Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti ilyen helyzetben aludnátok és odaköltöznétek a párotokhoz? fórum

Ti ilyen helyzetben aludnátok és odaköltöznétek a párotokhoz? (beszélgetős fórum)

1 2
23. forrest2010 (válaszként erre: 20. - Barbylove)
2014. szept. 20. 08:31
Ha a mami nem akar kulcsot adni , akkor gondolom kár erőltetni , de ez az egész nagyon fura , én nagy ívbe elkerülném .
2014. szept. 20. 08:28
nem
2014. szept. 20. 08:27

Keress egy normális pasit! Ennek nem lesz jó vége.


"Aki szeret: nem fogja elvárni tőled, hogy úgy viselkedj, ahogy ő

akarja, hanem mosolyog, amikor látja, hogy egyedi vagy. Aki szeret, nem

fogja elvárni, hogy úgy élj, ahogy ő jónak gondolja, hanem örömmel

látja, ahogyan élsz. Aki szeret, nem akarja elvenni a szabadságodat,

hanem örül annak, aminek te is örülsz. Aki szeret, nem akar ujjal

mutogatni rád, hogy te rontottad el az életét, hanem megköszöni, hogy

mellette vagy és tanítod őt. Aki szeret, átölel bármikor, tiszta

szívvel, minden ok nélkül- mert Szeret."

20. barbylove (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. szept. 20. 08:26

Miért kellene odaköltöznöd? A párod miatt, aki féltékenyekedik? Az írásodból már lejön az, h te nem szeretnél odamenni, ezért nem is kellene magadra erőltetned, csakhogy a párodnak jó legyen és neked nem.

Kulcsot sem értem, h miért nem lehet másoltatni? És az, h neked nem főzne az anyós, hát nem tudom, nyilván nem lát szívesen és egy ilyen háborús övezetben minden nap nem lehet élni! Akármennyire szereted a párod, ne tedd tönkre magad, azt tedd, ami neked jó és nem neki! Gondolkozzon már el, h milyen helyzetbe hozna téged ezzel.

19. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Amanda58)
2014. szept. 20. 08:20

Mondjuk nem várható el a párod anyjától, hogy ő tartson el téged is, ha a pici fiát (aki dolgozik) is többnyire ő tartja el.

Viszont ilyen helyzetben nem is költöznék oda, pláne, ha a párom még azt is meg akarná szabni, hogy mikor menjek aludni. Persze valahol ezt is meg lehet érteni, hogy ő korán kel, és dolgozni megy reggel, pihenésre van szüksége.

Szerintem maradjatok külön, és majd kialakul.

18. forrest2010 (válaszként erre: 17. - 2cc786c515)
2014. szept. 20. 07:56
A párja az a pici gyerek , anci pici fia !!!!!
2014. szept. 20. 05:31

...várj még egy évet az összeköltözéssel, addig nagyon sok minden ki fog derülni köztetek is! Addig is magad ura vagy! - van hol laknod igaz?


Ha a párod mellett ott van még egy pici gyerek is, vele sem ártana megismerkedni....

2014. szept. 20. 05:14
....dehát , ha nincs miből , mert a srác hiába dolgozik , mégis anyuciéból élnek . / ez úgy ramaty , ahogy van . /
2014. szept. 20. 00:33

Én a helyetekben elmennék egy albérletbe, ahol a magatok urai vagytok, Te is dolgozhatnál pl. diákmunkát, vagy ilyesmit. De ha meg még csak 20 éves vagy, a párod meg dolgozik, igenis "tartson el" egy darabig, amíg te nem dolgozol. Nálunk is így volt, én 8 évvel vagyok fiatalabb a páromnál, tök természetes volt, hogy ő 28 évesen dolgozott, én meg 20 évesen még nem.

Meg mi az már, hogy neked nem adna enni anyós? :O Ott éheznél egész nap egy házban a kedves mamával, aki a fiacskájára főzöget, egy kulcsot sem kapnál, és megszabja, mikor feküdj le...

És a "házasélet"? Sztem ez egy halott ötlet, külön kéne költöznötök a mamától, együtt kettesben.

2014. szept. 20. 00:27

Mivel az anyja félti a fiát, és az anyja dönt mindenben, még a fia helyett is. Olyan régòta nem vagyunk együtt. Fèl év majdnem.

Ezèrt mondtam, hogy anyuci pici fia, és ez se jò.

Anyja eddig minden párját elüldözte, mert Neki senki nem jò.

13. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:19
Miota vagytok egyutt amugy? Es anyu miert nem birja a fejedet??
12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:18

Ha az anyja nem kedvel, akkor csak szethuzna titeket...

Nemhogy azt nezne, hgy a fianak mi a jo.

Nekem ahany anyosjeloltom volt, mind normalis volt, a fia erdekeit nezte, ha kultivalt, ha nem. De iiiigy fix, hgy nem koltoznek oda. Ha kibirja a szerelmetek oke.az is egy "probatetel" vagy odakoltozol es ha,ar kiderul, mennyire all melletted ki a srac. Az is egyfajta "probatetel"

nem ebbol all a vilag, nyilvan, csak kiderulne sok minden...

Mi aza lefekvesesdi??? Nem az oskorban vunk! Waaaa....

2014. szept. 20. 00:11

A 2. párom, nem az első..és már változtatott a viselkedésén, csak most ezzel az ötlettel állt elő . De mivel nem rajongók ezért, kezd megsértődni.

Elváltak.. édesanyjával él együtt, és az anyja nem kedvel engem, de a költözést engedné, de ételt nem adna, mivel csak a páromnak venne meg mindent, vagyis én tartsam el magam. Ingyen meg szerintem ott se lakhatok, így valamit biztos kérne tőlem, de a páromon meg nem szeretnék élősködni. Igen, kikötötte, hogy nekem is akkor kell lefeküdnöm.. és nekem ez se tetszik.

A másik ok, meg az anyjával se élnék egy házba, főleg, hogy a ház is az anyjáé.. és a párom, meg a pici fia, tehát nem egyszerű a helyzet.

Én 20 éves vagyok, Ő 25.. és dolgozik, de már említettem, hogy szinte így is az anyja tartsa el. Ezért se egyszerű.

10. ea0de14294 (válaszként erre: 5. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:09
Komolyan....a koleszos éveim jutnak eszembe. :D
2014. szept. 20. 00:05

Úristen milyen ez. Parancsszóra aludni?!

Az étkezés miért nem oldható meg az édesanyja miatt?

Mondjuk ilyen feltételek mellett... Szinte mindegy is. Én biztos nem költöznék!

8. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:03
Hát úgy látszik szeretsz szenvedni...
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:03

Kulcsmasolas :) O is akarja, hgy odakoltozz?

Ha van egy "mami" is az neccesebb, mert,ha nem birja a buradat, megudja keseriteni az ottletedet, amugy nemtom.

Hany eves vagy es a csoka? Es a "mama" es apuka nincs?

Fejtsd ki :)

6. amanda58 (válaszként erre: 4. - Érdekes73)
2014. szept. 20. 00:02
Régebbi.
2014. szept. 20. 00:02

Én se tenném, mert nem szeretnék úgy élni.

Azt elfelejtettem, hogy mindennap este 21:00-21:30 között nekem is le kéne feküdnöm aludni.. ez a kikötése. Csak én akkor nem tudok aludni, és lefeküdni se szeretnék akkor.

4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:01
Ez egy újabb pancser hapsi vagy vmelyik régebbi ?
3. ea0de14294 (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:01

Nem tart semeddigtkulcsot másoltatni.

Ha ő vállalja hogy eltart Téged is akkor minden megoldódik. Az más dolog hogy ez Neked mennyire kényelmes kiszolgáltatott helyzetben élni. Én nem tennem de Te tudod..

2. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. szept. 20. 00:00
Diákmunka?
2014. szept. 19. 23:57

Mindennap elmegy dolgozni a párom, már reggel fél6-kor, és a házhoz nincs kulcsom, és nem tudok ki-be mászkálni, és sehova menni, és az étkezés se oldható meg az anyja miatt. Egész nap ott lennék nála, és nem tudnék semmit tenni, hiszen "idegen" a ház, és a környezet.

Ráadásul az ágy is kicsi, és nehezen lehetne rajta elférni.

Saját keresetem még nincs, tanuló vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook