Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Természetes vaspótlás 5 hónaposan fórum

Természetes vaspótlás 5 hónaposan (beszélgetős fórum)


6. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Lujzacica)
2010. jún. 30. 22:22
Tényleg, tilos az is.
5. lujzacica (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2010. jún. 30. 21:31
Én úgy tudom, hogy mézet egy éves korig szigorúan nem lehet adni!?
2010. jún. 30. 20:12

A csirkemáj veszélyes üzem, főleg, ha bolti.

A csirkének is a májában rakódik le minden szutyok, amit megeszik. Ha agyontápozzák, az egészségtelen. Lehet, hogy többet árt, mint használ. :(

De ha megbízható helyről tud szerezni az ember háztájit, akkor nagyon jó ötlet!!!

2010. jún. 30. 20:03
Rendszeresen kis adag csirkemáj almával vagy krumplival pürésítve, és a csalántea (cseppnyi mézzel és citromlével).
2010. jún. 30. 16:25

Szintén csak 6 hónapos kortól lehet, de nekem anno mondta a doktornő, hogy a húsban sokkal több vas van, mint bármelyik leveles zöldségben...

De ha ilyen változatosan eszeget már, szerintem egy kis csirke- vagy pulykamelltől nem lesz baja.

2010. jún. 30. 16:21

Már egy hónapja kiderült, hogy a most 5 hónapos babánk kicsit vashiányos. A doki gyógyszert helyett azt javasolt, hogy kezdjem el adni Neki a céklát, meggyet. Már mindenhogy variáltam (almával kezdtem...már eljutottunk a meggy-barack-rizsig)

Van valakinek valami ötlete, hogy mit adhatnék még neki, ami 5 hónaposan adható és van benne vas? (tudom, hogy a spenótban meg a többi sötétzöld zöldségben van, de ezeket csak 6-7 hónapos kortól javasolják)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook