Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti mit csináltok a rokonoktól kapott "rosszabb minőségű" mikulás, illetve csokinyuszival? fórum

Ti mit csináltok a rokonoktól kapott "rosszabb minőségű" mikulás, illetve csokinyuszival? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
8. Ronikutyi (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2010. ápr. 6. 11:02
Szerintem nem lesz semmi baja az embernek tőle,annyi a különbség,hogy a trébb az kakaómasszából készül,nem olyan finom,mint mondjuk a Boci,Milka ilyenek.De károsnak nem hiszem hogy káros,különben a gyerekeknek csak nem forgalmaznák,vagy én tudom rosszul?
7. ff36256613 (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2010. ápr. 6. 11:01

Hát, jah. Én meg nem enném, az biztos...

Gondoltam esetleg valami sütibe tenni, vagy ilyesmi.

2010. ápr. 6. 11:01
süteményekbe teszem)
2010. ápr. 6. 11:01
Kiteszem a kuka fülére egy tiszta zacsiban, külön a többi hulladéktól. Nem adom a gyerekeimnek.
2010. ápr. 6. 11:01
Ünnepek alkalmából kedves rokonaink elhalmoznak minket egy rakás bevonómasszás csokinevezetű valamivel. Amit gyermekünk megeszik, hiszen, neki mindegy, csak csoki legyen. Jóérzésű felnőtt bele sem harapna, olyan rossz. Mit lehet vele/belőle csinálni?!
2010. ápr. 6. 11:00
Nálunk még megeszi a gyerek szerencsére,aztán később nem tudom,miért és te?
2010. ápr. 6. 11:00
Kuka... Az egészségünk mindennél többet ér.
2010. ápr. 6. 10:59
Ti mit csináltok a rokonoktól kapott "rosszabb minőségű" mikulás, illetve csokinyuszival?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook