Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt változása fórum

Terhességi teszt változása (beszélgetős fórum)


ápr. 12. 16:38
Eleg lett volna folytatni a tegnapelőtt nyitott fórumot is.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 16:25
Nem véletlenül van a használati utasításokban, hogy X perc után nem értékelhető. Másnap már teljesen irreleváns rajta a csík...
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 14:31

Nekem volt olyan, hogy időn túl mutatta csak a teszt elsőre a babát. Mondjuk azok vetéléssel végződtek. Az is lehet, hogy baba volt, de elment a mensivel és ezért jelzett még be a teszt. Ilyenem is volt már (mensi előtt teszteltem pozitívat, majd időben megjött....).

Csinálj Predactor tesztet, az érzékeny.

ápr. 12. 13:44
Csinálj még egyet, az a biztos. De most más típusút csinálj.
ápr. 12. 11:23
Aha, hát ezeket nem kell elrakni, megnézed a megadott idő múlva, amit akkor látsz, az az eredménye, aztán kuka.
ápr. 12. 11:10
Ha csak másnap láttad rajta akkor az nem mérvadó. De hogy megnyugodj csinálj még egyet pár nap múlva. De valószínűleg nem vagy terhes.
ápr. 12. 10:59
Igen. Kazettas teszt volt
ápr. 12. 10:31
Mármint ugyanazon a teszten amit előtte nap(?) csináltál? Inkább tesztelj egy újat, bizonyos idő elteltével már mindenféle téves eredményt mutathat, meg felázik bene az a tesztcsík, rászárad a nedvesség, csinálj inkább mégegyet az a biztos.
ápr. 12. 10:27

Sziasztok

A napokban megjott normalis idoben a menstruaciom enyhe vérzessel.mindig sok szokott lenni most enyhe volt . A vérzés kb 2 napig tartott kb utána 3 napig barnázás. Enyhe az is.

Így a vedono ajanlasara teszteltem, negativ lett . Kb 20percig nézegettem.

Reggel mikor fel ebredtem akkor halvány pozitiv csík volt a teszten. Ez mitől lehet? Baba lehet a dologban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook