Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco dolgozók! fórum

Tesco dolgozók! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 26. 11:37
Sziasztok!Tudja valaki,hogy kereskedelmi végzettség nélkül milyen munkát lehet kapni egy Tescoban?
2009. nov. 26. 10:13
Igen ugy néz ki hogy kevés az érdeklődő.Vagy kevés a Tescós(ha-ha-ha).Én vagyok nézem nap mint nap,de elég unalmas egymagamba.
2009. nov. 25. 21:57
látm sajnos most is behalt a fórum:(((((((((((
2009. nov. 20. 14:38

Sziasztok!


Én is tesco-s voltam/vagyok.

Jelenleg táppénzen vagyok, terhesen, de nekem nagyn hiányzik...

gina601, hát karácsony előtt ne nagyon reménykedj benne, h évesre felvesznek, bár kitudja, hányan lépnek ki, stb... de nem akartalak lelombozni:)

24. 3374d74025 (válaszként erre: 23. - Gina601)
2009. nov. 19. 14:24
Benne van minden a pakliba.Olyat is elküldenek aki már 3 éve ott van.Itt nincs semmire garancia.De ha felhívnak meg mondod hogy te ha lehet évesre szeretnél.De ez úgyis a munkádtól függ.Itt fel kell venni egy tempót különben elküldenek.Szólni kell hogy nem karácsonykor szeretnél csak lenni.Ha meg felelsz akkor úgyse küldenek el.
23. gina601 (válaszként erre: 22. - 3374d74025)
2009. nov. 18. 22:37
Aha..értem!Nos akkor hnap be is mek:))Köszi még1szer a felvilágosítást:))Már csak 1 kérdésem lenne...nem tom olvastad-e h most a karácsony alkalmával alkalmaznak csak az ünnep időszakára embereket!És ha én pont most megyek jelentkezni, akkor engem is elküldenek majd, ha vége a felhajtásnak??Vagy a jel.lapon meg tom jelölni h én éves állásra szeretnék jelentkezni, nem pedig csak az ünnepek alatt??Vagy ezek ellenére sajna benne lenne a pakliban:((Mer akkor végülis ugyan ott lennék ahol a part szakad!!De remélem azért ez nem teljesen így műkszik..csak én vok paranoiás:))))
22. 3374d74025 (válaszként erre: 21. - Gina601)
2009. nov. 18. 12:27
Van 3 műszak.Reggel ha jól emlékszem 6-tól 2,30.Ha délutános akkor az 1,30-tól este 10ig.Ha pedig éjszakás akkor 9,30-tól reggel 6ig.De van köztes műszak is bár az ritka.És a kaszások máshogy melóznak ha jól tudom.Meg ott van 4 órázás a többiek 8 órát melóznak.Van aki a műszakin dolgozik,van aki a friss árun ....Attól függ hova vesznek fel.Nekem nem volt gond a beosztással,bár én készletes voltam a végén és az csak délelőtt van.Nyugodtan kérdez szívesen válaszolok.
2009. nov. 18. 07:15
Aha...jól van, mondjuk elég jól fizet!Ugyanis próbálkoztam már ott a soron is...na ott sem ajánlottak többet, cserébe viszont az elvárásuk az nem volt szerény!!Még vmi...az is változó akkor gondolom h mikorra kell bemenni, ugye??De ha 1 hónapra előre meg van h ki?miko?meg mit?meg hogyan?akkor azért elég jól be lehet osztani az időt(relatíve)!Ja és hány órát kell 1 nap dogzani??Ált. -tól -igre gondolok...vagy ez is változó??Tényleg ne hari h ilyen sokat kérdezek:)))
20. 3374d74025 (válaszként erre: 19. - Gina601)
2009. nov. 17. 21:20
olyan 70-80 körül pótlékkal együtt.Szabadnapok változóak,de vannak.Egy hónapra előre adják a beosztást.Persze van mindig változás,ha valaki lebetegszik.Van hogy hétvégére van hogy hétköznap van szabadnap.( órát kell melózni.Én komolyan mondom nem vészes.Legalábbis én elvoltam,csak ugye most babázok.De nem olyan sokára majd megyek vissza.
19. gina601 (válaszként erre: 18. - 3374d74025)
2009. nov. 17. 20:48
Ok.Köszi a felvilágosítást:))De én úgy átlagosan lettem volna kíváncsi h mennyit lehet keresni??70-80e??Vagy mennyi??És hogy hogy vannak szabadnapok??Megh mennyit kell dolgozni??
18. 3374d74025 (válaszként erre: 17. - Gina601)
2009. nov. 17. 12:53
Nem baj,szívesen segítek.Ott ahol az üveg vissza váltó van.Csak még tovább kell menni,teljesen a végében.Ott ha bemész egyből ott a porta és egy biztonsági őr.Ő elmondja hogy mit kell kitöltened,és ad is papírt.Ha kellesz akkor hívnak telefonon.Pu8blikus hogy mennyit lehet keresni,de ez attól is függ hogy melyik osztályon vagy,és mi a beosztásod.Bár ott mindenki mindenes.Túlórát ott nem fizetnek.Nem ebből gazdagodik meg az ember az biztos.DE az én állás pontom az hogy legalább be vagy jelentve,tuti hogy 10.-én a számlán van a pénzed,és adnak kajajegyet,eü. hozzájárulást.Nem lehet már nagyon válogatni.Ha még van kérdésed,nyugodtan.
2009. nov. 16. 15:53
Köszi szépen h ilyen segítőkész vagy!Lehet h butának fogok tűnni de légyszi írd már le nekem pontosan h hol van ez a porta!A vevőszolinál?Vagy az üvegvisszaváltónál??Vagy ott ahol a kamionok szoktak ki/be jönni??Nekem nem 1értelmű a hátul!!Tudod én eddig csak vásárlója voltam..és nekem csak az elöl a tiszta kifejezés:))Mert akkor azonnal megyek is és bepróbálom a dolgot!!Tényleg..nem tudom publikus-e, de mennyit lehet keresni??És hogyan lehetne többet??Jó h találtam 1 hozzáértő bennfentest, remélem nem baj h faggatlak!És még1szer köszönöm!!!:))))))))
2009. nov. 15. 14:23
Biztos hogy van felvétel.Oda szinte mindig.Bemész hátul a portára kérsz egy jelentkező lapot.Ott ki is töltheted,és utána felviszik.Ha kellesz hamar telefonálnak.Mindig más területre keresnek.Menj nyugodtan be egy próbát megér.
2009. nov. 13. 23:23
Sziasztok!Jelenleg állás nélkül maradtam, és szeretnék jelentkezni a siófoki Tescoba!Tudna nekem vki segíteni, h lehet-e??És ha igen mire?Meg hol?Olvastam Bottyán h te is ott dolgoztál!!Esetleg tudnál nekem segíteni??Előre is köszi
2009. febr. 20. 15:13
Nem tudom hogy van-e a fehérváriba felvétel.De probáld meg ha kell a melo!Hamar elkapkodják mostanában az állásokat!
13. Krampuszka (válaszként erre: 11. - 3374d74025)
2009. febr. 20. 11:30

Igen, van rosszab.... Konkrétan a mostani munkahelyemen szabi-pénzt ne várd.... Többet keresel, mint a min. bér, de arra vagy bejelentve, és a legelején közlik, hogy akkkor vesznek fel, ha "lemondasz" a szabi pénzröl + a 2 hét táppénzt sem fizeti........ Persze papíron alá "kell" írni, mert különben -finoman szólva - repűlsz..... Hát ez van... Ez nagy büdös igazság.. És, tudom, hogy nem egy ilyen van! Ráadásúl van, aki felveszi az embert próbaidőre, aztán egy nappal a lejárta előtt az mondja: " Bocsi, mégsem!"

Ez Magyarország!!! A munkavállalók ki vannak szolgáltatva. Lassan oda jutunk, hogy fiztnem kell ha dolgozni akarok... Na jó, ez kicsit túlzás.....

Ja, még annyi, hogy én most mennék vissz dolgozni. Eddig itthon voltam Tgyás, dyeden, tgyás, gyed... és ne várhatok most arra, hogy kifizetik a 4 év után járó szabadságomat, pedig járna...... Jó viszonyban vagyok a főnökséggel, nem akarok vitát meg ilyenek.... Visszavárnának, de nem nagyon akarok visszamenni... Na, hát ezért is érdeklődök a multi-iránt.......

2009. febr. 20. 11:07
Jelenleg állást keresek, és hallottam egy ismerőstől, hogy a Fehérvári nagy TESCO-ban felvétel lesz. Igaz ez? Ha igen, akkor érdemes jelentkezni? Nekem nagyon kellene az állás.
2009. febr. 20. 08:38
Én csak a siófoki Tescoról tudok beszélni.Nagyjából mindenhol ugyan az van,bár ez vezetőségtől is függ.Nálunk itt nem volt csak úgy a túlóra kifizetve.Csak akkor ha konkrétan a Tesco hirdette meg hogy túl órázni kellene a nyári forgalom miatt.Ilyenkor elszámolták.DE ha te csak úgy bent maradsz,felejtsd el.Meg akkor se ha a közvetlen főnököd mondja hogy még ez meg ez vissza van.Szóval nálunk így volt.Meg még egy nap van mikor az éves leltár van.Akkor 12 órázunk és ezt is kifizetik.De jár 5000Ft kaja jegy havonta,állják a bérlet 80%-át,és kapsz eü. hozzájárulást.Bár én egy kicsit mérges voltam mert mikor én eljöttem táppénzre akkor rá 3 hónapra kaptam egy levelet hogy megszüntetik az eü.hozzájárulást és majd akkor kapom megint ha dolgozom.Pedig a pelenkát vagy valamit vehetem volna belőle.Meg akik még egy évvel ezelőtt mentek el babázni azok kapták.Csak hát a megszorítások.És már a kaja jegyet se kapom.Szóval kicsit kibuktam.meg még táppénzen voltam mikor megemelték a fizetést és járt volna nekem is,de én már nem kaptam,közbe meg meg lett a Fanni.Szóval nem a legkorrektebb cég az tuti.De van ennél rosszabb is!
10. danama (válaszként erre: 9. - Krampuszka)
2009. febr. 20. 08:09
Azért hihetetlen nem ? Mo-n külföldi cég kizsákmányoló munkájáért kuncsorgunk?
9. Krampuszka (válaszként erre: 7. - 3374d74025)
2009. febr. 20. 07:54
Nekem már van két gyerkőcöm ;) Most nézegetek új állást ( nem akarok visszamenni az előző munkahelyemre, mert messze van) és többek között a közelben nyíló Tesconak az álláshirdetései is felkeltették érdeklődésemet. Csak azt nem tudom, hogy mennyire "jó".A munkától nem ijedek meg. Bármit megcsinálok (az árufeltöltőtől kezdve...)Csak fizessék ki tisztességesen ( esetleges túlórák, pótlékok) és legyek rendesen bejelentve. Ez "náluk" így működik????
8. danama (válaszként erre: 7. - 3374d74025)
2009. febr. 20. 07:08
akkor alapból lehet eljárást inditani ellenük, a kismamáknak külön jogaik vannak, több jogszabály is védi őket!
2009. febr. 19. 19:07
Igen igaz.Rám is kibuktak mikor kiderült hogy terhes vagyok.Ezt nem szabad megmondani,mert röpülsz!
6. Krampuszka (válaszként erre: 5. - 3374d74025)
2009. febr. 19. 14:54
Igen, pont ilyen szempontok az elsődlegesek ma már... Hiszen nem mindegy, hogy kapsz-e táppénzt, vagy se....Azt mondják, hogy a tesco "kényes" az ilyen dolgokra, vagyis odafigyel... Igaz ez?
5. 3374d74025 (válaszként erre: 4. - Krampuszka)
2009. febr. 19. 14:17

Először is köszönöm szépen!Hát most mit mondjak.!?Ha azt mondom hogy minden happy akkor hazudok.De én úgy érzem hogy akiben van kitartás és munkakedv az elvan.Én még szeretem is dolgozni.Mikor még csak sima töltő voltam akkor is mindig jó volt.Valami mindig történt.Mert ugye a nyár itt Siófokon nagyon kemény.Olyankor még a Budaörsi forgalmát is le szoktuk körözni.Persze aki nem szeret dolgozni,annak mindegy hogy hol van.DE ami biztos hogy nem könnyű.Én szeretem és hiányzik.Persze most más a feladatom.:)

De én elvoltam,és talán szerencsémre de egy jó csapattal dolgoztam,volt hülyéskedés,és kemény meló is.Mellesleg nem sok hely van most ahol minimálbér felett kereshetsz,és még be is vagy jelentve.Ezek se utolsó szempontok.

4. Krampuszka (válaszként erre: 1. - 3374d74025)
2009. febr. 19. 08:49
NAgyon cuki a kislányod :)
3. Krampuszka (válaszként erre: 2. - Hoana)
2009. febr. 19. 08:48
Igen, erre én is kíváncsi lennék, mert nagyon megoszlanak a vélemények. A vevőszolgálatosoknak milyen?? Melyik az a munkakör, ami "jó" egy ilyen áruházban. Na jó, a vezérigazgatón kívül :-DDDD
2. hoana (válaszként erre: 1. - 3374d74025)
2009. febr. 19. 08:42

Szia!

Én nem vok Tescos dolgozó de érdekelne,hogy milyen?A barátnőm szeretné megpróbálni,de olyan sokan mondták neki,h xar hely.Érdekelne a véleményed.

Köszi

2009. febr. 19. 08:31
Sziasztok!Egyszer már indítottam fórumot a Tescoval kapcsolatba,de behalt (MIATTAM).Most újra próbálkozom,és talán nagyobb kitartással.Szóval gondoltam Tescos dolgozók,beszélgethetnénk!Én most itthon vagyok a 4 hónapos kislányommal,és a Siófoki Tescoba voltam készletes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook