Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti milyen tápszert adtok másfél-éveseteknek? fórum

Ti milyen tápszert adtok másfél-éveseteknek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. b-zs (válaszként erre: 1. - Coffeefee)
2011. nov. 9. 12:37
a lányom 3 éves koráig Milupa Juniort kapott, a középső nem szerette, ő csak tejpépet volt hajlandó elfogadni, se tápszer se tej, 15 hónapos koráig szopott, a legkisebb 12 hós, BEBa-t kap. Nekem mind a kettő a Milupa és a Beba is bejön, van ízesített is, én azokat nem próbáltam.
2011. nov. 9. 12:35

Én nem adnék neki tápszert.Szerintem tök felesleges.

1.5 éves már szinte mindent ehet, ihat.

7. urbanszkyviki (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. nov. 9. 12:35
Miért vagy szaranya? :O
2011. nov. 9. 12:34

Akkor most tejpép? Nálunk még "divatban" van, fiunk 14 hónapos és most ismét rákattant. 2-3 félénk szokott lenni, de most csak kettőt váltogatok. 1. humana alma-banán-kétszersült (ez nem annyira édes, ezért szeretem), 2. milupa jó éjt tejpép - az a kék dobozos - gyümölcsök gabonával van ráírva (dm-ben vagy müllerben szokott lenni).

Asztma miatt még babatejet kap, de sztem egyébként is ezt adnám neki legalább 20 hónapos koráig....vagy inkább 2 éves koráig. Eddig hippes babatej volt, 1 éves kortól, de lehet az meghajtja egy kicsit, úgyhogy épp váltunk humana mézes babatejre vagy humana sima babatejre, 1 évestől van az is. Mindhárom bejön egyébként neki nagyon. :)

2011. nov. 9. 12:32
én semmilyent, de én szaranya vagyok
2011. nov. 9. 12:28
Ne haragudj, de egy másfél éves gyermeknek miért kellene tápszert adni, amikor ő már szinte mindent ehet. Sok gyümölcsöt és zöldséget adjál neki.
3. coffeefee (válaszként erre: 2. - Szerénke83)
2011. nov. 9. 12:28
Bocsánat, tejpépet akartam írni :):):) de köszi a tápszert is, mi mondjuk Hipp-et ettünk eddig, csak amikor nem volt épp tejcsi...
2011. nov. 9. 12:27

Milupa 12+ natúr

nagyon finom, krémes "tej" íze van:)

2011. nov. 9. 12:26
Melyiket szeretik legjobban? Olyan nagy a választék a drogériákban, kóstoljuk végig mindet? :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook