Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tilos gyermekkerékpár utánfutót használni! fórum

Tilos gyermekkerékpár utánfutót használni! (beszélgetős fórum)


1 2
4. giga455 (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. febr. 5. 11:37

De jó! :(

Mi fejér megyében lakunk, én még nem hallottam erről, de mi is szeretnénk ilyet venni. Mi sokat járunk pecázni, sokkal jobb lenne, mint a gyerekülés a biciklin. :(

2010. febr. 5. 11:37

ne haragudjatok,de ez az utánfutó egy nagyon felelőtlen dolog!

soha egyik gyerekemet sem raknám bele inkább cipelném a hátamon őket.és örülök neki hogy végre mrgbüntetik az ilyen felelőtlen embereket akik ilyenbe hordják a kisgyerekeket!!!

2010. febr. 5. 11:31
Szia! Mi is békés megyében lakunk, és szeretnénk is ilyen utánfutót majd később. Meg vagyok döbbenve. Pedig a neten több cikket lehet olvasni, és videókat látni, hogy sokkal biztonságosabb, mint a gyerekülés, bár egyenlőre nekünk is az van, mert olcsóbb mint az utánfutó, meg talán egy gyereknél elég is, de ha már kettő van, hát nem tudom. Biztos nincs gyereke aki ezt határozta.
2010. febr. 5. 11:17

Reggel a békés megyei hírlapban igen letörtő hírt olvastam békés megyei közlekedés rendészeten hozztak egy olyan hírt tilos kerékpárutánfutóval szállítani gyermeket szabálysértést és pénzbüntetést von maga után.

minket ez a hír nagyon-nagyon elszomorított,mivel Orosházán lakunk kétkislányunk van van egy 2,5éves és 1,5 éves mi nekünk nincs kocsink így szinte minden hova ezzel szállítottam a gyermekeket nekem óriási segítséget jelentett,töbféle testvérkocsit kiprobáltunk már, de nem maradnak meg benne a kislányaim hátulról rugdossa az első ülésen lévő kislányom így csupa hiszti az út és nem haladunk sehova!

ha békés megyében megtiltották valószinűleg máshol is országosan megtiltják majd rövid időn belül.

Azt nem értem akkor a nyugati szomszédok miért engedélyezik,és Hollandiában már nagyon elterjedt,

azt nem értem mért kell megtiltani teljesen a futó használatát,azt tegyék kötelezővé,hogy legyen a futón lámpa zászló ,prizma és egyébb láthatósági jel.

kérlek titeket aki ezt a forumot olvassa és van neki ilyen szerkezete ,vagyismer olyat akinek van

írja meg VÉLEMÉNYÉT mit lehetne tenni a törvény enyhítésére!!!minél többen vagyunk annál jobb!

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook