Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mint nők, mit szólnátok egy hasonló helyzethez? fórum

Ti mint nők, mit szólnátok egy hasonló helyzethez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. aug. 9. 20:36
Én sem hiszem, hogy minden pasi csalfa, de ez a történet tényleg elég gázos.
194. bd55e3f068 (válaszként erre: 189. - Sour)
2013. aug. 9. 20:07

Hiába nem hiszel a C-vitaminban, attól még skorbutot kapsz, ha nem eszed.


Amúgy szerintem van hűséges ember (én nem hegyezném ki ezt annyira nemekre), csak messze kisebbségben vannak.

2013. aug. 9. 19:25
Még jó, hogy csak SZERINTED.
192. eabacee801 (válaszként erre: 189. - Sour)
2013. aug. 9. 18:26
SZERINTEM nincs hüséges pasi.Én éltem 7 évig nagyon nagyon boldog kiegyensülyozott házasságban de aztán lehetsz te akármilyen gyönyörü,ügyes, talpraeset,tiszta rendes HA jön egy másik nö aki most épen a te férjedre veti ki a szemét éshidd el megis szerzi,mindegy nem magyarázom ugyis érti szerintem mindenki.Kamuzik a feleségének és kitudja miota szerintetek miért?????És IGEN szerintem mindegyik csinál dolgokat amikröl mélyen halgat (forumindito)De adja a Isten hogy a te férjed ne ilyen legyen!
191. tücsimücsi (válaszként erre: 186. - Eabacee801)
2013. aug. 9. 17:42
Ja, és ha valakinek félrelép a párja, akkor minden pasi hűtlen...
190. 76a5050894 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 16:49
hogy mik vannak?
189. sour (válaszként erre: 184. - Eabacee801)
2013. aug. 9. 16:39

Menni fog, mert menni akar, ezt mondom én is. És nincs hűséges pasi, én is rájöttem sajnos. Csak azoknak van, akik azt hiszik el, h nem csalná meg a párja, de téved. Ez mind csak elvi kérdés. Van aki elhiszi, h használ a c vitamin, van aki egyáltalán nem. Aki elhiszi annak használ, aki nem, annak nem használ. Ennyi. Ez csak egy hasonlat. Ha valakinek hűséges, rendes férje volt, az én voltam, de rútúl megcsaltak, akkor sem hittem volna el, ha mindenki akit ismerek állította volna, h a férjem csal, de én a két szememmel győződtem meg, szal erről ennyit. Ez a pasi nem lehet annyira kiéhezve Horvát országra, h

elmenjen a családjától 1 hétre nyaralni. Röhej.. na ez is elvi kérdés...

188. Érdekes73 (válaszként erre: 175. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 16:05
Nem tisztel ez látatlanba kiderült... Ha tisztelne eszébe se jutna ilyesmi. De én el se hinném hogy van ilyen csapatépítés.Írták már többen csapatépítésre megy mindenki. Ez csak egy gyatra fedősztori szerintem.Ha meg megcsal és ilyen mesékkel etet még gázosabb a helyzet.Horvátország azért nem olyan elérhetetlen ( kivéve ha teljes csóróságban éltek) hogy emiatt téged ilyen helyzetbe hozzon.Ha mennének Mexikóba vagy Indiába vagy ilyen távoli helyekre akkor még megérteném a lelkesedését. Átver és hülyének néz.Volt olyan ismerősöm aki utólag mesélte hogy a férje éveken keresztül megcsalta és mindig bedobta neki a kamudumát hogy sokáig dolgozik.Hiába mondták neki a környezetébe hogy átveri a férje nem hitte el. Még akkor se gyanakodott mikor hazavitt neki vmi nyavaját.
187. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 186. - Eabacee801)
2013. aug. 9. 15:29

Enegm is csaltak már kőkeményen, mégis úgy gondolom, vannak hűséges és nagyon megbízható férfiak.


Ez a sztori viszont hihetetlenül gáz, én nem tudnék csendben tűrni, az biztos, vagy ha most véletlenül igen, akkor később robbanna ki belőlem.


Túl sokat megenged magának az említett pasi, mert biztos benne, megússza következmények nélkül, ezzel nagyon visszaél.

2013. aug. 9. 14:56
2 ével ezelöttig én is azt hittem megtaláltam az igazit soha téleg soha egy nöre sem nézet csak imádot de aztán minden kiderült:(
185. szeszi22 (válaszként erre: 184. - Eabacee801)
2013. aug. 9. 14:51
ezzel nem értek egyet, vannak férfiak akik hűségesek!
2013. aug. 9. 14:41
Enged hadd menjen egy férfi sem hüséges tuti d.gni akkarnak de elötte dobd ki majd meglátod akármilyen hisztit is csinálsz menni fog azt fogja hajtogatni hogy muszály és becsukja maga mögött az ajtot.MENNI AKKAR MERT MÁR NEM ELÖSZÖR VANNAK EGYÜTT!!!!Sajnos nemsok mindent tudsz tenni.
183. Álmodj királylány (válaszként erre: 182. - Tücsimücsi)
2013. aug. 9. 13:41
Lehet nem véletlen, hogy olyan pozícióban van. Most nem arra célzok, hogy bekef....te magát, de a határozott nők mindig elérik a céljukat. A határozottsággal persze...
182. tücsimücsi (válaszként erre: 181. - Álmodj királylány)
2013. aug. 9. 12:26

Elég céltudatosnak, határozottnak néz ki az biztos.

Az a típus aki nem a külsejével hódít.

181. Álmodj királylány (válaszként erre: 180. - Tücsimücsi)
2013. aug. 9. 12:21
Hát igen. Épp ebből kiindulva, s hogy visszakanyarodjunk az eredeti sztorihoz, kizártnak tartom, hogy a főnöknőnek ne lenne valami hátsó szándéka.
180. tücsimücsi (válaszként erre: 179. - Álmodj királylány)
2013. aug. 9. 12:17
azért elég szörnyű nők vannak
2013. aug. 9. 12:12
Tegnap óta olvasgattam a sztorit, hozzászólás nélkül, de kíváncsi vagyok a folytatásra. Mellesleg oltári bunkó dolognak tartom, hogy ilyen helyzetbe hozták szegény feleséget. Nekem is volt egy hasonló sztori... A páromat egy kolléganője kiszemelte, de nem magának, hanem egy barátnőjének. Illetve a barátnőt szemelte ki a páromnak, puszta "jó" szándékból, mert tudomására jutott, hogy a páromnak én voltam az első nő az életében, és a páromban tombol a kíváncsiság. Ezért gondolta ő majd megoldja ezt. Meghívta hát a páromat a májusfa kitáncolására. A párom mindent el szokott mondani nekem, így tudtam meg a kedves ajánlatot. A bulimeghívást persze nem, azt véletlen a fb-n láttam meg, hogy a párom visszajelzett, hogy ott lesz. Na, az én féltékeny zöld szörnyemnek nem is kellett több, azok után, hogy a csaj felajánlotta neki, hogy szól az egyik barátnőjének, és megoldják ezt a kíváncsiság dolgot, most meg meghívta a bulijába...erősen megtervezett szaga volt a dolognak. Rögtön kérdőre vontam a párom, hogy mi az, hogy ott lesz? Erre hogy el akar menni. Stb...jól összevesztünk, mert elmagyaráztam neki, hogy szerintem miről szól a dolog. Azt mondtam neki, ha elmegy, akkor vége mindennek. Hozzá kell fűznöm a sztorihoz, hogy pár hónappal előtte komoly gondjaink voltak, majdnem szakítottunk, főként a kíváncsi dolog miatt. Egy hétig külön is voltunk. Úgy éreztem, hogy ez most nem használna a küzdelmünknek, hogy megmentsük a kapcsolatunkat. Na szóval a hisztimnek az lett a vége, párom mondta a kolléganőjének, hogy én nem engedem, mert féltékeny vagyok. Erre azt mondta akkor vigyen engem is. Én meg rábólintottam. Bár nem sok kedvem volt, de mégsem hagyhattam, hogy elmenjen nélkülem, gondoltam ha annyira akar menni inkább végig szenvedem. A vége az lett, hogy a buli előtt pár nappal a párom maga mondta le, azt mondta mégsincs kedve...Na, engem sem ejtettek fejre. Tudom, hogy azért nem volt érdekes így már a buli, mert ha ott vagyok nincs esély a kiváncsiság kielégítésére. De úgy érzem jó, hogy nem hagytam. Mert utána tutira lett volna mit megbocsájtanom. Ennyi a történet. Nem tudom segítettem e ezzel, hogy elmondtam.
178. michelle.r (válaszként erre: 175. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:50
Minden esetre gyanakodj, ha egy igazgatói kinevezéssel jön haza ;)
177. lolli (válaszként erre: 174. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:49
ez rendes tőled és büszke lehetsz magadra:)
176. Idhikai (válaszként erre: 174. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:42

Végülis most nem nagyon tudsz mást tenni... kicsit sodródj, aztán figyelj!

Én tuti nem hagynám szó nélkül, de ezt a mostani eszem és tapasztalatom mondatja, a 20 éves még biztos másképp reagált volna. :)

2013. aug. 9. 11:40
bízom a páromban, a többi már csak tőle függ, hogy szeret e s tisztel e annyira
2013. aug. 9. 11:39
hagyom az ügyet, ha lesz valami tök mindegy horvátország vagy sem!
173. Idhikai (válaszként erre: 172. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:38

... hja, akkor csak fiatalkának látszik. :)

Mit tervezel?

2013. aug. 9. 11:37
36 éves, annyival már sok helyen vannak főnökök
171. Idhikai (válaszként erre: 170. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:31
Kis fiatal... látom szingli. Milyen cég az, ahol ilyen kis fiatal leány a főnök? Családja nincs, szerintem fogalma nincs arról, hogy milyen tüzet szított... akkor fog rájönni, ha 5-6 év múlva az ő férjét hívja egy kis csaj nyaralni. ehhh... :(
2013. aug. 9. 11:25
Sztem ő az, de nem vagyok benne biztos
2013. aug. 9. 11:19
Én is megnézném!
168. Idhikai (válaszként erre: 167. - Szeszi22)
2013. aug. 9. 11:11
abban nincs semmi, ismerik egymást. :) Megnéznééééééééém, ha lehet! ;)
2013. aug. 9. 11:09
A nő fent van facebookon párom ismerősei között
166. lolli
2013. aug. 9. 10:58

lehet főnöknő is hiába szingli, valakit csak fel akar bosszantani a kétpasis utazásával... mint egy brazil szappanoperában. vagy végtelenül magányos, nincs kivel nyaralnia. csak társaságra vágyik. bár jó bunkóság egy kisgyerekes apukát 5 napra kivonni az otthoni forgalomból. (én erre sárkány módra tudnék csak reagálni -sajnos)

én biztosan megnézném mit dob a gugli a nevére -és a kollégájéra is, van-e közösségi oldalon regisztrációja, meg ilyenek. csak kiváncsiságból. és tuti kombinálnám tovább, mert arra lássuk be nem sok az esély, hogy bármit megoldjon...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook