Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti, hogy jelentettétek be a terhességeteket a párotoknak? fórum

Ti, hogy jelentettétek be a terhességeteket a párotoknak? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Cilumiluci (válaszként erre: 3. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 17:42
Mi is és nagyon örültünk,ennyi...
2012. aug. 4. 17:36
Én emlékezetessé szeretném tenni, persze még csak próbálkozunk. De felszeretnék készülni rá, mert biztosan nem fogom tudni kibírni túl sokáig, hogy ne mondjam el. Én egy kis plüss gólyára gondoltam, egy kis képeslappal, amibe verset írnék. Olyan verset szeretnék bele írni, mintha a magzat a pocimban szólna leendő apukájához. Kerestem ilyen verseket, de nem igazán találtam.
2012. aug. 4. 17:35
Terhes vagyok!
12. Agnik1 (válaszként erre: 1. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:30
Én délután teszteltem, már a párom is otthon volt. Kijöttem a fürdőből és közöltem vele szaladjon le még egy tesztért, mert ez két csíkos lett, tuti rossz... Nem terveztünk babát, védekezés mellett lettem terhes, én sokkot kaptam, a párom viszont nagyon örült. 3tesztet csináltam mind a 3 erős pozitív lett. Balázs azóta már 3éves múlt, és mindennél jobban szeretjük.
11. c22ca7f12f (válaszként erre: 9. - Df09bac22a)
2012. aug. 4. 17:29

hoppácska:)


nálunk csak egyszerűen odamondtam neki, miután hazajött a munkából. hogy nem jött meg, és jön a gyerek. nem kell ennél több. de kinek milyen az igénye,én nem vagyok az a romantikus lélek:)

10. df09bac22a (válaszként erre: 8. - Katie_rose)
2012. aug. 4. 17:29
9. df09bac22a (válaszként erre: 6. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 17:27
Az ám... Először csak azt hittem viccel, mert Április 1-én mondta.
8. katie_rose (válaszként erre: 1. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:26

Terveztük a babát,de sokkal hamarabb összejött,mint ahogyan számítottunk rá.


Miután 2 tesztet ellőttem titokban elmentem a dm-be és vettem egy "szép" tesztet is. szerencsére annyi hcg volt már a szervezetemben,hogy a délutáni pisilés ellenére ez is pozitív lett.

Rátettem egy masnit és elraktam. Mikor a párom hazajött, hozott magával egy nagy dobozban kertibútort amit ajándékba vett nekünk. Elkezdtük a lakásban összeszerelni és közben mondtam neki,hogy én is vettem ám ajándékot. Kértem,hogy csukja be a szemét és találja ki mi lehet az.

Nem jött rá, pedig ugye terveztük a babát. :D

Utólag mondta,hogy azt hitte digitális lázmérő van nála.

Végül kinyitotta a szemét, rögtön tudta mi az és agyonölelgetett. :D Meghatódott és irtó édes volt. :)

Majd egyszer csak hirtelen letette a tesztet, rám nézett és ez a mondat hagyta el a száját:


"Akkor te ezt most lepisilted?"



:D

7. df09bac22a (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2012. aug. 4. 17:26
Nekem annyi lett volna a reakcióm, hogy köszi a kulcstartót, és milyen figyelmes hogy párba vette, így mindkettőnknél lehet az egyik fele. x)
6. c22ca7f12f (válaszként erre: 5. - Df09bac22a)
2012. aug. 4. 17:26
az volt ám akkor a meglepi:)
2012. aug. 4. 17:24
18 hetes terhesen közölte velem, hogy nem szedi be a fogamzás gátlót.
2012. aug. 4. 17:24
Egyik barátnőm úgy "közölte" az apukával, hogy mikor megtudta, hogy babát vár visszafogta magát és két hétig nem szólt neki mivel jött a párja születésnapja úgy döntött ezzel lepi meg. Vett egy kis dobozocskát abba rakott egy pár babacipőt, szépen becsomagolta, majd azt adta a párjának oda, aki kinyította és hát kellett neki egy pár másodperc hogy felfogja mit lát és az mit jelent:D
2012. aug. 4. 17:21
nem értem a kérdést:) mivel nekünk tervezett gyerek volt, tudtuk, hogy csak idő kérdése hogy gyerek is lesz. nem kellett készülni semmivel.egyszerűen megmondtam neki hogy nem jött meg a havim, úgyhogy gyerek lesz:)
2012. aug. 4. 17:18
Érdekelne, hogy lehet ezt az alkalmat különlegessé tenni. Esetleg vers is érdekelne, ami a leendő apukának szól.
2012. aug. 4. 17:17
Ti, hogy jelentettétek be a terhességeteket a párotoknak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook