Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti elmennétek egy 1 évessel gyermekkel külföldre nyaralni, pl.Görögországba? fórum

Ti elmennétek egy 1 évessel gyermekkel külföldre nyaralni, pl.Görögországba? (beszélgetős fórum)


1 2
24. msaca (válaszként erre: 19. - Ata06)
2010. márc. 4. 20:57

Szerintem nem árt neki! De nem gondolom, hogy kisgyerekkel ugyanazokat a dolgokat tenném meg, mint nélküle. Mióta gyerekekkel gyaralunk, nem járunk múzeumokba, és nem fekszünk egész nap a tengerparton. (fekvés? ó bárcsak...)

De élvezzük és ők is az új környezetet, a tengert. Az autóutat meg úgy is végigalusszák.

2010. márc. 4. 20:56
Oda még nem cipelném el. Inkább más útvonalat keresnék a pihenésre.
2010. márc. 4. 20:56
Nem. Én csak 4 éves korában vittem. Azt gondolom, akkor pont jó volt.
21. bfd1d36adb (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. márc. 4. 20:55

Én azt mondom, gyereke válogatja. A lányommal semmi pénzét nem mentem volna, a fiammal már most indulnék, bár még csak 8 hónapos lesz.


Szerintem sem fogod megbánni! ;)

20. msaca (válaszként erre: 17. - Szeklice)
2010. márc. 4. 20:53
Tudod, vannak szülők, akik ki sem teszik a lábukat otthonról a gyógyszeres szekrény nélkül és még a háziorvost is magukkal vinnék. Szerintem felesleges para. A szükséges infókka, biztosítással, és a házipatikával együtt bárhová elmennék.
19. Ata06
2010. márc. 4. 20:53

Én nem! Egy ennyi idős gyereknek kell a saját helye, hogy tudjon pihenni! Neki még kell, hogy mindig minden ugyanabban a kerékvágásban történjen!Szerintem vonszolni egész nap babakocsiban egy ilyen pici babát nem jó!

Múzeumba? Vásárolni? Tengerparton egész nap?

Én biztos megvárnám mig nagyobb lesz!

2010. márc. 4. 20:53
Hú,most látom milyen hülyén tettem fel a kérdést,bocsi!
2010. márc. 4. 20:50
Akkor úgy látom,egyértelmű a válasz! Titkon bíztam is benne!!!!:-)))
2010. márc. 4. 20:48
Sőt, a nagylánnyal 8 hónapos korában Horvátországban nyaraltunk.
2010. márc. 4. 20:47
Mi voltunk két éve. A kisebbik egy éves volt, a nagy meg két és fél éves. Repcsivel voltunk Zakynthoson. Nem volt semmi gond. Vittünk sportbabakocsit is.
2010. márc. 4. 20:45
Mivel az a harmadik gyerek lenne, simán:)
13. Szeklice (válaszként erre: 11. - Msaca)
2010. márc. 4. 20:45
Mert rám hozták a frászt,hogy be kell oltatni különböző vírusok ellen.Pl.Hepatitis.meg hogy nyugtalan lesz,nem fog bírni aludni.Mi van,ha vmi baj van,milyen ott az orvosi ellátás,stb...Én magam bejártam fél Európát,és láttam már 1 évest a repülőkön,most mégis agyonaggódom magam.Szerintetek érdemes a védőnőt is megkérdezni?
12. Molyka
2010. márc. 4. 20:44
Simán! :)
11. msaca (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. márc. 4. 20:41
Miért dilemma ez számodra? Mitől tartassz?
2010. márc. 4. 20:41
Mi voltunk a lányommal Olaszországban mikor egy éves volt. Nem pihentem sokat, de jó éreztük magunkat:)
2010. márc. 4. 20:41
Igen,én is ilyesmire gondoltam.Pl.Korfun jártam már ezelőtt 10 évvel, oda azóta visszavágyódom. Csak egy kis napfény, tengerpart,új környezet,és 1 főzőcske-mentes hétre vágyom.
2010. márc. 4. 20:40
Mi is pont ezen tanakodtunk s férjemmel a minap,mert mennénk szeptemberbe barcelonába. De mi arra az álláspontra jutottunk hogy nem visszük hiszen élvezni úgysem tudja még, mi meg nem sokat pihennénk. Így lehet hogy Ő marad és mi megyünk, vagy senkisem megy hanem belföld lesz belőle és jönnek a nagyszülők is.:) na most biztos okosabb lettél:))
2010. márc. 4. 20:39
mi is keszulunk,1éves kilslannyal.Azaz akkorra mar 1eves es4hos lesz:)
2010. márc. 4. 20:38

Szia!

Szerintem nyugodtan menjetek el. Mi Olaszországban nyaraltunk az 1 éves fiunkkal és semmi gond nem volt, sőt, nagyon élvezte a tengert!!!

2010. márc. 4. 20:37

Kapásból nem!

De ha meggondolom:miért Ne?!(sokat segítettem:))

2010. márc. 4. 20:37
Már miért ne!? Minket soha nem tartottak vissza a gyerekek. Mindig együtt mentünk nyaralni, még egyévesen is! Voltunk Magyarországon (Franciaországban lakunk) és Spanyolban is.
2010. márc. 4. 20:35
Mi voltunk is külföldön mikor a kisfiam 1 éves volt!!:)
2010. márc. 4. 20:35
Igen simán!
2010. márc. 4. 20:34
Kislányom 1 éves lesz nyáron,és már nagyon szeretnénk elmenni nyaralni.Belföldön elég sok helyen jártunk már,és igazából vágyódunk egy kis tengerpartra is. Várom azok tapasztalatait akik már voltak hasonló korú gyermekkel külföldön üdülni/ illetve akik nem vágtak bele hasonló útba. Nagyon sok rosszat olvastam/halottam...teljesen tanácstalan vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook