Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek?:(( fórum

Ti mit tennétek?:(( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 4. 12:41

Lombik program se lehet:(

Van testvére 3 fiú de hát elég érdekes téma lenne, hogy szóval...:(Az asszonyok meg nem is tudom mit mondanának.Bár ilyet hallottam mint Rippeléknél is volt.

44. f1e23b97ee (válaszként erre: 42. - 91d4989ab9)
2012. márc. 4. 12:22

Sehol nem mondták ki, hogy nem lehet. Mindkettőnket megvizsgáltak, elvileg olyan szervi bajunk ami kizárná nincsen.


De mégsem sikerült eddig, és sajnos már nem leszünk fiatalabbak. Mindketten elmúltunk 35 évesek és egy gyereket nem csak megcsinálni és megszülni kell, hanem fel is nevelni.

43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 39. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 12:21
nincs öccse? unokaöccse? lehetne családjabeli a donor
42. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - F1e23b97ee)
2012. márc. 4. 12:19
neked sem lehet?
41. f1e23b97ee (válaszként erre: 39. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 12:18

Mint már írtam nekünk sincs gyerkőcünk és úgy néz ki nem is lesz. Sokan ajánlották számunkra az örökbefogadást.

De azt mi sem vállalnánk be. Nem tudjuk honnan kapjuk és milyen lesz. Persze mi nevelnénk, de a vannak bizonyos örökletes dolgok amit nem lehet kinevelni senkiből.

40. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 39. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 12:10

Lombik programban részt vettetek?Vagy azzal sem sikerül?

Lehet írtál ilyenről,nem olvastam végig !

39. zsuzsu 13 (válaszként erre: 37. - 4aa8f77a48)
2012. márc. 4. 12:05

Igen ettől félek, hogy nem tudom elfelejteni hisz több mint 5 év:(Bár szakitottam már az is nehéz volt akkor úgy éreztem nem tudom elfelejteni az akkori párom de sikerült:)

DE valahogy már annyira megszoktuk egymást meg minden nagyon nagy döntés ez akivel a baba témán kivül semmi de semmi bajom nincs

Mondjuk tény ha lenne donor baba és fekete hajú szemű lenne biztos nem ránk ütne és érdekes gondolatok lehetnének mások fejében bár tudom, hogy állítólag meg "katalógusból" is lehet donort választani.

Fiatalabb korában sok mindent megtett, hogy baba legyen 2 szer is vágatta magát gyógysreket szedett mert a dokik azt mondták ez kell ez megoldja a gondot de nem így lett.Így gyerek nélkül élt természetesen ha lehetne lenne gyerekünk vele, ezt tudom mert mondja is hogy már 5 éves gyerköcünk lehetne.Azt mondja Ő neki ezt írták meg neki ez a keresztje.55 évesen nem szégyenlené ha apuka lenne sőt.DE donor,örökbefogadás áron nem kell neki.Nagyon sok férfinek ez nem jelent gondot de neki igen.

38. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 37. - 4aa8f77a48)
2012. márc. 4. 11:54
(ez miatt..)
2012. márc. 4. 11:54

Ha szeretitek egymást ,akkor nem hagynám el azért ,mert nincs gyerek.. mert nem az ő hibája..és ha szereted és eleve bevállaltad az elején ,akkor szerintem ne hagyd el..mert lehet lesz babád,de olyantól akit nem szeretsz igazán,vagy visszavágyódsz ehhez..aki a "szerelmed"..

Amúgy ha igazán szeretnéd,nem is gondolkodnál azon,hogy elhagyd!

36. Bcicus (válaszként erre: 31. - Rohiani)
2012. márc. 4. 11:37
Az teljesen más ha a nő régebről való gyerekeiről gondoskodik de azoknak nem ő az apjuk, és megint más ha más gyerekével kéne úgy csinálnia mint ha a sajátja lenne, miközben tudja, hogy neki nem lehet. Ez van akinél működik, hoyg elhiteti magával, hogy attól apa lesz, de biológiailag nem és ez nagyon fontos.
35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 09:37
el fogod hagyni ez már tuti a leírtakból, a kérdés a mikor, szerintem... ha huzod halasztod annál később lesz új párod és annál később jöhet a baba...
34. rohiani (válaszként erre: 32. - A14deb9047)
2012. márc. 4. 09:36
Úgy értettem, hogy most már a kora miatt sem, de szerintem korábban sem akart.
33. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 09:32
Azért még nem vagy öreg; de lassan tényleg el kell gondolkodnod, hogy mit válassz
32. a14deb9047 (válaszként erre: 31. - Rohiani)
2012. márc. 4. 09:29

Itt nem a férfi korával van gond. Hány apuka van, aki 50-60 körül büszkán vállalja az apaságot?

Az előző hölgyek elfogadták (majd elhagyták???)...

Miért nem egy hasonló korú hölgyet vadászott le, aki valóban nem akar már gyermeket???

31. rohiani (válaszként erre: 27. - Bcicus)
2012. márc. 4. 09:21

Ez nem teljesen igaz. Nézz csak szét. Rengeteg pasi neveli más gyerekét a válás után, és tudja szeretni, pedig nem baba korban került hozzá.

Itt egy donor sperma esetén a terhesség első percétől ő lenne az apa. Nem a spermától lesz valaki apa, hanem attól, hogy ő gondoskodik, neveli, tanítja azt a gyereket. Ez a pasi egyszerűen nem akar gyereket, szerintem, ha lehetne is neki akkor sem akarna a kora miatt.

2012. márc. 4. 08:13
Közben meg nagyon fáj, hogy másnak már 30 évesen 1-2 gyereke is van nekem meg semmi:(lassan öreg leszek a gyerek vállaláshoz:(
2012. márc. 4. 08:09

Kicsit önfejű és amit kigondol abból nem enged:((Ez van a gyerek témánál:(Sokszor beszéltünk erről és bizony nem hajlandó semelyik módot választani.Mondván más gyerekét nem neveli ki tudja milyen vér lakozik benne,neki senki sem fogja azt mondta nem vagy az apám nem fogják a barátok ismerősöm mondani milyen szép gyerek tiszta apja..:(

Sajnos voltunk dokinál nem lehet babája még biopsziával sem.Ezt már anno neki meg mondták. A legutóbbi barátnője 2 év után elhagyta állítólag nem volt gond de biztos ott is a baba volt a dolog.

Szerintem hagyna elmenni de ebből nem engedne mert akkor már rég ebbe bele mehetett volna.

Kérdeztem még tőle régen mi lenne ha én mennék bele a donor babába azt mondanám a dokinak nincs párom stb.azt mondta itt mellette ilyet nem fogok csinálni.

28. szila5
2012. márc. 4. 03:29

Ez baromi nehéz kérdés. Annyira igazuk van az előttem hozzászólóknak is. Nehéz igazi TÁRSAT találni, de egy gyermekre vágyó nőt arra terelni, hogy ne szüljön?! Hát... Persze egy ffi-re sem szabad ráerőltetni egy babát, ha nem akarja, akár a kora, akár a nemzése miatt vélekedik így.

Első körben szakembertől kérnék segítséget, hátha tud segíteni (pszichológus, kineziológus, párterápia - ezeket mind a két félre értem). Ha nem lenne eredménye, akkor kilépnék a kapcsolatból, hiszem, hogy több nagy Ő-nk van, de a kicsikémet nem hagynám!!! Egy pasi kedvéért sem. Akár a világra jöttéről, akár a védelméről legyen szó. Ha valóban szeret a párod, akkor vagy belemegy valamelyik mo-ba, vagy elenged, ha már így végiggondolom.

27. Bcicus (válaszként erre: 24. - 91d4989ab9)
2012. márc. 3. 23:39
Azért ez nem olyan egyszerű. Egy embernek nem könnyű elfogadni, hogy egy másik férfi gyerekét kell felnevelnie, teljesen érhető, hoyg ezt nem tudja elfogadni.
26. 91d4989ab9 (válaszként erre: 25. - Timycat)
2012. márc. 3. 23:28
ilyen nincs
25. timycat (válaszként erre: 24. - 91d4989ab9)
2012. márc. 3. 22:58
ha hagyja elmenni az is szeretet, mert hagyja mással boldognak lenni, gyereket vállalni (szerintem)
2012. márc. 3. 22:47

szerintem a pasid ha lehetne neki saját már akkor sem akarna gyereket a kora miatt, és ezzel a zsarolással lelkileg tönkretesz téged, hogy még örögbefogadott meg semmilyen gyerek nem jó neki, ha szeretne szerintem bevállalná


biztos benned annyira hogy tudja hogy nem fogod elhagyni ezért állit ilyen választás elé



szeritem ha elhagynád két dolog lehet, ha szeretett akkor átgondolja a dolgot és beleegyezik abba amit te akarsz


vagy hagy elmenni de akkor szerintem nem is szeretett

23. Bcicus
2012. márc. 3. 22:10
Biopsziával sem tudnak nyerni neki?
22. 97b7a82d23 (válaszként erre: 11. - RockyRoad)
2012. márc. 3. 22:04
Nagyon tetszik a hozzászólásod és teljes mértékben egyet értek a gondolatoddal,hogy nem attól apa valaki,hogy gyermeket nemz,hanem hogy felneveli...valamint azzal is egyet értek.hogy érdemes ezt a véleményt elmondani a férfinak,mert nagyon is ösztönző lehet szerintem és más látásmód felé térítheti.Valahol őt is megértem,hogy nem akar donort és örökbefogadni sem,magamból kiindulva,bár nekem sajnos még nincs gyermekem,de én is 5 éve vagyok együtt a vőlegényemmel.Én is úgy érzem,hogy nem tudnám "más"gyermekét nevelni,valahogy,valamilyen formában mindig ott lebegne a szemem előtt,hogy ő nem az én vérem.Főleg úgy,hogy tudom magamról,hogy egy egészséges 30 éves nő vagyok,aki képes gyermeket szülni.Nem biztos,hogy a férfi mellett döntenék...
2012. márc. 3. 21:53
Egyetlen kérdést kell magadnak feltenni. Szereted-e a párodat annyira, hogy majd 15-20-25 év múlva mikor egyedül leszel őszintén azt tudjad mondani, hogy megérte érte/miatta nem gyereket vállalni... ha a válasz nem, akkor csak az idődet vesztegeted mellette :S
2012. márc. 3. 21:46
Köszönöm a válaszokat
19. zsuzsu 13 (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2012. márc. 3. 21:44
Nem nem.Tudom nekem kell döntenem ami nagy feladat lesz.
18. a14deb9047 (válaszként erre: 15. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:41

De a mostani élet Rólad szól és nem a volt feleségről :(

Nehogy már ahhoz alkalmazkodj!

17. zsuzsu 13 (válaszként erre: 16. - 6b006fc769)
2012. márc. 3. 21:40
Ez igaz.csak hittem, hogy belemegy aztán mikor azt mondta nem rávettem egy vizsgálatra hátha lehet baba talán nincs veszve semmi de nem sikerült.Most érzem azt, hogy dönteni kellene pár éve annyira még nem izgatott e kérdés de igy 30 fele.(Ha 20 éves lennék ráérnék ezzel foglalkozni.
16. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:37
Viszont én azért voltam ilyen határozott, mert az előző kapcsolatomban hiába szerettem volna gyereket, neki "már volt". Kaptam ott is ígéreteket, de aztán meg kiderült, hogy az csak fals szöveg volt. Ha ilyen komoly témában valaki ilyen könnyen ígér és utána visszakozik, akkor számomra hitelét veszti, ami vonzza maga után a többit...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook