Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mennyit elektornikai kütyüt használtok és milyen gyakran? fórum

Ti mennyit elektornikai kütyüt használtok és milyen gyakran? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Smirnoff (válaszként erre: 1. - SansaS)
2017. dec. 10. 15:56

Ennek elenere eleg aktiv itt a profilod :D


TV szol a nappali-konyhaban. Van TV a szobamban, de 1 ev alatt hwromszor ha bekapcsoltam.


Ugyanott laptom allandoan szol.


Filmezes kozben potyogok az okostelen.


Most utazas alatt laptop, ok.tel, tablet a felszereles.


Szoba ll. Tejti a PC-met.


A furdoben radio, CD- lejatszo 3millio eve.


Ha tarsasaggal vok, nem potyogok, ha nincs okostel, butaval is elvagyok honappkig.

2017. dec. 10. 13:38

Én rengeteget.

Ha itthon vagyok, akkor folyamatosan megy a TV. Háttérzaj.

Ahogy hazaérek bekapcsolom a laptopot.

2 telefonom van. egy céges és egy saját. Ezeken szoktam telefonálni és viberen beszélgetni.

Van tabletem. Naponta használom olvasásra, illetve ha nem itthon vagyok, akkor netezésre.

A munkahelyemen is gépen dolgozok.

Tehát, kijelenthetem, hogy csak akkor nem használok valamilyen kütyüt, ha alszok:D

Ja, akkor is ott van mellettem a telefon, mert bármikor hívhatnak, akár éjjel is....

2017. dec. 10. 06:05
Jajj, ebook is heti használatban van.
2017. dec. 10. 06:04
Telefon, laptop minden nap.Tv hétvégente egy-egy film megnézésére (laptopot összekötjük és netről filmezünk online),de ezt inkább esős időben és téli időszakban.
2017. dec. 9. 22:10

* tv-t filmezesre hasznaljuk/ kiválasztott sorozatot nézünk. Minden nap brkapcsoljuk. De tv csatornákat nem nezunk. Illetve a tv-t használjuk monitornak ha ugy tetszik :)

* van okostelo - azon híreket olvasok vagy youtube.t nezek\hallgatok ill. forumozok :) a telót napi szinten nyomkodom.

* laptop - mostanaban nem sokat hasznalom

* melóban gep előtt ülök egesz nap. Szoval nekem az jóformán eleg.


Leginkább a telót nyomkodom mint most is :D de azt használom navigaciora is. Zenehallgatasra, filmezesre stb. Tesomekkal facebookon tartjuk a kapcsolatot napi szinten. Párommal masik csevegő programban. Szoval a telefon elengedhetetlen resze az életemnek.


Párom kb évente új telót vesz.nekem két évvel ezelőttig okostelefonom sem volt :D:D

Mondjuk egy ipadnek/tabletnek örülnék :)

2017. dec. 9. 21:26

1 TV (okos mert a YouTube ot használni szoktam rajta. Nem minden nap de sokszor csak zajforrás)

2 okostelefon (1 privát 1 céges előbbi a kapcsolattartás miatt napi több óra, utóbbi kevesebb de mindennapi)

Laptop (bár ez utóbbi időben ritkán van használva de hetente többször)

Tablet napi szinten (munkahelyi és csak az aláírás miatt)

Asztali gép (szintén munkahelyi)

Huh asszem ennyi :D

2017. dec. 9. 20:34
Tévét nem nézek, tablet nincs, okostelefonon csak szükség esetén nézek meg valamit a neten, főleg telefonálásra használom, asztali számítógépünk van, este tudok mellé ülni 1-2 órára. Néha több, néha ennyi sem.
2017. dec. 9. 20:31

Mi viszonylag keveset, egyrészt időhiány miatt, másrészt nem igazán kötnek le bennünket ezek az elektronikai eszközök.


Van Tv-nk, azon hétvégente megnézünk egy filmet vagy néha-néha este egy részt az aktuálisan kiválaszott sorozatból. TV-előfizetésünk nincs, mert a tévéműsorok nem igazán érdekelnek minket.


Van egy-egy olcsó okostelefonunk, de azt jóformán sosem használjuk, csak telefonálni néha.


Van két laptopunk, ezt változó időközökkel használjuk, a férjem mindennap keveset, én néha napokig be sem kapcsolom, de néha leülök és elöltök 3-4 órát előtte, főleg agyilag fárasztó napok után.


Ennyi körülbelül, tabletünk, Ipad-unk, ilyesmink nincs. Újat max. akkor veszünk, ha elromlik valami, "csak úgy" nem cserélgetjük évente pl. a telefont, mert tök mindegy, milyen van.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook