Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy küzditek le a féltékenységet? fórum

Ti hogy küzditek le a féltékenységet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Nanuka)
2012. nov. 15. 11:45
Tapasztalatom, hogy csak önmagadnak segíthetsz. Nálam is volt már kineziológus, de sokat nem ért, ha saját magam nem tudom átállítani a gondolkozásomat. Ideig-óráig használ, de megint jön egy kattanás és ott tartasz ahol elkezdted. A kineziológus pedig sokba kerül.
6. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. nov. 15. 11:44

A féltékenység oka lehet az önbecsülés hiánya vagy alacsony szintje. De miért is gondolod, hogy a párod számára nem Te vagy maga a tökély?!


Másik ok a bizalmatlanság, ám a leírásod alapján erre semmi okod nincs. Úgyhogy fel a fejjel! Ajándék minden óra, amit megélsz! Fogadd hát nyitott szívvel és örömmel! :)

2012. nov. 15. 11:43
EGyetértek. Én is önbizalomhiánnyal küzdök és ez a fő probléma.
2012. nov. 15. 11:43
Évekig nem voltam féltékeny, aztán múltkor rám tört. Némi "önvizsgálat" után rájöttem, hogy ez is a kóros önbizalomhiányomra vezethető vissza, úgyhogy azzal kell valamit kezdenem - akár pszichológus/kineziológus/akármi segítségével.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. nov. 15. 11:43
Önbizalomnövelésre van szükséged; magaddal van valami problémád, ha ok nélkül féltékenykedsz.
2. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. nov. 15. 11:38

Szia!


Nagyon is megértelek min mégy ilyenkor keresztül. Sajnos ezzel én is így vagyok. Bár....már kezdek haladni, mert kezdem leküzdeni, de azért még sokszor előjön, de nem szólok semmit. Tudom, hogy nincs rá okom, de mégis.....

Te szóvá teszed a párodnak, vannak kirohanásaid?

2012. nov. 15. 11:34

Semmi okom arra, hogy féltékeny legyek mégis nagyon gyakran az vagyok.

Az agyam átveszi az irányítást és nagyon elkalandozik, ezzel pedig persze rosszat tesz mert teljesen beleloholom magam abba ami nem is létezik és nem is létezett...

Már gondoltam arra felkeresek egy pszichológust vagy részt veszek vmi agykontrollos tanfolyamon, nem tudom.

Félek attól, hogy tönkre fogja tenni a párkapcsolatomat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook