Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti kezdeményeztetek már férfinál? Hogy alakult végül, összejöttetek? fórum

Ti kezdeményeztetek már férfinál? Hogy alakult végül, összejöttetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. c114183a1c (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. márc. 6. 13:20

Szerintem válasszuk külön a kezdeményezést és azt, hogy tudtára adod a pasinak, hogy tetszik. Nincs éles határ, de azért van különbség.

Én úgy gondolom, hogy Encsike már bőven tudtára adta a másiknak, hogy tetszik neki. Ha ezzel nem él a pasi (de neki is tetszik Encsike), akkor az az Ő bénasága. Nekem megvallom, nem is kellene olyan hapsi, akire ha ráírok és tetszek neki, nem kezdeményez.

Nekem is volt olyan Párom, aki később mesélte, hogy alig mert megszólítani... De megszólított!


A szerelemnek nem értem mi köze van a kezdeményezéshez. Véleményem szerint az csak később alakul ki. Nem vagyunk már tinik! :D

Nekem személy szerint egyébként a határozott pasik jönnek be (már a határozottság is egy vonzó tulajdonság a szememben, és azt vallom, ha pasi, akkor legyen már férfi!!!), egy olyan pasi, aki még csak kezdeményezni sem mer nem is hiszem, hogy megtetszene.


Azt sem értem, milyen fölényről beszélsz? Te igen?

72. gribedli*** (válaszként erre: 65. - Kriszta773)
2014. márc. 6. 08:59

A kezdemenyezes nem egy hazassagi ajanlat es attol, hogy valaki megteszi az elso lepest, ott van meg egy csomo fazisa az ismerkedesnek, amin keresztulmegy a 2 ember, es ezek barmelyikeben megbukhat az egesz, szoval soha nem garancia arra, hogy annak, akit kiszurtal, vagy aki kiszurt maganak, egy het, egy honap mulva is tetszeni fogsz. Attol fuggetlenul, hogy te kezdemenyeztel, vagy a masik.


De ha el sem inditja valaki, akkor total semmi nem lesz belole, a kezdemenyezes csak annyi, hogy elforditjuk a slusszkulcsot. Ennyi. Semmi tobb, es nem drama, nagyon sok visszahuzodo ember ezt akkora dramai tortenesnek eli meg, pedig nem az, es mondom, hogy csak az eleje.


Azt meg, hogy kinek vagy a tipusa es ki elott dobald magad, nem tudhatod ranezesre, csak akkor, ha elkezded dobalni magad:D Ilyen nincs, hogy oda sem megyek, mert tudom, hogy nem vagyok a tipusa. Letezik szerelem masodik latasra is.


Mindegy, nekem mindegy, mert regota hazassagban elek, csak elmondom, en osztonosen mit csinalnek, ha szingli lennek. Nekem volt ra pelda, mint irtam, hogy en kezdemenyeztem, volt, hogy nem, es volt olyan is, amikor kesz csod volt az egesz, vagy kellemes meglepetes. Sose lehet tudni. Nem vagy jovobelato, csak megprobalod kikovetkeztetni, de a kovetkeztetes nem mindig hibatlan. Kulonben is, valamiert ott vannak az emberek mindenkinek az eleteben, vannak karmikus tortenesek, ha valakire felfigyelunk, annak mindig oka van.

71. 3f3949edc4 (válaszként erre: 65. - Kriszta773)
2014. márc. 6. 08:45

Azt gondolom, hogy a kezdeményező emberek többször kerülnek kontaktusba, így a nagy számok törvénye alapján az esélyük is nagyobb mint a nem kezdeményezőknek. Természetesen; ez nem jelenti azt, hogy hatékonyabbak (jobb, hozzáillőbb párt találnak), de azt mindenképpen, hogy nagyobb az esélyük (szimpla matek). Így a visszahúzódó típusra bukó visszahúzódó típusok komoly bajban vannak ezen a téren :))).

Azt tapasztalatom, hogy a műanyag a műanyaggal... ha egy műanyag nem akar műanyagot, akkor lépjen ki a barbieworld-ből a való világba. Ebben nagyon egyetértek veled!

70. grizus
2014. márc. 5. 18:56
Nem, pedig kellett volna.
69. 20e8f501cd (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2014. márc. 5. 18:51
Ő jelölt be.
68. 20e8f501cd (válaszként erre: 67. - 20e8f501cd)
2014. márc. 2. 18:55
Mert hogy ez nem igazi kommunikáció kezdés a részéről.
67. 20e8f501cd (válaszként erre: 66. - Tereteri)
2014. márc. 2. 18:54

Na igen, sajna igazad van... Egyetlen egyszer írt csak magától amin csodálkoztam is de ennyi.

Nem is tudtam hova tenni hogy egy reggel írt hogy "szia jó reggelt" .

66. tereteri (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 25. 17:40
Ha mindig neked kell kezdeményezni a beszélgetést, üzenetváltást, akkor szerintem hagyd.
65. kriszta773 (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2014. febr. 25. 17:30

pedig csak arról van szó, hogy amíg te rávilágítasz arra, hogy a kezdeményező nőciknek miért jobb, hogy nem ülnek a babérjaikon, hanem megpróbálják megszerezni azt a pasit, akit kinéztek maguknak, addig én a másik oldalról beszélek, hogy a nem kezdeményező típusok sem biztos, hogy lemaradnak a jó pasikról, mert valószínűleg egészen más típusokhoz vonzódnak. a saját természetén senki nem tud erőszakot tenni, és az élet általában elrendezi az ilyesmit :) úgy értem, az összepasszoló természetűek megtalálják a módját az ismerkedésnek, ki ilyen, ki olyan úton :)


én azt tapasztaltam, ha ki is szúrtam magamnak egy pasit, nem kellett különösebben semmit tennem érte, vagy megérezte, vagy talán csak ő is kiszúrt magának viszont :) de lehet, ha más típushoz vonzódnék, annál dobálhatnám magam nyakrafőre, nem lennék befutó :)


ilyen barbiféle lányoknak egy kis lazaságot, könnyedséget kéne tanulniuk, és nőiesebb megjelenést, akkor szerencsésebbek lennének pasizásban :) de ha valaki nem akar a külsején se változtatni, pedig utálja, nem akar szórakozni, társaságba járni, csak rágörcsöl egy-egy pasira, aki az útjába kerül, azt nehéz tanácsokkal ellátni :)

64. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2014. febr. 25. 11:19
Csak ha vki 25 évesen 13 éves lelkülettel él azon így nem lehet segíteni ha ő magán nem akar...Az összes ilyen jellegű fórumon megjelenik a segítőszándék a jótanácsok de hiába...
63. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Kriszta773)
2014. febr. 25. 11:13

En azert irok a barbifele csajoknak ilyen tanacsokat, mert vakahol bennem is megvolt ez (megvan? Elfelejtodott?), vagy tinikoromban ilyen voltam. Ugy erzem, hogy ha ok 25 evesen ilyenek, valahol kezdenek lekesni valamirol. Megvan az elhatarozas, de egy kicsit jobban oda kell magukat tenni, mert ez a tempo naaagyon lassu.


A lolitas kulsot, lolitas viselkedest nagyon jol el lehet adni de csak egy bizonyos korig bezarolag. Es ezalatt meg kell probalni az attorest, maskulonben az adottsag, bajossag, ami veluk szuletett, mar egy kicsit odavesz. Ugy ertem nem lesz harmonikus a korukkal mindig ez a fajta viselkedes, a kulso oke, de egy erettebb valtozatban, a viselkedes pedig egy ido utan ciki. De tapasztalatok nelkul meg keptelenseg eljatszani az erett not, mert az csak eljatszasa, viszont egy 30-astol mar elvarjak.


Persze, ne legyen igazam...


Felni a rossz tapasztalatoktol nem jelenti, hogy nem tortennek meg kesobb. Nekimenni, megtapasztalni, lehet, hogy nem is akkora kudarc, mint maga a felelem, de utana mar tudni fogja, hogy mi az a hiba, amit legkozelebb nem fog elkovetni.

62. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 25. 11:06
felejtős és felesleges
61. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Kriszta773)
2014. febr. 25. 11:00

De en nem akarlak meggyozni arrol, hogy ugy kell csinalnod, ahogy en. Viszont nyilt forumon vagyunk es a velemenyet mindenki elmondhatja.


Nem irtam sehol, hogy te tedd ezt es ezt, szoval nincs mire tamadoan valaszolni. Elmondtam, hogy latom. Megertem, hogy te nem igy gondolod, de azert engedtessek meg, hogy leirhassa barki, hogy gondolja. Attol, hogy leirok egy, a tieddel ellentetes velemenyt, nem akarlak rola meggyozni. De te ugy veszed, hogy az, ha valaki leir egy ellentetes velemenyt, az ellened iranyul.


Ebben tisztara egyformak vagytok demon angelique-el, ha valaki leir valami mast, akkor mindjart hulye vagy nem tud olvasni, meg ilyenek.

60. kriszta773 (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2014. febr. 25. 10:49

egyébként a szúrkálódást sem sértegetésnek szántam, nekem valahogy az véleményem rólad a hozzászólásaid alapján, hogy nagyon egyben van a csaj :) sok mindenben nem értek egyet, meg másként látom, de attól még, hogy valaki másmilyen egyéniség, attól még nem rosszabb vagy jobb, sőt érdekes mindig egy másik nézőpont, de nekem tetszik, ha valakinek kialakult, kiforrott véleménye, meglátása van maga körül mindenről, mert szerintem az pontosan tudja, mit akar az életben, mi jó neki az életben


éppen ezért egy ilyen barbiféle csajszinak nem nagyon fog bejönni a rámenősség pasiügyekben, mert valahogy nem veszi jól a jeleket. egy ilyen levelezés egy pasival simán belefér szerintem a próbálkozásba, hátha a pasinak is tetszik, de valószínűleg nála egy direktebb kezdeményezés, ha visszautasításba torkollik, még inkább depibe hajtaná. más nő az legyintene, hogy ha nem, hát a te bajod, majd jön a következő :)

59. kriszta773 (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2014. febr. 25. 10:36

én nem támadóan reagálok, egyszerűen csak más a véleményem, mint a tiéd :) én teljesen értem a te nézőpontodat, más nőkét is, akik másmilyen típusúak, mint például én :)

te viszont mintha nem értenéd azt, hogy azért, mert valaki például nem kezdeményezőbb típus pasiügyekben, az nem feltétlenül azért van, mert ő nem tudna meghódítani egy jobb pasit, vagy nem tudna versenyezni más nőkkel. olyan ez, minthogy a pasiknál is vannak olyanok, akik szeretik a belevaló, hódítós vagy akár csimpaszkodó nőket, visszafogottabb típus be sem jönne nekik, és vannak olyanok is, akik meg pont fordítva, nem találják vonzónak a rámenősebbeket, nem is találják érdekesnek, ha nem nekik kell becserkészni :)

nekem például teljesen különböző típusú párjaim voltak, volt köztük külsőre kevésbé vonzó nyuszi, rámenősebb, belevaló nőcsábászféle is, mégis az ilyen ellentétes egyéniségűekkel is hosszú szerelem, kapcsolat alakult ki, és ez a két különböző típus is "futott utánam", ahogyan írtad, nagyon is, én pedig megbotlottam :)))

58. gribedli*** (válaszként erre: 50. - 20e8f501cd)
2014. febr. 25. 09:03
Ertem. Ebbol azt szurom le, hogy nemigazan fogta, miert jelolted be.
57. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Kriszta773)
2014. febr. 25. 09:01

Hogy visszacelozz? Milyen ertelemben?


Az, hogy az idosebb ferfit konnyebb meghoditani, hat attol fugg. Nem gondolom, hogy egy velunk egyidoshoz diploma kell, de vegulis egy korre barkit el lehet vinni, barmilyen korut, csak ez nalam nem a meghoditas kategoria.


Ha mar itt tartunk, szerintem a legkonnyebb talan a nalunk fiatalabb ferfiakat meghoditani egy hosszabb viszonyra is, mert egy fiatalabb fiu egy noben az erett not talalja vonzonak.


Maga az, hogy egy fiatal no konnyebben megkap egy idosebb ferfit, nem tudom, meddig allja meg a helyet, ugy ertem, sokszor hallottam mar, hogy csak szexre kelkenek, vagy csak hozomanyvadaszok, vagy nem fogja otthagyni egy lanyert a csaladjat stb.


A fiatal lany pedig egy erettebb gondolkodasu pasit keres az idosebben, tehat neki egyaltalan nem alacsonyabb kategoria: 22/34?:)


Hadd talaljam ki, jelenleg szingli vagy, ugye? Mert olyan tamadoan reagalsz mindenre. Es igen, nalam szint a szinttel. Alacsonyabb kategorias valasztasnak talalom azt, ha csak azert valasztasz egy kevesbe jo pasit, mert aki igazan tetszik, azt nehezebb meghoditanod, mert kevesnek erzed magad ahhoz, hogy felvedd par rivalissal a harcot. Ezert inkabb lejjebb mesz egy kategoriat, mert az konnyebben megvan, csakhogy te erezd ugy, hogy fut utanad az illeto, hogy te vagy az, akinek nem kell erte semmit tenni.


Nagyon megtortenhet, hogy valaki mas meg ezalatt patyolgatasba veszi

56. d1e807c461 (válaszként erre: 46. - D1e807c461)
2014. febr. 24. 19:39

a "van" szó melyik része volt komolytalan?


ne másold be. ne is indíts ilyen fórumokat. jól teszed. segíts magadon, isten is megsegít. neked tökmindegy, hogy ki mit ír. ha nem forgatod ki, akkor figyelembe sem veszed. tehát fölösleges neked bármit is válaszolni. isten áldjon!

55. kriszta773 (válaszként erre: 53. - 20e8f501cd)
2014. febr. 24. 19:36
lehet, hogy ez a srác simán egy kedves ismerősként kezelt, akivel a facebookon is váltott pár szót. volt bármi jele személyes találkozáskor, hogy ennél több van a dologban? vagy csak arról van szó, hogy neked nagyon tetszik, és megpróbáltad, hátha esetleg lesz több is a beszélgetésnél?
54. kriszta773 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2014. febr. 24. 19:34

ezért írtam, hogy minden nő másként kezeli ezt, a habitusa szerint :) én egyáltalán nem versenyeznék mással, ha versenyeznem kéne más nőkkel, már nem érdekelne az a pasi :) de ez így jó, mert például engem nem vonzanak az olyan pasik, akiket körül kell udvarolni meg dobálni magam nekik, meghódítani őket, hogy észrevegyenek :) engem valahogy az vonz, amikor teljes odaadással udvarolnak, amikor egy pasi amellett, hogy kedves, flörtölős, érdekes is, izgalmas is, ötletes, szenvedélyes :) lehet ronda vagy jóképű, ha számomra vonzó és levesz a lábamról :)


szép volt ez az alacsony kategóriás férfi célzás, de számomra például az lenne egy sokkal idősebb, csak hogy visszacélozzak, olyanokat nem nagy kunszt meghódítani, ha az ember picit is nőcis :)


de szerintem jó is, hogy annyiféle nő meg férfi van, unalmas lenne ugyanaz a típus. vannak, akikben rögtön felébred a vadászösztön, ha egy jobb pasit látnak, és be akarják bizonyítani, hogy ők a legjobb nők körülötte és becserkészni :) ilyesmi vágy sem volt bennem például sosem, mert vannak nálam szebbek, jobbak, rosszabbak, csúnyábbak, úgyis az egyediség számít, és hogy két ember jól passzoljon

53. 20e8f501cd (válaszként erre: 52. - D1e807c461)
2014. febr. 24. 19:25
Nem másolom be így már. Tényleg nem.
2014. febr. 24. 19:22
kérlek ne másold be. :D nincs rá igény. :D akkor bemásolod? :D
51. 20e8f501cd (válaszként erre: 49. - D1e807c461)
2014. febr. 24. 19:20
Be :D De így már nem... ;)
50. 20e8f501cd (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2014. febr. 24. 19:19

Nem beszéltünk szexről. Kellett volna? :O

Sok mindenről dumáltunk: kinek milyen napja volt, munkahelyi dolgok, ki merre lakik, ki milyen iskolába járt. Néhány poénkodás, beszólogatás ilyesmi.

2014. febr. 24. 19:17
miért? az ajánlatod komoly volt? :D tényleg bemásolnád? :D pff
48. 20e8f501cd (válaszként erre: 46. - D1e807c461)
2014. febr. 24. 19:15
Ez nem volt komoly válasz :D Ennél többet vártam volna :D
47. gribedli*** (válaszként erre: 45. - 20e8f501cd)
2014. febr. 24. 19:10

Ne!:))))


Eleg, ha leirod a temat, amirol dumaltatok. Sot, ha le sem irod, csak ennyi: ha beszeltetek szexrol, ilyesmirol, o hogy viszonyult ehhez?


Ha nem beszeltetek, lehet, hogy ez a baj, el sem kezdodott a dolog. Ha igen, gondolom a kolcsonosseg hianyzott. Neked mennyire szamit ez a srac? Van baratnoje?


Esetleg azert szunetelt, mert pont bejott neki valaki a kepbe, aki komolyabb, es nem akarja megbantani az illetot? Sok valasz lehetseges

46. d1e807c461 (válaszként erre: 45. - 20e8f501cd)
2014. febr. 24. 19:09
vaaaan :D :D
45. 20e8f501cd (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2014. febr. 24. 18:48

Ha gondoljátok nagyon szívesen átküldöm a beszélgetésemet. És akkor véleményezhetitek, hogy mit kellett volna másként, vagy mit szúrtam el.


De csak akkor mutatom meg ha van rá igény :D

44. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Kriszta773)
2014. febr. 24. 18:23

Jo, maskepp latjuk, en szeretem, ha olyan a parom, aki tetszik masnak is, ugy ertem, nem fogok csak azert egy alacsonyabb kategorias ferfit valasztani, hogy kisebb esellyel csapjak le a kezemrol.


Sot, imponal a verseny, de nem vagyunk egyformak:)


Konkretan elvezem, hogyha szoros versenyben bizonyitottam, hogy megis en kellek neki! Vannak nok, akik meg nem szeretik a kihivast es inkabb egy olyannal vannak, aki utan nem loholnak 100-an, de gondolom, a pasi olyan is. Ha meg egy jobbat lottel be mint cel, akkor ott az van, hogy nap mint nap oda kell figyelni, hogy ne essen szet a dolog. Szamomra ez ilyen. De nem baj, mert jobban elvezem a gyumolcset;)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook