennyi.

Először szerelmes majd utána mégsem, ez vicces :-D

47. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 44. - 7ac18b9dfa)
2011. márc. 14. 11:38
Szonecskonak akartam írni! bocsi
46. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 43. - D199b27d40)
2011. márc. 14. 11:38
ez gáz, nem vállal fel, felejtsd el a picsbe!
2011. márc. 14. 11:37
azt tudom én is hogy nagy gáz van
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook