Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hisztek a sorsban? Lent a többi :D fórum

Ti hisztek a sorsban? Lent a többi :D (beszélgetős fórum)


21. kukla (válaszként erre: 20. - 53dfddad18)
2011. jún. 9. 15:54
Lehet h erre az esetre konkrétan nem emlékezne, de arra tudna választ adni miért bámult egy vadidegen képébe...
20. 53dfddad18 (válaszként erre: 18. - Kukla)
2011. jún. 9. 12:16
Valószínűleg nem is emlékezne rá...
19. Noncsi18 (válaszként erre: 17. - 83dce51e27)
2011. jún. 9. 05:11
Uhh ettől a hideg kirázott... :S Ez nagyon durva :))))
18. kukla (válaszként erre: 17. - 83dce51e27)
2011. jún. 8. 08:12
Ez nagyon bizarr történet...És azóta megismerted a nőt? Kíváncsi vagyok, hogy ő mit mondana a történtekről...
2011. jún. 4. 19:11
Én nagyon is hiszek! Életemben nagyon sok furcsa "véletlen" történt már, akinek elmondanám és nem ismer, valószínűleg el sem hinné.. Van közülük egy kiemelkedő eset, ami kb. 10 évvel ezelőtt kezdődött. 16 éves lehettem akkor, amikor észrevettem, hogy egy vadidegen nő feltűnően megbámul az utcán, közelebb érve mélyen belenéz a szemembe, mellettem elhaladva mindig lassít az autójával, de nem érdekelt túlzottan, nem tulajdonítottam neki különösebben jelentőséget egészen tavalyig. Egy este jöttem haza edzésről, éppen keltem volna át a zebrán, amikor megjelent a nő a kocsijával, egészen lehúzódott a járdához, megállt, nézett rám, majd hirtelen elhajtott. Akkor már nagyon megijedtem, hogy vajon mit akarhat tőlem.. Nem sokkal később megismerkedtem egy férfivel, akivel első látásra kialakult közöttünk egy megmagyarázhatatlan, erős vonzalom, össze is jöttünk (sajnos csak egy rövid időre, de még nem lejátszott a meccs). Most jön a lényeg: egy bevásárlás alkalmával kellett megtudnom egy ismerősömtől, hogy ez a nő ennek a férfinek volt régebben az élettársa.. Nem tudom, hogy ez az egész a sors fintora, vagy a női megérzés...
2011. jún. 4. 12:59
Nincsenek véletlenek.
2011. jún. 4. 12:11

Olyannyira vannak véletlenek, hogy számolni, tervezni tudunk velük.


A véletlenekkel a matematikai statisztika, a valószínűségszámítás tudománya foglalkozik.


A véletlenekre törvényszerűségek épülnek, legismertebb ilyen törvény a Nagy Számok Törvénye.

14. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 13. - Mari20)
2011. jún. 4. 09:14

ez milyen igaz!

A párommal 3 éve vagyunk együtt, mondanom se kell h 13 éven keresztül szinte hogy egymás mellett laktunk :D

és csak 3 éve ismerkedtünk meg! de pont akkor amikor lelkileg padlón voltam, Isten tudja mit mért csinál!

13. Mari20
2011. jún. 4. 06:45

igen, kezditek felfedezni, nincsenek véletlenek,

amire gondolsz azt kapod , az élettől


azzá válsz amire gondolsz...

használjátok jóra és épitőre


mert mindden amit adsz vissza száll hozzád


az élet tündéri szép állom - lehet, ha használod a benned lévő bölcsességet, tudást...



fejleszd

2011. jún. 4. 03:50
Én is imádom az ilyen sztorikat, úgyhogy írjatok ti is, olyan jó olvasni :))
2011. jún. 4. 03:48

Most így gondolkoztam rajta, mindegyik barátommal úgymond a sors hozott össze :)) Még az elsővel 20km-re laktunk egymástól mint utólag kiderült, de nem ismertük egymást. Az osztállyal Leányfalura mentünk nyaralni és ők is pont azon a hétvégén pont oda és pont a mellettünk lévő faházba szálltak meg :)))


A mostani barátom pedig: Dolgoztam egy cégnél 2 évvel ezelőtt, de nem jött be mert jutalékos rendszer volt... Együtt laktam akkor a volt barátommal, akivel már nagyon régóta nem működött a kapcsolat és munkám se volt, visszaakartam költözni anyáékhoz. Szerdán eldöntöttem, hogy hétvégén hazaköltözök, erre pénteken jön a telefon, hogy hétfőn betudok e menni állásinterjúra.... eleve be se akartam már menni, mert a telefonba megtudtam, hogy ez az a cég ahol én dolgoztam csak egy másik ága... De rávettem magam, hogy bemegyek hétfőn, de ha nem jön össze akkor hazaköltözöm. Bementem, és valahogy csak úgy jött, hogy szerdán kezdek, nem jött ki a számon, hogy nem akarom csinálni, mert ez is jutalékos volt. Szerdán bementem és a koordinátorommal 10 nap múlva összejöttem, akivel azóta is együtt vagyok és imádom :))))))

2011. jún. 4. 03:39

Egyik: Ez tavaly volt, 3 évvel ezelőtt együtt dolgoztam egy lánnyal Egerben és rá 2 évre találkoztunk Budapesten egy boltba, úgy hogy én csak egy napra mentem oda hostess munkára ő pedig pont ma látogatta meg az egyik ismerősét aki ott dolgozik.... Hogy ennek is mennyi esélye van?? :)))


A másik: Még az oviba volt egy szerelmem, nagyon jóba voltunk aztán az ovi óta egyszer láttam. Én Pesten laktam akkor ő meg Veszprém mellett és Sopronba futottunk össze egy discoba :)))


Jah most így ez is eszembe jutott. Szakítottam barátommal, nagyon unatkoztam otthon, mondom mit csinálja?! felregisztráltam a l o v e . h u ra. Senkinek nem írtam vissza, mert jöttek a hülye szövegek. De az egyikre én írtam rá, nem írt vissza, erre 23:53-kor írtam neki, hogy mi van vissza se írsz?? és pont ő is 23:53kor válaszolt :)) Ráadásul fogadásból regizett csak. Na aztán 2 és fél évet voltunk együtt :)))


Most ezek jutottak az eszembe :)

9. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. jún. 4. 03:15

Legtöbb ilyen érdekes esetre jó magyarázat lehet a véletlen.

De az igazi válasz inkább az szelektív emberi gondolkodásban keresendő.

8. kukla (válaszként erre: 6. - 3ddb56abf2)
2011. jún. 4. 01:55
Igen, próbálok ezeket a jeleket észrevenni és értelmezni.:)Gondolom ezzel ti is így vagytok?
2011. jún. 4. 01:18
Mindennek meg van az oka,véletlenek nincsenek szerintem.
6. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 5. - Kukla)
2011. jún. 4. 00:35
Hát igen, és figyelni kell a jelekre :)
5. kukla (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. jún. 3. 23:52

Abban én is hiszek, hogy nincsenek véletlenek:)

Elmesélem a legutóbbi dolgot, ami történt velem. Egy keddi délután eltűnt a kis kutyánk egy Molnár sziget nevű helyről, mindenhol kerestük. Szerda este úgy döntöttem, hogy nem bírok tovább otthon maradni.(Hatalmas viták és műsor volt abból, hogy a kutya eltűnt.) Fogtam magamat elsétáltam a hévhez (kb.1km-re volt onnan, ahol a kutyus elveszett). Egyszer csak megláttam egy kutyát átmenni a Soroksári úton, majd rájöttem a szomszéd kutyája. Hirtelen belém csapott egy érzés, és felhívtam anyut, hogy a kutyánk haza fog találni. Nem tudom, miért, de biztosra vettem, hogy így lesz. Pedig előtte a kutyánk soha életében nem sétált arra felé. Másnap hazamentem és már este felé volt, amikor indulni akartam plakátokat ragasztani, amikor kinyitottam az ajtót szembeült velem a kutyánk.:)

2011. jún. 3. 23:34
Véletlenek nincsenek, minden okkal történik.
3. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 2. - 61bd9a38f9)
2011. jún. 3. 23:20
Hát igen, nálam is előfordult már hasonló. Azt mondják bevonzuk a másikat :)
2011. jún. 3. 22:27

találkozásokról: Nekem, ha Valaki eszembe jut spontán pl. egy régi ismerős képe bevillan, az tuti, hogy találkozom Vele egy két napon belül:) Összefutunk egy tök váratlan helyen.


És nem, szerintem nincsen véletlen :)

2011. jún. 3. 22:21
Úgy értem, hogy nincs olyan h valami véletlenül történik, vagy valakivel véletlenül találkozunk, pont akkor amikor rá gondolunk stb. Meséltek nekem ilyen sztorikat, amiket a mai napig nem tudtok megmagyarázni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook