Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti elhinnétek, ha azzal az ürüggyel hívnának be újabb vérvételre, hogy nem volt elég a minta? fórum

Ti elhinnétek, ha azzal az ürüggyel hívnának be újabb vérvételre, hogy nem volt elég a minta? (beszélgetős fórum)

1 2
7. zebracsikó (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:26

7-10 nap a tumormarker is lehet, de azt minek néznék???

amúgy meg azt külön jelezni kell a laborkérő lapon, arról biztos tájékoztatott volna a beküldő orvosod.


van valami alapbetegséged?


egyébként sok laborvizsgálat több napos!!


ne aggódj.

ez nem ritka dolog

6. jstefan (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:26
Bármi lehetséges!
2011. nov. 15. 18:26

Nem értek az egészségügyi részéhez, de nekem is volt már, hogy újabb mintát kellett adnom, mert kevés lett a levett vér minden előírt vizsgálathoz. És semmi bajom nem volt, csak egy háziorvosi laborbeutalóval kellett vérvételre mentem, mert több éves volt már az utolsó eredményem a háziorvosnál.


Emiatt szerintem ne aggódj! (Tudom, mondani könnyű...) Drukkolunk!

2011. nov. 15. 18:26
Nézd, sajnos mindkettő lehet az oka. Lehet, hogy tényleg találtak valamit, és meg akarják nézni újra. De az is lehet, hogy tényleg valamit elrontottak. Mivel törvény adta jogod, hogy a saját ügyeidről teljes körű tájékoztatást kapj, így csak beszélned kellene az orvossal, akinek kötelessége megmondani neked az igazat. Én biztos, hogy azonnal kapcsolatba lépnék vele és tisztáznám ezt a dolgot, és nem várnék 10 napot tiszta frászban az eredményre..:S
3. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:24
... nah, azért hazudni nem hazudhatnak, amúgy teljesen életszerű a történet, igen előfordulhat. :)
2011. nov. 15. 18:23

van ilyen!

különböző vizsgálatokhoz különböző mennyiségű vér kell, sőt, van, amihez különleges kémcső is.

előfordul ilyen

2011. nov. 15. 18:21

Sziasztok, picit megijedtem es merges is vagyok.

Mar honapok ota huzodik a dolog, inidtottam is par ezzel kapcsolatos temat, mert nagyon feltem.

Most, mikor vegre megnyugodnek, hivnak a rendelobol, hogy a doki osszecserelte a cimket, es a kisebb fiolat kuldte arra a helyre, ahova a nagyot kellett volna. Igy meg kell ismetelni a vervetelt. Nemreg neztem egy filmet, ahol talaltak vmit egy betegnel, de hogy biztos legyen, ujbol behivtak, es pont ilyesmi indokkal, szoval hazudtak neki, hogy ne ijedjen meg.

Szerintetek elofordul ilyen az egeszsegugyben, vagy tenyleg csak keves lett a minta?

Parom szerint annyira nem erdekelne oket, hogy megijedek-e, hogy egy ilyen komplet sztorival nyugtassanak.

Es meg egy kerdes: aki jartas benne, milyen vizsgalat lehet az, ami 7-10 munkanap alatt jon meg? Vervetel alapjan. Valami tenyesztes?

A normal laborom teljesen jo lett, mar masodszor.

Csak annyi mindent mondott a doki, hogy mar nem tudom, melyik hany nap.

Azt hiszem asvanyianyag szintet, rheumatikus betegseget akart nezetni. Mi lehet ez, hogy ennyi ido kell hozza?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook